Táta mi řekl: „Buď já nebo ona!"

Anonymní
29.7.21 22:45

Táta mi řekl: „Buď já nebo ona!"

Je to půl roku co jsme s mou přítelkyní spolu. Mně je 19 a přítelkyně je o 18 let starší. Nikdy předtím jsem se ženou nechodila a věděla jsem, že zejména taťkovi to bude vadit. Proto jsem nikomu z rodiny nic neřekla. Bohužel se to táta stejně dozvěděl a od té doby mám doma peklo. Hádáme se, pořád mě přemlouvá ať neblbnu a rozejdu se s ní atd.. Teď to zašlo tak daleko, že když jsem doma řekla, že spolu pojedeme na dovolenou, tak mi táta řekl, že když s ní odjedu, tak už se nemám vracet domů. Že prý buď on a naše rodina nebo ona. Strašně mě to mrzí, pořád kvůli tomu všemu brečím. Pokaždé co jsem někde s přítelkyní a přijdu domů, tak se pohádáme. Stačí aby mi od ní přišla zpráva nebo mi volala, když jsem v tátově blízkosti a už je zle. Jasně. Je mi 19 a můžu se klidně odstěhovat, ale mám strach, že když to udělám, tak už ty vztahy s tátou nikdy nedáme dohromady. I přes to jak se ke mně teď chová je to můj táta a mám ho ráda, vždycky jsem byla jeho princezna a měli jsme úžasnej vztah. Nechci o to všechno teď přijít. Na druhou stranu jsem do přítelkyně zamilovaná a nechci zahazovat vztah kvůli tomu, že se táta nesrovná s tím, že jsem zamilovaná do ženy. Jak tohle nějak urovnat ke spokojenosti nás všech? Jde to vůbec? Jsem z toho všeho fakt zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
29.7.21 22:50

A jemu vadí konkrétně ona, nebo to že jsi na holky? Co na to říká mama? Nemohla by ho trochu zpracovat. Jinak bych se asi odstěhovala a dala mu čas to zpracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
29.7.21 22:51
@Anonymní píše:
Je to půl roku co jsme s mou přítelkyní spolu. Mně je 19 a přítelkyně je o 18 let starší. Nikdy předtím jsem se ženou nechodila a věděla jsem, že zejména taťkovi to bude vadit. Proto jsem nikomu z rodiny nic neřekla. Bohužel se to táta stejně dozvěděl a od té doby mám doma peklo. Hádáme se, pořád mě přemlouvá ať neblbnu a rozejdu se s ní atd.. Teď to zašlo tak daleko, že když jsem doma řekla, že spolu pojedeme na dovolenou, tak mi táta řekl, že když s ní odjedu, tak už se nemám vracet domů. Že prý buď on a naše rodina nebo ona. Strašně mě to mrzí, pořád kvůli tomu všemu brečím. Pokaždé co jsem někde s přítelkyní a přijdu domů, tak se pohádáme. Stačí aby mi od ní přišla zpráva nebo mi volala, když jsem v tátově blízkosti a už je zle. Jasně. Je mi 19 a můžu se klidně odstěhovat, ale mám strach, že když to udělám, tak už ty vztahy s tátou nikdy nedáme dohromady. I přes to jak se ke mně teď chová je to můj táta a mám ho ráda, vždycky jsem byla jeho princezna a měli jsme úžasnej vztah. Nechci o to všechno teď přijít. Na druhou stranu jsem do přítelkyně zamilovaná a nechci zahazovat vztah kvůli tomu, že se táta nesrovná s tím, že jsem zamilovaná do ženy. Jak tohle nějak urovnat ke spokojenosti nás všech? Jde to vůbec? Jsem z toho všeho fakt zoufalá.

Vůbec nezmiňuješ mámu… Jak ta se k tomu staví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3766
29.7.21 22:51

Má problém s tvou orientací nebo věkovým rozdílem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 22:54
@Magical-eyes píše:
Vůbec nezmiňuješ mámu… Jak ta se k tomu staví?

No mamka mi řekla, jestli si to s tou paní nechci ještě rozmyslet, že by se všem ulevilo. Ale podle mě je to hlavně kvůli tátovi, jinak by ji to tolik nevadilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 22:56
@Serpentini píše:
Má problém s tvou orientací nebo věkovým rozdílem?

S obojím, ale víc mu podle mě vadí to, že je to žena.

• Citovat
  • Nahlásit
940
29.7.21 22:59

Přístupem „buď já nebo ona“ tě solidně vydírá. Nenech si to líbit. Konec konců jsi už dospělá. Je jasný, že nějaký čas potrvá než se s tím srovná..Ale je to jeho boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3766
29.7.21 23:00

A přítelkyně je nějak extravagantní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
29.7.21 23:02
@Anonymní píše:
No mamka mi řekla, jestli si to s tou paní nechci ještě rozmyslet, že by se všem ulevilo. Ale podle mě je to hlavně kvůli tátovi, jinak by ji to tolik nevadilo.

„…by se všem ulevilo..“. Aha. A oni s ní musí trávit nedobrovolně svůj volný čas, nebo co? Co to jako je za argument? Co kdyby začali respektovat tvůj soukromej život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3766
29.7.21 23:02

Hele asi bych se aspoň na chvíli odstěhovala, ať mají čas to strávit. Takhle je pořád všechno dráždí a nemají ten prostor to v klidu zpracovat aniž by to měli na očích. Choď tam na návštěvy a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16122
29.7.21 23:05

Na tatu je toho asi moc - přítelkyně prakticky jeho vrstevnice a ma sex s jeho malou holčičkou. Nicméně. To je jeho problém. Ty neděláš nic špatného, mas pravo prozivat city, milovat holku, i když to není podle gusta Tvych blízkých. Je Ti 19. Uz mas po maturitě? Dokážeš se o sebe postarat sama? Jestli ano, zkusila bych se osamostatnit. O tatu se neboj, on to časem skousne. Žádný rodič nezavrhne sve dítě a on Te miluje. Proto tak vyvádí. Časem si zvykne a přijme to. Držím palce, ať to zvládnete co nejlépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 23:10
@Serpentini píše:
A přítelkyně je nějak extravagantní?

Není. Je to normální krásná a slušná holka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 23:15
@Serpentini píše:
Hele asi bych se aspoň na chvíli odstěhovala, ať mají čas to strávit. Takhle je pořád všechno dráždí a nemají ten prostor to v klidu zpracovat aniž by to měli na očích. Choď tam na návštěvy a uvidíš.

Přemýšlím nad tím. Bojím se ale, aby to nebral tak, že jsem si „vybrala“ jí a na ně se vykašlala.

• Citovat
  • Nahlásit
940
29.7.21 23:18
@Anonymní píše:
Přemýšlím nad tím. Bojím se ale, aby to nebral tak, že jsem si „vybrala“ jí a na ně se vykašlala.

A tak to s ním prober. Prostě mu řekni že jí miluješ, nikomu neubližujete, opustit jí nehodláš. A že chápeš že je to pro něj těžké, ale je to tvůj život. A pokud by spolubydlení mělo být zdrojem konfliktů, odstěhuješ se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 23:22
@nototo píše:
A tak to s ním prober. Prostě mu řekni že jí miluješ, nikomu neubližujete, opustit jí nehodláš. A že chápeš že je to pro něj těžké, ale je to tvůj život. A pokud by spolubydlení mělo být zdrojem konfliktů, odstěhuješ se.

Mně přijde, že s ním teď nejde vést normální rozhovor jakmile se to týká mě a přítelkyně. Okamžitě vyletí, všechno překrucuje a nakonec mi řekne ať si jdu teda za ní, když jí mám radši.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat