Tatínek se nám zamiloval... do jiné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 06.05.10 10:19
tatínek se nám zamiloval, do jiné

Prosím o zkušenosti, kdo měl v rodině podobný případ jak to dopadlo? Manžel před více než měsícem potkal holku, láska na první pohled, takže ho doma drží jen děti. Máme 11-ti měsíční dvojčátka. Druhý den přišel s tím, že to zkusíme dát dohromady. Ale nějak mi to nejde dohlavy, proč, když je zamilovaný a ke mně už necítí to co by měl. A prý se bude dotyčné vyhýbat. Je to holka z práce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.05.10 10:25

No jestli je to jen měsíc starý románek na pracovišti, tak určitě ještě nemusí pálit mosty.
Je to moc smutné, když máte doma miminka a on si klidně trajdá jinde..
Asi bys ho měla víc zaměstnat v domácnosti, at se s děvčetem nemůže potkat vůbec ( tedy kromě práce) - i když to je vlastně na hlavu, když se vidí každý den..
Nepíšeš kolik je tatínkovi a zda takové románky pěstuje, takže nevím, co poradit a co od něj čekat.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 06.05.10 10:25

regy, já třeba taky k manželovi necítím „to co bych (asi) měla“, ale „jen“ ho mám ráda, vím že on má rád nás a pokud bych uvažovala racionálně a ne jen já chci chci chci tak bych od něj taky neodešla… Zamilovanost vyprchá, navíc - co když ona o něj zájem nemá? :lol: Tímto stylem se se mnou rozešel bývalý, zamiloval se do kamarádky a ona ho pak nechtěla… :lol:

POKUD to myslí vážně tak to prostě ber tak že sice není zamilovaný jako zamilovaný, ale má vás rád a je mu s vámi dobře ;)

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 06.05.10 10:29

No, máš lásku a zamilovanost a to co cítí k té holce je jen zamilovanost a k tobě cítí lásku, jinak by s tebou nechtěl žít dál. Podle mne se chová celkem rozumně, když se s ní chce přestat vídat (teda nevím jak to chce v práci zařídit), tak bych mu dala šanci. I když nejrozumnější by bylo od něj, aby se choval tak, aby sis ty žádné jeho chvilkové zamilovanosti ani nevšimla.

zelvoon
Kecalka 384 příspěvků 06.05.10 10:32

Regy,

tvoje dvojčátka jsou tak krásný, jak tohle může dělat chlap ženský, co mu porodila děti? Předně je mi to moc líto, co k tomu dodat. Prostě propadl chemii, jenom blbé zamilovanosti, které (bedeš-li i ty chtít) propadneš i ty při potkání nějakého přitažlivého muže. Jenže my ženské máme v hlavě mozek a děti na předním místě, takže se hned nenecháme oklamat přitažlivostí, co přejde v něco víc. Nevím, nevím, ale bude-li tuto holku vídat, pak těžko bude odolávat, pokud v tomto neměl jasno už ve chvíli, kdy ji potkal. Já vím, srdci nejde poroučet, ale ve chvíli, kdy jsem se stala rodičem, jsem si „zakázala“ jakékoli myšlenky na jiné, neboť komu bych tím prospěla?

Snad znáš svého muže dobře, abys věděla, jak to s vámi myslí. Nevím, co by získal vztahem s ní? Proboha, ať prozře, s tebou má rodinu, děti potřebují taťku. Ta zamilovanost by pominula ve chvíli, kdy by spolu začali normálně fungovat jako partneři, ale tím, že se jen budou vídat a házet na sebe zamilované pohledy a takové to „trpím, že tě nemám“ :roll: , tak jim to spíš bude nahrávat. :kytka:

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 06.05.10 10:36

No já to právě nechápu, vůbec jsem to od něj nečekala, není takový tip. A nikam s ní nechodí, vždycky z práce jede přímo domů. Znají se jen z práce a nic s ní neměl, že by mi to neudělal. Drží se hesla, že nedělej to, co nechceš aby ostatní dělali tobě.

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 06.05.10 10:37

Ahoj, já bych taky zatím žádná závažná rozhodnutí nedělala. Tohle se může stát každému, život je holt prevít a nikdy nevíme, koho nám pošle do cesty.
Je možné, že si oba uvědomili, že tohle ne-e a racionálně si řekli, že to prostě utnou a nechtějí v tom dál pokračovat (což by byla ta nejlepší varianta). A je dobře, že se manžel snaží zůstat s vámi. Asi bych ho taky víc zapojila do chodu domácnosti (nevím, jak moc doma funguje), ale na druhou stranu bych teď taky zmobilizovala síly a zkusila připravit vám jako rodině hezké chvíle (výlety, akcičky apod.). Manžel má evidenentě děti rád, tak ať si uvědomí, že mu je s váma fajn a že by byl nesmysl tohle všechno zahodit.
Určitě bych to nezdávala. Románky na pracovišti z valné části končí stejně rychle, jako začaly :-)
Moc držím palce, ať se vám to co nejrychleji srovná a dáte se spolu do pohody :hug:

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 06.05.10 10:38

Jinak ona je do něj taky zamilovaná, ikdyž má přítele.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.05.10 10:38

TAkže pouze platonika?? To už nezní tak špatně. Vypadá to, že není tak špatný chlap. Jen nechápu, proč ty o tom víš. Však si to mohl nechat pro sebe a nechat to vyšumět??
Chce to asi trochu diskuzi o prioritách a rodině. Možná se trochu uklidní a prozře..
Budu držet palce

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 06.05.10 10:42

Lizbeth prý si s ní fakt dost rozumí, otevřela mu prý nějak oči. Myslím, že můžu být ráda, že s ní nespal, jinak by to asi bylo hlubší.
Ale jak získat jehu lásku zpět, tak to nevím. Očarovala mi manžela.

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17653 příspěvků 06.05.10 10:44

To je strašně vtipný , jak se bude vyhýbat dotyčné a jak druhý den chce slepovat vztah. Ježiš nakopat je do gulí všecky :roll:
Se ho zeptej JAK přesně se jí chce v práci vyhýbat(to nebude chodit do práce ? ) , a láska na první pohled? Tomu snad nevěří ani on sám, ne ? Pche. O sex jde, a ne o lásku :roll:

Ti chlapi jsou všeci stejní-si myslí že jsme takové husy, že jim tyhle kecy sežereme.

Netroleruji, jsem nekompromisní. Aneb „Nepáči sa vám, tak choďte!“

Pořádek si musíš udělat v sobě - chceš být vedle chlapa co se najednou zamiluje do jiné a tebe odkopne ? Chceš s ním mít domácnost jen kvůli dětem? (to nejde,tomu věř, projeví se to a děti to moc dobře poznají).Proč on tak najednou chce slepovat vztah ?(zřejmě mu dala vale, což?)

Hodně štěstí a pevné nervy. Ale nezapoměň, že i ty máš svou důstojnost a nenech sebou zametat.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 06.05.10 10:48

Hele ja si myslim

1)nesoudit ho - zamilovani je mimovolni zalezitost, nemuze za to - a chova se fair, nechce se s ni stykat a chce byt s rodinou - nemuze udelat vic

1. vytrvat - zamilovani dycky nakonec vysumi -

ja podobnou zkusenost nemam, ale povidali nam o tom na priprave na manzelstvi, lektorskemu paru se to stalo - a v pohode, preslo to a jsou spolu

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 06.05.10 10:48

Souhlas se Zuzou.
Jsi ráda, že s ní nespal, že by to bylo hlubší? No, nevím, nevím, jestli po sexu to může být hlubší než před ním…
Víš co, podle mě je to trošku slaboch a alibista, chtěl ulevit svému svědomí, tak to hodila na tebe. Měl držet klapačku a vypořádat se s tím sám.

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 06.05.10 10:51
Pudloslava píše:

1)nesoudit ho - zamilovani je mimovolni zalezitost, nemuze za to - a chova se fair, nechce se s ni stykat a chce byt s rodinou - nemuze udelat vic

Sorry, ale to mi přijde jako kravina.
Můžu se mimovolně zamilovat, ale nepoběžím se hned svěřit manželce, ne? A to, jestli se to bude někam posunovat, to určitě ovlivnit můžu.

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 06.05.10 10:53

Říkal mi, že i kdyby s ní nebyl, tak by byl sám. No ale druhý den už zase že to zkusíme dát dohromady. Chtěli jsme zkusit poradnu, ale nakonec tam nevolal, že to prý první zkusíme bez ní. Jenže tohle si fakt nedokážu představit po tom co mi vše řekl. Jestli to dělá kvůli dětem? Ale tady jde o to aby mě znovu miloval…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pleťová maska z předkožek kojenců? To už je přes čáru, říká dermatoložka

V honbě za věčným mládím jsou hollywoodské hvězdy schopny vyzkoušet leccos.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >