Tatínek mého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:12
Tatínek mého dítěte

Ahoj maminky, chci se jen zeptat, má někdo doma stejnou „chlubnu“ :D?
Jsem ve 13+5tt. Víme to asi od 7tt, když jsem mu napsala, že se stal miloučký průser a on odepsal " to je štěstí" - tak tatínek chvíli vydržel mlčet, ale během týdne po návštěvě gyn. musel volat své mamce „ahoj babi, jak se máš“ :lol: poté následovala má máma a táta, ten den musel napsat i mojí babičce, byl rychlejší, než jsme se stihli domluvit. No a že přátelům to povíme až po screeningu - ale kolegové z práci mi začli gratulovat :mrgreen: můžu říct, že jsem byla vnitřně docela naštvaná, že jednal dřív, než jsme o tom hovořili, ale vše dopadlo dobře, naštěstí :kytka: teď jdeme po krámě, já nemám ještě ani bříško a pokaždé, když potkáme známeho chlubí se, že čeká rodinu, nevím, jestli chci, aby to říkal všem, jenže, když bude někde sám, tak to stejně zase prokecne, už mám pocit, že to řekl celému státu :D a to jsem myslela, že před cizím okolím to utajíme až do růstu břicha, ale ne, už je pozdě. :cert: Už jsme středem pomluv vesmíru :jazyk: myslíte, že má cenu tatínka zastavovat? :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucie008
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 23.05.19 08:24

Ne nemá, buď ráda, že je tak nadšený.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 23.05.19 08:25

Budte rada. :palec:

Uživatel je onlinesamá práce
Závislačka 2847 příspěvků 23.05.19 08:28

Se jako první bude divit až vyleze černoušek ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:33

@samá práce nebude :kytka:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 102 inzerátů 23.05.19 08:33

Cenu to asi nemá, nebo takhle lepší toto než opak ;) ale i já bych byla malinko naštvaná, že to říká „mým“ lidem, kterým jsem to chtěla říct já, ale co už stalo se, tak aspoň je vidět, že se těší…

Uživatel je onlineneila
Extra třída :D 12498 příspěvků 23.05.19 08:36

A proč to chceš tajit? Tatínek se prostě upřímně raduje a i když chápu, že tě štve, že si jede tak trochu po svém, tak bych se nad tím asi zasmála, protože si evidentně nemůže pomoct :lol: Jen doufej, že mu jeho nadšení vydrží i po narození dítka :palec: :palec: Teprve pak se ukáže jestli je kabrňák ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:38

Já jsem to vlastně stihla říct, jen dvěma svým kámarádkám :D
Jsem ráda, že se těší, ale začíná mi to vadit, jenom ho nechci napadnout, aby se těšit nepřestal, co viděl mimčo na screeningu komunikuje a nenápadně hladí a pusinkuje bříško, je horší jak já :lol:
Ráda by jsem mu řekla, ať už mlčí, ale mám docela strach, že se ho dotknu, takže jestli je lepší přežívat :think: já třeba ty lidi ani neznám a už jim to vypráví :zed:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 23.05.19 08:39

Za mě si nemyslím, že byste byli nějakým středem promluv známých. Pro ne je to info a druhy den řeší zase něco jiného :nevim: buď rada, že se těší a snad mu to vydrží ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:40

@neila Snad :mrgreen: já jsem chtěla co nejdéle před cizíma, aby neměli potřebu mě zvědavě zastavovat a ptát se, nechtěla jsem být terč pomluv a takovýho toho ukazování, jsme ze vsi :D ale to už je stejně tabu :lol:

Uživatel je onlineneila
Extra třída :D 12498 příspěvků 23.05.19 08:41
@Anonymní píše:
@neila Snad :mrgreen: já jsem chtěla co nejdéle před cizíma, aby neměli potřebu mě zvědavě zastavovat a ptát se, nechtěla jsem být terč pomluv a takovýho toho ukazování, jsme ze vsi :D ale to už je stejně tabu :lol:

tohle nechápu, proč pomluv?? Nebo ti vadí, že nejsi vdaná?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:44

@neila Brát se budeme v létě rychlo obřadem, to nějak neřeším. Ale rychlostí blesku se rozneslo na druhý kraj, že jsem těhotná, takže potřeba vůbec řešit nás mi vadí, teď už je to jedno jen jsem myslela, že se tomu ještě chvíli vyhnu a budu mít klid :)

mishulka26
Stálice 51 příspěvků 23.05.19 08:45

Ten můj to taky vykecal hned všem taky jsem byla naštvaná no následovalo zamlklé těhotenství takže z toho byl dost špatný, že to vykecal ani jo chudáka nenapadlo co by se mohlo stát :? Když jsem otěhotněla podruhé tak se udržel až do konce 1. trimestru :) teď už je naštěstí všechno v pohodě :) za měsíc mám termín :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:55

@mishulka26 přesně toho jsem se bála, že se něco stane a pak všem zase říkat všem, že to nevyšlo a být litována, ale naštěstí na screeningu mimčo v pořádku :srdce:

a12
Hvězda diskuse 36833 příspěvků 23.05.19 08:57
@Anonymní píše:
Já jsem to vlastně stihla říct, jen dvěma svým kámarádkám :D
Jsem ráda, že se těší, ale začíná mi to vadit, jenom ho nechci napadnout, aby se těšit nepřestal, co viděl mimčo na screeningu komunikuje a nenápadně hladí a pusinkuje bříško, je horší jak já :lol:
Ráda by jsem mu řekla, ať už mlčí, ale mám docela strach, že se ho dotknu, takže jestli je lepší přežívat :think: já třeba ty lidi ani neznám a už jim to vypráví :zed:

Ale vždyť uz to ani pomalu nema komu rict, tak o co jde? :nevim: rodina uz to vi, kamarádi uz to vi :nevim: a naky znamy který tocjeste nevi se to dozvi od nekoho úplně jinyho nez od vas no :nevim:, kdyz uz to vi tolik lidi, tak fakt nevim pred kym to chces tajit..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama