Taška ke kočárku Britax go big

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineWeki
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 16.02.18 02:11
Taška ke kočárku Britax go big

Ahoj holky :mavam: rozhodli jsme se pro kočárek Britax go big a právě přemýšlím tašce. Ta originál mě zas tak moc neuchválila, vzhledem k ceně.. :roll: jakou máte u tohoto kočárku tašku vy? A jak jste spokojené? Za reálné fota budu moc ráda ;) děkuji :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Aniga
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 18.05.18 08:07

@Weki Nevim, zda dotaz je jeste aktualni. take jsem tasku hodne moc resila a nakonec jsem zjistila, ze jeto vlastne jedno :roll:
Pokud budes kocarek hodne skladat do auta, je idealni neco spise maleho :) ja nakonec jsem zakotvila na neoriginal tasce- vetsimu organizatoru. Nechala jsem si jej usit a ve stejnem dekoru jsem si nechala udelat soplnky na sportak, ktery jiz brzy vytahneme do provozu. Jinak co se tyka kocarku big go, jsem z nej naprosto spokojena a nemenila bych :mrgreen:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama