Tarif s neomezeným internetem a neomezenou rychlostí

20.6.21 12:51

Tarif s neomezeným internetem a neomezenou rychlostí

Je tu nějaký fanda do mobilu a tak a poradil by? Mám momentálně kredit, pošlu měsíčně tak max 20 sms a volám tak max 10 min v součtu, ale utratím strašně moc za internet.
Koukala jsem na různé tarify, ale tak těch 5 Giga mě nestačí. Uvažuji o nějaké tarifu s neomezeným internetem, ale co tak čtu po třeba 5 G je tam omezená rychlost natolik je to k ničemu. Nemá někdo tip na konkrétní tarif, kde je neomezený internet s neomezenou rychlostí neomezene :mrgreen:
Samozřejmě jsem projela nabídky a dokonce jakési srovnávače a výsledek je, že mě neustále volají operátori s uplně deb**níma nabídkama tarifu, televize atd.
A většinou to zní strašně lákavě, ale pak zjistím, že je v tom někde háček.

Tak mě zajímá zda někdo neřešil něco pdoobného…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3677
20.6.21 13:24

Často když ti vyprší data v tarifu, jde přikoupit nějaký balíček. Ale 5GB je na mobil podle mě dostačující. Máš i normální internet a wifi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.21 13:44
@jita22 píše: Často když ti vyprší data v tarifu, jde přikoupit nějaký balíček. Ale 5GB je na mobil podle mě dostačující. Máš i normální internet a wifi?

ano, ale dostačující to není pro mě…hledám neomezený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3677
20.6.21 13:49
@Levandulová voda píše:
ano, ale dostačující to není pro mě…hledám neomezený

A kolik teď máš spotřebu dat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9122
20.6.21 14:18

@Levandulová voda https://www.vodafone.cz/…mezena-data/ za 5s jsem to nasel. Není divu že potřebuješ neomezený data, kdyz banalitu hledáš půl dne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
20.6.21 15:38

Co třeba projít stránky operátorů, mají tam vše napsané. Pro mladé do 26 let mají dokonce výhodnější nabídky a nepotřebuješ ani potvrzení o studiu. Ale teda 5GB málo, to je hustý, já mám 1GB a nevyužiju to. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.21 20:04

@Cenarius @dreamis

díky dokážu se podívat na stránky operátora jak píšu v příspěvku… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu