Reklama

Táta coby doprovod k ročnímu dítěti do porodnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.04.09 23:16
TÁTA coby DOPROVOD K ROČNÍMU DÍTĚTI DO NEMOCNICE???

HEZKÝ VEČER,
poprosím vás o radu-měly jste některá z různých důvodu v nemocnici s nemocným dítkem MANŽELA NEBO PŘÍTELE???
Nedělal personál problém s tím,že je to CHLAP že třeba ho nemůžou dát na pokoj s maminkou atd atd???
Předem moc díky za reakce!!!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lenquita
Kecalka 198 příspěvků 07.04.09 03:19

Nás se vždy ptají kdo z nás bude s malou ve špitále, tak snad je to OK.

kiera
Kecalka 253 příspěvků 07.04.09 07:16

Ahojky, u nas taky nebyl zadny problem, ale je zas fakt, ze jsme meli samostatny pokoj. Kdyby to nekde odmitali, tak to uz by snad zavanelo diskriminaci, ne?

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 07.04.09 07:19

s nami byl v nemocnici jeden tatinek - pres den byl s holcickou a v noci chodil spat o patro vys na nake muzske oddeleni. Ale ty holcicce bylo uz pet, tak to bude asi jiny

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 07.04.09 07:23

Ahoj, můj muž byl loni 3a půl týdne v nemocnici s tenkrát 3letým synem, já měla doma mimino, které jsem kojila. Problémny vůbec nebyly, byl sám s Vítkem na pokoji celou dobu, občas, když tam byl jiný tatínek doprovázející dítko, tak je dali k sobě. Naopak bych řekla, že personál se k němu choval líp. Jediné nepříjemné bylo to, že spracha byla jen jedna neuzamčitelná pro maminky a na WC musel kamsi do jiné budovy. Sporchovat se jezdil obden domů… Problémy dělat nebudou rodič jak rodič:)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 07.04.09 07:49

Ahoj

ja mela a nebyl s tim zadny problem..Jen pokud uz tam jeden z rodicu je nahlasen tak se potom nema ten dotycny rodic menit(pouze pokud byste si to chteli platit jako samoplatci).
Partner byl s malou na jednoluzaci a spal vedle ni a hned vedle mel sprchu.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 07.04.09 08:13

Ahoj,

manžel byl se synem v nemocnici, když mu byly 3 roky, měli samostatný pokoj - nemohli je dát dohromady s nějakou maminkou.

Sabika
Echt Kelišová 7615 příspěvků 07.04.09 08:25

Ahoj
když jsem byla těhu s Filipem (cca 30tt) tak šla dcera náhle do nemocnice a šel tam s ní manžel a byl moc spokojenej :lol: byl tam první chlap po 6letech a moc si ho tam hýčkali(až jsem trochu žárlila :oops: 8) )
po týdnu potřeboval na 3dny do práce tak jsem tam šla já a pak se tam po 3 dnech vrátil zase manžel(bezvadně si tam prý odpočinul).

Měl pokoj sám pro sebe s dcerou,s ko­čárkem,toaletou­,sprchou,vanou pro mimi,televizí(a nadstandart jsme neplatili).

Valli
Závislačka 4258 příspěvků 07.04.09 09:02

ahoj ,muj manzel byl asi pred2mesicic s nasim 3 letym synem v nemocnici,ja nemohla,tak sel on. mel pokoj sam pro sebe.nikdo se nad tim nepozastavoval a chvalili ho,ze nikoho neotravuje a stara se sam…

ja jezdim zase s dcerou, ale urco by nemeli problem,kdyby tam byl chlap,jsou tam pokoje jak samosatatne tak dvojpokoje a myslim,ze by ho s jinou zenskou na pokoj nedali…

juma
Kecalka 354 příspěvků 07.04.09 11:27

Nám chtěli asi tak před půl rokem dcerku (4 roky) hospitalizovat a měl tam s ní být manžel (já jsem kojila 8m mimi). Řekli nám, že momentálně nemají volný pokoj a že na pokoji s jinou maminkou být nesmí, tak že máme poprosit jinou ženskou osobu nebo tam můžu být já i s mimi 8O . To nám tedy přišlo dost absurdní, že bych si šla lehnout na dětské oddělení se zdravým kojencem (dcerka měla těžký akutní infekt neznámého původu), takže jsme je ukecali, ať nám ji nechají doma, že ji tam budeme každý den vozit na kontrolu a v případě potřeby ji přivezeme hned. Naštěstí se začala hned zlepšovat a bylo to v pohodě. Moc se omlouvali, ale tehdy měli holt plno.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 07.04.09 11:59

Ahoj-DEKUJI VSEM ZA PROZATIMNI REAKCE…:-) :srdce:

Jumo-toho se prave ze bojim,ja si ymslim,ze si tady v Olomouci muzou trebas i to ‚plno‘vymyslet,kdyz se jim nebude chtit komplikovat provoz.....:-(

Neni tady treba nekdo,kdo lezel primo v olomoucke FAKULTCE?????? :oops: 8)

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 07.04.09 12:01

Když jsem byla v nemocnici s malou, tak tam byl tatínek, ale musel mít samostatný pokoj, jinak to nešlo. Měli to dopředu domluvené.

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.04.09 12:26

Ahoj,
u staršího (tehdy ještě jedináčka :wink: ) jsme se v nemocnici střídali - já přes den, manžel v noci.
S mladším jsem byla v nemocnici v listopadu a narovinu mi řekli, že nepřipadá v úvahu, aby se se mnou manžel střídal, že co by tomu řekly ostatní maminky :roll: /co je mi po nich :twisted: /
Všechny hospitalizace byly v Motole.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 07.04.09 12:44

nO.TOHO SE PRAVE BOJIM.....

ja asi do toho spitalu tady zavolam...... :oops: :oops: :oops:
A zkusim se zeptat,,,,

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 07.04.09 12:44

Kamarádka to měla stejně jako Juma. Pokoje byly pro dva rodiče s dítětem a tatínka nechtěli dovolit. Musela maminka. A ta bohužel musela přestat kojit mladší dítě.
Je to holt nemocnice od nemocnice.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >