Tanga - zdravotní riziko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terinka16
Nováček 3 příspěvky 07.05.18 11:13
Tanga - zdravotní riziko?

Ahoj, je mi 16 a líbí se mi tanga, nosím je tak 2× do týdne, obvykle když máme tělák.. pod leginama to vypadá mnohem lépe než kalhotky a já sem na průmce, takže máme tělák spojený s klukama :P chtěla bych je nosit ještě častěji, ale už teď mě právě při převlékání varovala spolužačka (která je sama ovšem nenosí) že z toho mohou byt různé potíže zdravotní.. zajímalo by mě, pokud je tu někdo nosite častěji, měla z toho některá z vás potíže, ciste jen kvůli jejich nošení, že by vás to dohnalo třeba na gyndu?
A ještě by mě zajímalo, nosite je některá třeba běžně, místo kalhotek? Myslím třeba do školy, práce, nebo jen tak doma? Neprijdou mi extra pohodlné, říkala sem si, jestli se na ně dá vůbec zvyknout..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 07.05.18 11:15
@Terinka16 píše:
Ahoj, je mi 16 a líbí se mi tanga, nosím je tak 2× do týdne, obvykle když máme tělák.. pod leginama to vypadá mnohem lépe než kalhotky a já sem na průmce, takže máme tělák spojený s klukama :P chtěla bych je nosit ještě častěji, ale už teď mě právě při převlékání varovala spolužačka (která je sama ovšem nenosí) že z toho mohou byt různé potíže zdravotní.. zajímalo by mě, pokud je tu někdo nosite častěji, měla z toho některá z vás potíže, ciste jen kvůli jejich nošení, že by vás to dohnalo třeba na gyndu?
A ještě by mě zajímalo, nosite je některá třeba běžně, místo kalhotek? Myslím třeba do školy, práce, nebo jen tak doma? Neprijdou mi extra pohodlné, říkala sem si, jestli se na ně dá vůbec zvyknout..

Tanga nosim roky a nikdy jsem žádný potíže neměla. Občas nosim i klasický spodní kalhotky, ale pod legíny fakt ne a v těhotenství jsem tanga taky nenossila. Jinak vim, že se to moc nemá, ale mě vyhovujía nikdy jsem problémy neměla, tak proč je nenosit.

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 07.05.18 11:19

Jestli ti nejsou pohodlné, tak je nos jen pokud to jinak nejde (pod legíny např.). Já sama je nesnesu, nehledě na zdravotní riziko, které bych řekla může a nemusí být. Ale pokud, jak sama píšeš, nejsou extra pohodlné, tak nechápu proč je chceš nosit častěji? Pokud nebudeš nosit legíny např.

Malaga
Generální žvanilka 24884 příspěvků 07.05.18 11:21
@kaja00 píše:
Jestli ti nejsou pohodlné, tak je nos jen pokud to jinak nejde (pod legíny např.). Já sama je nesnesu, nehledě na zdravotní riziko, které bych řekla může a nemusí být. Ale pokud, jak sama píšeš, nejsou extra pohodlné, tak nechápu proč je chceš nosit častěji? Pokud nebudeš nosit legíny např.
…protože průmyslovka ne :jazyk:
třeba z toho vyroste…
marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 07.05.18 11:23

Na stredni jsem vicemene nosila jen tanga, je to o zvyku asi, nikdy jsem zadny problem nemela. Myslim, ze spis kdyz zena trpi na zanety, mykozy apod. Tak urcite ne, ale pokud nemivate zadne problemy, tak noste, co je vam pohodlne, pak jsem ovsem pribrala a tanga uz nevypadala na me dobre:D tak jsem presla na klasicke kalhotky, ktere uz zas nosim x let a ted uz si zas vubec nedovedu predstavit natahnout si tanga, je to proste o zvyku. Pokud mate peknou postavu a zadne gyn. Ani urolog. Potize, tak bych se denniho noseni fakt nebala;)

Podještědí
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 07.05.18 11:27

@Terinka16 Ahoj, taky jsem tanga v pubertě dost nosila, ale potom začaly záněty spodku, kvasinkové infekce atd., takže teď už ne-e a za mě se dají tedy najít i bezešvá - pohodlnější, ovšem riziko přenosu bakterií z konečníku do pochvy větším třením je asi u všech tangáčů stejné. A člověku ten zadek v zimě rychleji prochladne. Za mě vedou bezešvá klasická „prďata“ z Lindexu nebo KikiRiki, aj pod legíny :mrgreen: zdraví má člověk jenom jedno…

Terinka16
Nováček 3 příspěvky 07.05.18 11:27

@kaja00 no právě proto, že často nosím leginy a hodně upnuté kalhoty, někdy i bokové, tak pod ně chci něco trochu víc sexy :)

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 07.05.18 11:29

Tanga nesnáším. Pokud ti nic nedělají, tak si je nos, jednou za čas se asi nic nestane. My jsme na střední měli s klukama tělák taky - byli v druhé tělocvičně, ale nosila jsem tepláky. Ta nás se legínám říkalo elasťáky a moc holek je nenosilo :nevim: A modré trencle s kapsičkou na základce.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 07.05.18 11:39

Na ostro je to zdravější :)

Slečna Ferka
Extra třída :D 10170 příspěvků 07.05.18 11:40

@Terinka16 Je to jak holky říkají, pokud někdo trpí na záněty, kvasinky atd., tak to tanga hodně zhorší. Pokud potíže nemáš, tak to problém není, ale pokud začneš, tak okamžitě přesedlej zpátky na volnou bavlnu (např. panty kalhotky).

A prosím, teď nechci rýpat, ale jen abych byla v obraze: chápu to dobře, že nosíš legíny na tělák a „mezi lidi“ upnuté džíny nebo tak? Nebo už je dneska přijatelné nosit legíny s vrškem kratším než pod zadek i mimo sportoviště? Já svou šestiletou pořád prudím, že když se ve škole převleče tak, že jí zbyde jen triko a elasťáky, tak že si má vzít sukni… tak jestli nejsem sto let za vopicema :D

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 07.05.18 11:44

@Slečna Ferka nejsi za vopicema :mrgreen:. To jen některé dámy nejsou schopné pochopit, že mimo sport jsou legíny spodní prádlo, kór když jsou průhledný. :mrgreen:

Terinka16
Nováček 3 příspěvky 07.05.18 11:44

@Slečna Ferka ne, leginy nosím i ven, mimo tělák :D když jsem s kamoskama někam, na nákupy, do kina.. ale tak to nemám nějaké obyč jako na tělocvik,. Nosím různé, černé koženkové, růžové s potiskem a tak… K tomu kratší topik, dnes se to tak nosí :)

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 07.05.18 11:50

@Slečna Ferka
Za vopicema nejste, dělám to stejně, ovšem dcera je jedna z mála - sice jí vysvětluji, že je to jako by byla jen v punčochách, většina holčiček má jen leginy. Jenže já chci, aby měla dcera nějakou úroveň oblékání a pochopila, že nemusí jít s davem jak tele na porážku. Stejně jsem vysvětlila synovi, že v teplakách i když by to bylo sebevíc moderní do školy chodit nebude.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 07.05.18 11:54

I pod společenskými kalhotami nebo upnutými riflemi jsou tanga lepší… Nosím je celý život, žádné zdravotní potíže jsem nikdy neměla.

Zabatko
Závislačka 4300 příspěvků 07.05.18 12:10

Tri niti v riti ani náhodou, nestálo by mi to za to nepohodlí. Nepochopím, jak jsou ženský schopný a ochotný něco takovýho snášet jen kvůli obdivu druhého pohlaví, jako třeba boty na podpadcích.

Ale zase - holky, užijte si to, za chvíli budete chodit všechny ve stejnokroji ala Batman. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >