Tatínkové hledají náhradní maminku

12
21.6.20 21:31

Tatínkové hledají náhradní maminku

Dobrý den, touto cestou hledáme náhradní maminku. Jsme pár, Marek a Martin. O děťátku uvažujeme již delší dobu. Hledáme ženu, která již má své děti a třeba má i s náhradním mateřstvím zkušenosti. Zdraví je samozřejmostí a to i psychické. Chceme maminku, která bude v pohodě a mateřství si dokáže hezky užít. Hledáme maminku, která je svobodná. Jsme společenský pár, já pracoval v dětském domově a aktuálně pracuji ve škole. Přítel podniká. Pro maminku chceme být oporou a prožívat s ní těhotenství. Pomáhat jí, aby se cítila hezky. Budeme šťastní za ženu, která chce někomu pomoci k plnohodnotnému a spokojenému životu. Prosíme Vás o přímé jednání, žádně lži a přetvářku. To samé čekejte od nás. Pomůžete nám? Děkujeme za případné reakce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14763
21.6.20 22:11

A co takhle děťátko z dětského domova, když je tam ta zkušenost? To by přece byla krásná věc, zachránit nebohé děťátko a dát mu lásku a péči dvou milujících tatínků? Copak by Vám nebylo líto, že to děťátko náhradní maminky nepozná pravou bezpodmínečnou mateřskou lásku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
21.6.20 22:22

@pohledzdruhestrany ono už se to může? Aby dva muži mohli adoptovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23698
21.6.20 22:23
@Pet32 píše:

Tohle mě taky napadlo. I kdyby žádal jeden, tak jako chlap bude čekat kdo ví kolik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.6.20 22:24

@pohledzdruhestrany
Možnost by to samozřejmě také byla, ale v zákoně se na nás bohužel nemyslí a i když by byl člověk schopen poskytnout lásku a domov, není na to v tomto směru skoro žádná šance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14763
21.6.20 22:25
@Pet32 píše:

úplně stejně jako vychovávat dítě náhradní maminky a udělá se tím míň škody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
21.6.20 22:26
@Aspera píše:
Tohle mě taky napadlo. I kdyby žádal jeden, tak jako chlap bude čekat kdo ví kolik let.

Taky myslím, oni preferují úplnou rodinu. Já myslela, že vždycky musí žádat manželský pár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
21.6.20 22:28
@MartinDM píše:
@pohledzdruhestrany
Možnost by to samozřejmě také byla, ale v zákoně se na nás bohužel nemyslí a i když by byl člověk schopen poskytnout lásku a domov, není na to v tomto směru skoro žádná šance.

Clovek holt nemuze mit vzdycky vsechno… dite muze mit prirozene jen zena a muz. Zkuste najit nejake lesbičky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
21.6.20 22:31
@pohledzdruhestrany píše: úplně stejně jako vychovávat dítě náhradní maminky a udělá se tím míň škody

Ale u náhradní matky bude jeden z nich otec. Ten bude zapsán v rodném listě. Náhradní mateřství je rizikové, teď jsem četla, že zemřela jedna, měla 2 děti. Nebo kdyby dítě nebylo zdravé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13849
21.6.20 22:32

Zkuste mrknout na youtube kanál Dva tátové. Mají tam svůj příběh jak vytvořili rodinu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18231
21.6.20 22:34

Moji znami si jeli pro mimino od nahradni matky do USA, ted byly male sva roky. A tusim, ze Dva tatove maji taky dvojcata od nahradni matky z USA…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40100
21.6.20 23:04
@Pet32 píše:
Ale u náhradní matky bude jeden z nich otec. Ten bude zapsán v rodném listě. Náhradní mateřství je rizikové, teď jsem četla, že zemřela jedna, měla 2 děti. Nebo kdyby dítě nebylo zdravé?

Proč by bylo náhradní mateřství rizikové? 8o :think: Úplně stejně rizikové, jako každé jiné těhotenství, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40100
21.6.20 23:08
@Pet32 píše:
Taky myslím, oni preferují úplnou rodinu. Já myslela, že vždycky musí žádat manželský pár.

Nejsem právník, ale umím si to docela dobře představit, Pohled mě opraví.
Pokud chlapi seženou náhradní mámu a dejme tomu si namíchají sperma (nevím, jak plánují ošetřit, čí to mimino biologicky bude), žena otěhotní pomocí injekční stříkačky a dítě donosí.
Po porodu se ho vzdá ve prospěch biologického otce (předpokládám, že by od ní tatíci nechtěli alíky), v očích zákona je všecko cajk.
Biologický otec samoživitel a s kým spolubydlí, v tom nikdo předpokládám nešťourá, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
21.6.20 23:11
@sirikit píše:
Proč by bylo náhradní mateřství rizikové? 8o :think: Úplně stejně rizikové, jako každé jiné těhotenství, ne? :nevim:

To ano, ale když náhradní matka zemře a oni chtějí svobodnou, co by se stalo s dětmi? V Austrálii byl případ, kdy se narodilo postižené dítě a nechtěli ho ani rodiče a ani náhradní matka. A teď na Ukrajině čeká spousta dětí od náhradních matek, než si je budou moci vyzvednout. Nebo když se matka rozhodne, že si dítě nechá? Určitě pečlivě vybrat a určitě darované vajíčko, pochybuji, že by se nějaká žena vzdala vlastního dítěte

Příspěvek upraven 21.06.20 v 23:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40100
21.6.20 23:11
@pohledzdruhestrany píše:
A co takhle děťátko z dětského domova, když je tam ta zkušenost? To by přece byla krásná věc, zachránit nebohé děťátko a dát mu lásku a péči dvou milujících tatínků? Copak by Vám nebylo líto, že to děťátko náhradní maminky nepozná pravou bezpodmínečnou mateřskou lásku?

Hele, zab mě, ale umím si docela dobře představit touhu po vlastním, biologickém dítěti.
Protože jsem ji osobně zažila a naplnila si ji.
Neměla jsem žádnou touhu zachránit jakékoli nebohé děťátko a dát mu péči a lásku. :nevim:
Chtěla jsem sobecky svoje dítě kvůli sobě, ne páchat dobré skutky.
Nevidím žádný důvod, proč by to homosexuál/lesbička měli cítit jinak, jen proto, že jsou svými sexuálními preferencemi v ohledu rozmnožování znevýhodněni.

Příspěvek upraven 21.06.20 v 23:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama