Táta spí s jedním dítětem, máma s druhým

Anonymní
30.8.21 21:25

Táta spí s jedním dítětem, máma s druhým

Prosím, vas názor. Prvorozeny syn byl první dva roky můj mamanek, kojeny do roku a půl, spal se mnou a mužem v posteli, celé dny jsme byli spolu, když mu bylo něco přes dva roky narodil se mu bráška. Krásně jsme se všichni szili, kluci se miluji. Mladšímu je teď jeden rok. Oba se mnou spali vždy ve velké posteli v dětském pokoji. Starší chtěl usínat se mnou a s bráškou. Před dvěma měsíci byli oba kluci nachlazení a v noci se vzájemně budili kašlem, tak starsi šel spát k tátovi do ložnice a už tam zůstal. Každý den říká, že chce „tatínkovat“ - tzn že muž mu čte pohádku, uspi ho a spinká tam až do rána. Ráno se spolu ještě i vždy mazlí v posteli, když je muž ještě doma. Mladšího kojím, je na mě dost fixovqny. Vím že to asi zní hloupě, ale stýská se mi po starším. Chtěla bych je mít i sebe v noci oba. Nelíbí se mi, jak to máme jakože „rozdělené“
Jenže všichni 4 v jednom pokoji dost nepohodlné… mně by stačili kluci :lol: manžel ať si klidně spí sám, chrape a dost mě ruší…
Prostě mi přijde, že se mi syn trošku oddaluje :(
Přišlo by vám takové separe spaní v pohodě aneb by vám vadilo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21986
30.8.21 21:27

Tak hlavně dej pozor ať se ti neoddali muž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
30.8.21 21:28

Je to obdobi, syn se mi zase vratil do postele, jen to nechce tlacit na pilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3493
30.8.21 21:34

Žárlíš na muže, že s ním spí jedno vaše dítě, které je ale vaše.. Vše chceš pro sebe a muže odsunout? Jsi super žena, tebe bych „chtěla“ doma :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34668
30.8.21 21:34
@Anonymní píše:
Prosím, vas názor. Prvorozeny syn byl první dva roky můj mamanek, kojeny do roku a půl, spal se mnou a mužem v posteli, celé dny jsme byli spolu, když mu bylo něco přes dva roky narodil se mu bráška. Krásně jsme se všichni szili, kluci se miluji. Mladšímu je teď jeden rok. Oba se mnou spali vždy ve velké posteli v dětském pokoji. Starší chtěl usínat se mnou a s bráškou. Před dvěma měsíci byli oba kluci nachlazení a v noci se vzájemně budili kašlem, tak starsi šel spát k tátovi do ložnice a už tam zůstal. Každý den říká, že chce „tatínkovat“ - tzn že muž mu čte pohádku, uspi ho a spinká tam až do rána. Ráno se spolu ještě i vždy mazlí v posteli, když je muž ještě doma. Mladšího kojím, je na mě dost fixovqny. Vím že to asi zní hloupě, ale stýská se mi po starším. Chtěla bych je mít i sebe v noci oba. Nelíbí se mi, jak to máme jakože „rozdělené“
Jenže všichni 4 v jednom pokoji dost nepohodlné… mně by stačili kluci :lol: manžel ať si klidně spí sám, chrape a dost mě ruší…

Malého bych uspala nebo tatínek, měl by svůj pokoj, miminko by spalo vedle mě v postýlce a večer bych se tulila k manželovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
30.8.21 21:37

Takhle dobrovolně vykopnout muže z manželský postele… to je pruser…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14119
30.8.21 21:42

Ja mam opacny problem, dcerka, co spala uz hezky sama se starsimi v pokoji, se k nam po lonskem podzimnim uzavreni skolek nastehovala do postele (predtim mela vedle manzelske postele postylku, kterou jsme samozrejme uz nemeli ani by se do predelane loznice nevesla…). Nevyspal se nikdo, takze chlap je na matraci. A ja chci mit v posteli chlapa a dite at si spi klidne samo. :oops: :oops: Uz je to treti dite, v posteli jsme nemeli nikdy predtim zadne, na stara kolena mi to prijde jako strasna podpasovka. Takze mne touha po dvou detech v posteli pripada dost ujeta :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2136
30.8.21 21:46

Vadilo by mi to, nejpozději v 8 měsících šly
obě děti do svého pokoje. Mnohem lépe se tak všichni vyspíme… Já chci spát vedle svého muže, s dětmi si užiju dost přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
30.8.21 21:47

U nás tedy spime všichni dohromady, a už rok (od 4let) smí uspat, koupat jen taťka. A mě to teda nevadí. Jsem za to ráda. :oops: Přibere si k tomu i menšího 20 měsíců a já mám relax. Pak za mnou přijde kolem 10 do obýváku a děláme něco jen sami dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 21:48
@jahuhudka píše:
Tak hlavně dej pozor ať se ti neoddali muž ;)

Muž je super a miluji ho, ALE na spaní je to děs- chrape, prevaluje se, chce mít rozdělané žaluzie, já miluji tmu a přímo nesnáším, jak mi ráno valí do oken slunko, on to miluje atd…takže pro mě by byly ideální oddělené ložnice s konečnou platností

• Citovat
  • Nahlásit
142
30.8.21 21:49
@Russet píše:
Malého bych uspala nebo tatínek, měl by svůj pokoj, miminko by spalo vedle mě v postýlce a večer bych se tulila k manželovi.

Máme to přesně takto. Děti ve věku jako zakladatelka. V uspavani se stridame pravidelne, jednou čte mama, jednou táta. Druhy uspava mladšího. Funguje to hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 21:49
@xstrasilka píše:
Vadilo by mi to, nejpozději v 8 měsících šly
obě děti do svého pokoje. Mnohem lépe se tak všichni vyspíme… Já chci spát vedle svého muže, s dětmi si užiju dost přes den.

Mladší (13mesicu) je kojeny ve dne i v noci

• Citovat
  • Nahlásit
21986
30.8.21 21:51
@Anonymní píše:
Muž je super a miluji ho, ALE na spaní je to děs- chrape, prevaluje se, chce mít rozdělané žaluzie, já miluji tmu a přímo nesnáším, jak mi ráno valí do oken slunko, on to miluje atd…takže pro mě by byly ideální oddělené ložnice s konečnou platností

No proste bacha, ať ho nemiluje jen platonicky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66115
30.8.21 21:53
@Anonymní píše:
8o :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66115
30.8.21 21:54
@Altavista píše: Žárlíš na muže, že s ním spí jedno vaše dítě, které je ale vaše.. Vše chceš pro sebe a muže odsunout? Jsi super žena, tebe bych „chtěla“ doma :think:

Jeste se nekdo divi, ze jdou vztahy po detech do p…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat