Tantrická masáž pro muže k Vánocům

463
10.12.19 14:39

Tantrická masáž pro muže k Vánocům

Ahoj holky,
prosím, chci se zeptat:
zvažuji nad dárkem pro muže - poukaz na tantrickou masáž, ale přesně nevím, co vše obnáší, abych pak nebyla zklamaná. Máte některá vlastní zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
710
10.12.19 14:45
@sromulenka píše:
Ahoj holky,
prosím, chci se zeptat:
zvažuji nad dárkem pro muže - poukaz na tantrickou masáž, ale přesně nevím, co vše obnáší, abych pak nebyla zklamaná. Máte některá vlastní zkušenost?

no co by to obnášelo - kočka mu namasíruje tělo, vyhoní péro(pardon - probudí lingam) a půjde o dva litry lehčí dom. Navíc tyhle ezo dámy nebývají z nejpůvabnějších, takže se ani možná nebude moc na co koukat. Nevím, tvého muže neznám, ale myslím si, že by mu hodinka někde na privátu udělala větší radost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8469
10.12.19 14:48

@sromulenka To ho můžeš rovnou poslat do bordelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
10.12.19 14:50

Přesně jak píšou výše :mrgreen: masáž celého těla zakončená masáží intimních partií…lehce řečeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
10.12.19 14:53

@sromulenka on o to projevil zájem? To bych nedala i kdyby chtěl :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10452
10.12.19 15:00

@sromulenka Proč bys pak měla být zklamaná ty? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
10.12.19 15:00

Jsem prudérní. Tohle bych manželovi nikdy nedala. :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 15:05

My jsme byli s mužem na párové masáži. Užili jsme si to. Ale zajímavé je, že víc jsem se uvolnila já než on, já měla i tu " třešničku na dortu".

@modravlocka píše:
Jsem prudérní. Tohle bych manželovi nikdy nedala. :oops: :lol:

Tak běžte spolu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1829
10.12.19 15:06

V Cr je to opravdu sodoma gomora. Ja bych vic doporucila jako darek váš společný partnersky pobyt na tantra seminari- soulmate training ;)

http://partneriduse.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
10.12.19 15:10
@Anonymní píše:
Tak běžte spolu ;)

Jsou věci, které mě fakt nelakaji. Třeba ženská, která předtím hrabala do rozkroku někomu jinému. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
10.12.19 15:15
@Kelen píše:
V Cr je to opravdu sodoma gomora. Ja bych vic doporucila jako darek váš společný partnersky pobyt na tantra seminari- soulmate training ;)http://partneriduse.cz/

Hmm, koukám to není nic levného 34litrů/5dní… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
10.12.19 15:41
@mdvorak píše:
Hmm, koukám to není nic levného 34litrů/5dní… :nevim:

No je to možné. Platí se ubytování zvlášt a ten seminář zvlášt. A my jdeme už tuším do 5.úrovně-takže nás to stálo už majlant. Ale nás to moc baví-určitě to stojí za to. Žádné projebané peníze. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 15:52
@modravlocka píše:
Jsou věci, které mě fakt nelakaji. Třeba ženská, která předtím hrabala do rozkroku někomu jinému. :mrgreen:

U nás to byl chlap. A fakt šlo o masáž. I ty intimní místa se jen masírovaly ve větší ploše. Mně to dokonce pomohlo psychicky. Šli jsme tam 8 týdnů po potratu. Takže jsem měla za sebou naopak ne pěkné pocity z akcí v těch místech.

• Potrat kvůli zamlklému, ne z vlastní vůle.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 15:53
@Kelen píše:
No je to možné. Platí se ubytování zvlášt a ten seminář zvlášt. A my jdeme už tuším do 5.úrovně-takže nás to stálo už majlant. Ale nás to moc baví-určitě to stojí za to. Žádné projebané peníze. :D

Tak do toho by i můj muž investoval. To je kolikrát lepší než dovolená. Díky za odkaz.

• Citovat
  • Nahlásit
1829
10.12.19 16:03
@Anonymní píše:
Tak do toho by i můj muž investoval. To je kolikrát lepší než dovolená. Díky za odkaz.

Určitě se Vám to bude líbit! Je to prostě skvělá investice do partnerství. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat