Tatínkové na kontrolách?

75
22.4.20 12:51

Tatínkové na kontrolách?

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli manželé /partneři mohou s vami chodit na kontroly? Hlavne treba na screeningy.
Vubec si nedovedu predstavit chodit k lekari na takovou krasnou prohlidku v rousce a treba sama ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20022
22.4.20 12:53

@SoMi30 to máš Teda malou představivost. Ne, na screening se mnou muž nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20022
22.4.20 12:54

@SoMi30 to máš Teda malou představivost. Ne, na screening se mnou muž nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
22.4.20 12:56
@SoMi30 píše:
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli manželé /partneři mohou s vami chodit na kontroly? Hlavne treba na screeningy.
Vubec si nedovedu predstavit chodit k lekari na takovou krasnou prohlidku v rousce a treba sama ☹️

Zeptala bych se svého gynekologa. Ale u nás, myslim, doprovod nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5728
22.4.20 12:58

Co jsem za poslední týden objel pár nemocnic, tak všude byl doprovod zakázán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
22.4.20 12:59

Zajdi sama a partnerovi tam kup fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
22.4.20 13:03

Chodíš sama, mě při objednání na screening žádali, ať přijdu sama, ale bohužel jsem zjistila, že některé slečny nedbají a chlapa si tam přivedou. Asi to úplně zakázat nechtějí, ale chlap to bez toho určitě přežije, zase je lepší zdravotnický personál nevystavovat nebezpečí. Na všechny prohlídky jsem chodila sama a neubylo mě.

Příspěvek upraven 22.04.20 v 13:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2884
22.4.20 13:03

Já jsem se teď objednávala na gyndu a zeptala jsem se, zda tam může, a může. A i k PA do poradny se mnou mohl, a jsem moc rada. Samotné by se mi nechtělo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2884
22.4.20 13:04
@Zumpa píše:
Co jsem za poslední týden objel pár nemocnic, tak všude byl doprovod zakázán.

A kolik mas těhotných žen? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
22.4.20 13:07

Na poradnu semnou může, gynekolozce to nevadí, pokud je v roušce a rukavicích, sama mi to i navrhla. Na screening ho semnou nepustili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
22.4.20 13:08

@SoMi30 tohle uz fakt nechapu, zensky ted delaly ze bez chlapa se ani neda porodit, to bych jeste mozna pochopila, ale ze je problem i jit sama na screening? A jeste pises hlavne na sreening, to jinak s tebou chodi i na normalni kontroly? A rouska ti u toho prekazi v cem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
22.4.20 13:09

U nás může. Rozumný doktor ti to dovolí;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5495
22.4.20 13:13
@SoMi30 píše:
Ahoj holky,
Vubec si nedovedu predstavit chodit k lekari na takovou krasnou prohlidku v rousce a treba sama ☹️

Vůbec mě tenkát nenapadlo partnera na screenig brát..vše jsem absolvovala sama..ale fak je, že byla asi jiná doba, já nechtěla chlapa ani k porodu a upřimně bych nechtěla ani nyní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
22.4.20 13:13
@Ivana 85 píše:
@SoMi30 tohle uz fakt nechapu, zensky ted delaly ze bez chlapa se ani neda porodit, to bych jeste mozna pochopila, ale ze je problem i jit sama na screening? A jeste pises hlavne na sreening, to jinak s tebou chodi i na normalni kontroly? A rouska ti u toho prekazi v cem?

Není problém jít sama, ale u prvorodivek a u prvního dítěte je to fakt krásný zážitek, já bych tam taky chlapa chtěla aby to semnou viděl. Očividně nevíš o co go. J3stli máš nějaký problém tak ho přes jinde a ne tady na paní. Každý to vnímáme jinak a já sama si nedovedu představit, že by chlap u kontrol nebyl. Vždy se mi líbil ten jeho úžasný výraz když viděl tu naši fazolku. Jestli jsi zahorkla nebo máš doma problémy tak jsi jdi zacvičit nebo k psychologovi. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1632
22.4.20 13:16

@Ivana 85 no je videt ze jsi to asi nikdy nezažila, nebo mas jiný problem? Jinak bys toto nemohla napsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat