Taška do porodnice, jak velká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IssaNei
Povídálka 45 příspěvků 15.05.19 14:45
taška do porodnice, jak velká?

Ahoj holky, jak velkou tašku do porodnice mám pořídit? Bude stačit tato? https://www.decathlon.cz/…8495939.html Chci dát vše dohromady, nebrat 2 tašky a nějak jsem zjistila, že doma žádnou nemáme, tak se mi nechce zbytečně kupovat nic drahého… děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 15.05.19 14:50
@IssaNei píše:
Ahoj holky, jak velkou tašku do porodnice mám pořídit? Bude stačit tato? https://www.decathlon.cz/…8495939.html Chci dát vše dohromady, nebrat 2 tašky a nějak jsem zjistila, že doma žádnou nemáme, tak se mi nechce zbytečně kupovat nic drahého… děkuji :)

Fešácká. Stačit bude a stejně ti tam přijde návštěva, tak ti případně něco donese. Hlavně košile navíc. U nás vedro a já se potila…

Zkai
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 36 inzerátů 15.05.19 14:50

Tam můžeš jít klidně s igelitkou. Táhla jsem rozměrově taky takovou, ale hromadu krámů co nebyly potřeba… Tahle se určitě bude hodit i jindy za ty prachy…

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 15.05.19 14:50

Tak já měla do porodnice jen své osobní věci, zbytek u nás dostáváme a to včetně vložek a jednorázových kalhotek a žíněk a ta by mi nestačila určitě.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 14:51
@Russet píše:
Fešácká. Stačit bude a stejně ti tam přijde návštěva, tak ti případně něco donese. Hlavně košile navíc. U nás vedro a já se potila…

já si vždy, když jsem potřebovala, převlekla erární - byly na chodbě, vlastní košile by se mi ničit a prát od krve nechtělo

Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 15.05.19 14:52

No ja mam teda uz podruhe zabaleny maly kufr a jednu mensi tasku. Tu tasku primo k porodu (kosili, vlozky, kalhotky, osusku, piti, neco maleho na zub, doklady). Po porodu co uz nebude treba odveze i s taskou domu, co si jeste necham, prendam do skrinky. A v kufru mam ostatni veci.
Neni to odpoved primo na tvůj dotaz :D. Ale podle rozmeru mi tva taska prijde mala. Zalezi teda jak mas naplanovano, co ti treba pak partner postupne priveze.

peta81
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 15.05.19 14:53

Asi bude stacit, moc toho nepotrebujes. mne zabral trictvrte tasky zupan :lol:

Gvendolínka
Kecalka 208 příspěvků 15.05.19 14:54

Záleží, co vše si s sebou budeš brát. Mrkni na stránky porodnice, kde budeš rodit, většinou tam mají seznam. Já jsem měla 2 tašky, jednu na moje věci, ta byla dost velká, nacpaná, ale polovinu věcí jsem nepotřebovala :lol:. Druhou menší s věcmi pro miminko na cestu domů, kterou mi pak přivezl manžel.

Hoa Mai
Kelišová 6311 příspěvků 24 inzerátů 15.05.19 14:57
@stinga píše:
já si vždy, když jsem potřebovala, převlekla erární - byly na chodbě, vlastní košile by se mi ničit a prát od krve nechtělo

Taky tak. Ja se prevlikala petkrat, sestkrat denne, tolik kosil ani doma nemam a navic by se ty moje do porodnice moc nehodily.

@IssaNei Me takova stacila, i kdyz jsem nesla vlastni porodnicke vlozky, nepromokave podlozky a detske pleny. Zato jsem netahala hromadu kramu ve stylu etericke olejicky, hudba k porodu, petku s levanduli a tea tree, stopadesat vlastnich kosil, obleceni, zavinovacky a vlastne cokoliv pro mimco krom tech plen atd.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 15.05.19 14:58
@stinga píše:

U nás asi nebyly, nevím. Sestra mi ochotně povlékla peřiny do čistého. Krev se držela tam, kde měla. Navzdory těm porodním vložkám :oops:

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 15.05.19 14:59
@peta81 píše:
Asi bude stacit, moc toho nepotrebujes. mne zabral trictvrte tasky zupan :lol:

Mně taky a vzala jsem ho na sebe jen jednou.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 15.05.19 15:03

Záleží co musíš táhnout, jestli pleny pro mimčo, zásobu vložek pro sebe, župan atak tak to budeš mít horko těžko. Jinak v pohodě, já sem v porodnici teď a mám akorát batoh, takový co sem nosila na střední do školy :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3947 příspěvků 15.05.19 15:03

@IssaNei Já bych koupila spíš 60 l ta stojí necelé 400 a lepší je mít víc místa než méně. Taky záleží na porodnici kde budete rodit, já měla tašky 3, 15l kabelu k porodu v té jsem měla hlavně sladké pití a tunu hroznového cukru (při porodu se energie hodí a jídlo se nedoporučuje kdyby byl potřeba náhlý operační zákrok), 60 l tašku na pokoj aby se tam při odjezdu vešly i věci které mi přinesou návštěvy, a 20l malou sportovní tašku která byla doma, v ní jsem měla oblečení na odjezd pro mě i miminko, tu manžel dovezl až když nás propouštěli.

P4ja
Echt Kelišová 9115 příspěvků 15.05.19 15:08

Já měla věci ve dvou taškách. V jedné jsem měla věci na sál a dokumenty. A druhou pak v autě se zbytkem věcí na pokoj a věcmi pro mimčo (plínky, ubrousky). Oblečení pro miminko domů pak dovezl manžel i se sedačkou.

Gvendolínka
Kecalka 208 příspěvků 15.05.19 15:09

@peta81 Přesně tak a skoro jsem ho nevyužila :lol:. Stejně tak vložky, košile, podložky… vše bylo erární.

Největší „spotřebu“ jsem měla u ručníků, za 3 dny jsem zašpinila 4 :roll:. Ještě že mě manžel každý den navštěvoval a přivezl/odvezl :palec:.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama