Reklama

Tapety (nebo cokoli) na umakart

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 06.04.09 21:58
Tapety (nebo cokoli) na umakart

Ahoj chtela bych necim polepit (natrit) umakartovy jadro zvenku (nepude na to voda). Líbílo by se mi něco takového jako na tomhle videu..:
 http://sance.nova.cz/…tektkou.html

co myslíte, dá se něco takovéh koupit v nejakym normalním bauhausu?

popř vaše zkušenosti s renovaci umkartu . Já vím, nejlepší by bylo vyhodit ho a postavit novou koupelnu.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 06.04.09 21:59

Renovaci jsme odpískali, protože u toho našeho umakartu byla plíseň a to se řeší dlouhodobě hodně špatně. Jinak u toho normální neplesnivýho umakartu bych se asi taky snažila se ho zbavit, protože ta údržba se nedá :roll:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 06.04.09 22:09

no ja to natirala normalka fa:,–(ovkou - uvnitr umakartove koupelny :-) takze na to i sla voda- a dobry :-) se poptek v nejakych mensich barvach lacich - tam myslim poradi lip :-)

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 06.04.09 22:12

Ahoj, ja jsem normalne umakart otapetovala zvenku nejobycejnejsi tapetou z Hornbachu a zevnitr koupelnu omyvatelnou tapetou a uplne v pohode. AKorat jsem si to uz za ty tri roky na par mistech sedrela kocarem :? ale je to fakt ta nejobycejnejsi papirova tapeta, nejaka lepsi by to moje zachazeni treba vydrzela. Kdybys chtela, mam i fotodokumentaci z tapetovani ;-)
Video mi nejse otevrit, mam pomaly net… ale snad to takhle staci.

Sabika
Echt Kelišová 7615 příspěvků 06.04.09 22:24

Tak já tapetovala zvenku i zevnitř omyvatelnou,ale byla to síla!
Jsem to dělala poprvé v životě!Jsme se s manžou u toho docela nasmáli padali nějaká slova i točení nového PATA A MATA :lol:

Hanuch
docela by mě zajímala fotodokumentace :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 06.04.09 22:25

jé holky no super. Takze Hani myslíš muzu myslíš koupit jakou budu chtít tapetu?
hele a zvladnu to sama?já nikdy netapetovala..no ale i kdybych to mela strhat..pujdu do toho..

janac
Závislačka 3138 příspěvků 06.04.09 22:28
[quote:430f877d3­9]Tak já tapetovala zvenku i zevnitř omyvatelnou,ale byla to síla!
Jsem to dělala poprvé v životě!Jsme se s manžou u toho docela nasmáli padali nějaká slova i točení nového PATA A MATA

hm…uz je to tady..achjo..me neva ze bych vypadal jak pat a mat..hlavni co vysledek!

Sabika
Echt Kelišová 7615 příspěvků 06.04.09 22:31

Zítra vyfotím a zhodnotíš sama!
U nás docela dobrý nekonec jsme se pochválili :lol:

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 06.04.09 23:00

Naši na umakart v koupelně taky nalepili nějakou „obyčejnou“ omyvatelnou tapetu. Je to tam už nevím kolik let (přes 5 určitě) a v pohodě.
Myslím, že je to lepší dělat ve dvou. Líp se pak s tím pruhem tapety manipuluje.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 07.04.09 10:51

Ja to delala s brachou a slova o Patovi a Matovi padla nejednou :lol:

tady je fotodokumentace, snad me bracha nezabije, a omluva z akvalitu, je to focene mobilem…

A tapetu opravu jakoukoliv, dulezity je spis lepidlo, aby bylo kvalitni.

Sabika
Echt Kelišová 7615 příspěvků 07.04.09 10:57

Tak já foto hodím zítra nemůžu najít nabíječku k foťáku,tak až přijde manža.

Jinak Hanuch :lol: pěkné!!!

angelmia 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.12 12:54

Ahojky, chcem s partnerem nějak zrenovovat koupelnu(umakart) a ročítám si různé diskuze na téma tapety. a vaše fotogalerie mě zaujala, máme totiž taky jen sprch. vaničku, tudíš pokud se to vytapetuje tak při sprchování dojde k přímému styku s vodou a tapetou. Nevadí to? Jak to máte už dlouho? a jaká je vhodná tapeta? moc díky

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 18.01.15 20:52

Holky a co by bylo lepší? Samolepící nebo ta co se musí lepit? Nemůžu žádnou pěknou samolepící najít, samé které se musí lepit. Akorát s těma co se musí lepit nějakým tím jejich lepidlem nemám zkušenost a už vůbec ne na umakart.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 18.01.15 21:56
tapeta

My máme na umakartu sádrokarton a na něj jsme nahodili štuk. Vypadá jako zděné. JInak fototapetu podobnou jako z videa jsem lepila v kuchyni, docela makačka.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 18.01.15 21:59

Zvol co chceš, jen pod papírovou musíš mít dokonale hladký podklad, vše jinak prostoupí přes tapetu. U vliesových tapet je to jinak v pohodě, jsou silnější, natírá se pouze tapeta před lepením a překryje mírné nerovnosti.
Samolepící tapety vyžadují extra hladký povrch!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >