Hledám tatínka z Vysočan s asi 8m holčičkou

Anonymní
2.1.21 22:43

Tatínek Vysočany asi 8m holčička

Už asi třikrát jsem potkala jednoho milého tatínka, co nosí svou holčičku v nosítku ve Vysočanech. Potkali jsem se poprvé na kyclich a prohodili pár slov, pak právě v parku ve Vysočanech, ale byla jsem tehdy s kamarádem, pozdravili jsme se a opět prohodili pár slov, potřetí jsem tam byla s kočárkem s kamarádkou a viděla ho. Ráda bych se s ním seznámila na kamaradske bázi. Nosí světle modrou sportovní bundu. Pod tím myslím dospelackej overal z teplakovinym. Běžně chodím do jiného parku, do Vysočan chodím s kamarádkou, máme to na půl cesty. Nevíte o koho by mohlo jít? Fb nemám…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
2.1.21 22:54

:D kamaradska baze. jeho zena bude happy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
2.1.21 22:56

Asi nemáš co na práci, tak naháníš zadaného nebo ženatého tatínka. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 22:56

Třeba ženu nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 22:57

Asi mu taky byla sympatická a jak můžete vědět že má ženu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
2.1.21 22:59
@Anonymní píše:
Už asi třikrát jsem potkala jednoho milého tatínka, co nosí svou holčičku v nosítku ve Vysočanech. Potkali jsem se poprvé na kyclich a prohodili pár slov, pak právě v parku ve Vysočanech, ale byla jsem tehdy s kamarádem, pozdravili jsme se a opět prohodili pár slov, potřetí jsem tam byla s kočárkem s kamarádkou a viděla ho. Ráda bych se s ním seznámila na kamaradske bázi. Nosí světle modrou sportovní bundu. Pod tím myslím dospelackej overal z teplakovinym. Běžně chodím do jiného parku, do Vysočan chodím s kamarádkou, máme to na půl cesty. Nevíte o koho by mohlo jít? Fb nemám…

Sorry, já prostě musím :lol:
Fakt absolutně nechápu tohle zoufalé pátrání po sympatickém tatínkovi.
Jen vím, že na místě maminky té roztomilé holčičky bych z tebe radost neměla, kamarádská báze… :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 23:00
@Dája999 píše:
Sorry, já prostě musím :lol:
Fakt absolutně nechápu tohle zoufalé pátrání po sympatickém tatínkovi.
Jen vím, že na místě maminky té roztomilé holčičky bych z tebe radost neměla, kamarádská báze… :think: ;)

Proč to nechápeš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 23:02

Třeba je sám povídali si. Možná to z rozhovororu vyplynulo že je sám. Možná se mu taky líbila. Proč tak soudíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
2.1.21 23:02
@Lamátko píše:
Proč to nechápeš :roll:

Protože mi to připadá fakt zoufalý :nevim:
Nic o něm neví, asi se choval příjemně a kamarádská báze usoudila, že je z něj objekt jejího zájmu. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 23:04

Dyť nevíme, jak si povídali a co bylo řečeno. Mě to přijde romantický

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 23:04

Možná se i sám bál jí více oslovit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16222
2.1.21 23:05
@Anonymní píše:
Už asi třikrát jsem potkala jednoho milého tatínka, co nosí svou holčičku v nosítku ve Vysočanech. Potkali jsem se poprvé na kyclich a prohodili pár slov, pak právě v parku ve Vysočanech, ale byla jsem tehdy s kamarádem, pozdravili jsme se a opět prohodili pár slov, potřetí jsem tam byla s kočárkem s kamarádkou a viděla ho. Ráda bych se s ním seznámila na kamaradske bázi. Nosí světle modrou sportovní bundu. Pod tím myslím dospelackej overal z teplakovinym. Běžně chodím do jiného parku, do Vysočan chodím s kamarádkou, máme to na půl cesty. Nevíte o koho by mohlo jít? Fb nemám…

Pokud jste se potkali v parku v Podviní, tak s velkou pravděpodobností o velmi blízkého člena mé rodiny… a pokud se nemýlím, tak ruce pryč od něj, protože je šťastně zadán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
2.1.21 23:05

Nesoudila bych, když nevím podrobnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
2.1.21 23:06
@Lamátko píše:
Třeba je sám povídali si. Možná to z rozhovororu vyplynulo že je sám. Možná se mu taky líbila. Proč tak soudíte?

:D Nezbývá, než doufat, že máš pravdu.
A taky, že pokud nemáš, nechodí sem jeho žena - pro čerstvou maminku noční můra, tyhle aktivní kamarádské báze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
2.1.21 23:06

Ona musí být zoufalá, když nahání chlapa přes internet. Jak by bylo vám, kdyby nějaká ženská naháněla vašeho chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat