Tatínkovská jízda, jak dlouho necháte děti samotné s manželem?

188
11.1.20 17:49

Tatinkovska jízda, jak dlouho necháte děti samotné s manželem?

Ahoj holky,
Nechavate někdy manzelovi / přítelovi děti a vy si jdete užít někam na víc dnů welness? Nebo že manžel jede s dětmi někam na dovcu a vy si užíváte klid doma? Na kolik to bylo dnů? Jak to šlo?
Manžel mi tohle dneska nabídnul (máme 3 děti 3 roky, 7 let a 14 let) a že vy o letních prázdninách s nimj jel na dovolenou a já bych si mohla na prodloužený víkend odpočinout
Tak mě jen zajímá jak to mate vy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6317
11.1.20 17:52

Proč ne, co je na tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9026
11.1.20 17:54

Obě děti (4 a 6) si manžel bral zatím max. přes 1 noc, spíš si občas děti rozdělíme na tu 1-2 noci (odpočinou si i děti od sebe a my si užíváme tu intenzitu s tím jedním). Kdyby mi to manžel nabídnul, nechám mu je klidně týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2719
11.1.20 17:54

No na dovolenou bychom bez sebe nejeli, ale spíše z toho důvodu, že chceme být spolu, ne že by se nepostaral… to vůbec :) vím, že kdybych měsíc byla v nemocnici třeba, tak vše pošlape tak jak má…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
11.1.20 17:57
@Fíková píše:
Proč ne, co je na tom?

Mám strach, jak to bude zvládat 3 lety dítě, je na mě hodně závislé..Nevím, jak to zvládne víc dnů.
A zajímá mě, jak to mají ostatní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
11.1.20 18:02

Jéj to je super manžel, kdyby mi to nabídl, jedu hned :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19463
11.1.20 18:04

A co je jako na tom? My si teda žádný welnessy bohužel neužíváme, ale muž má normálně děti týden v létě (a pak týden já, týden trávíme všichni spolu), protože potřebujeme pokrýt letní prázdniny, když není školka/škola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19463
11.1.20 18:05
@GitD píše:
Mám strach, jak to bude zvládat 3 lety dítě, je na mě hodně závislé..Nevím, jak to zvládne víc dnů.

Tak ať se dětem víc věnuje a dítě nebude mít problém. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
11.1.20 18:08
@Svistice píše:
Tak ať se dětem víc věnuje a dítě nebude mít problém. :nevim:

Věnuje se jim, ale to nejmaldsi dítě je takový mamanek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
11.1.20 18:10

Muz byl sam s nasim synem na tata vikendu poprve, kdyz mel syn cca 2,5 roku.
A ja jela se svoji mamkou na vikendovy pobyt. Vsichni jsme si to uzili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
11.1.20 18:11

Tak takhle velké děti bych mu nechala, jak dlouho by chtěl. Můj hlídal teď v létě dcery 1 a 4 roky 5 dní a já si užívala termály :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 18:17
@GitD píše:
Ahoj holky,
Nechavate někdy manzelovi / přítelovi děti a vy si jdete užít někam na víc dnů welness? Nebo že manžel jede s dětmi někam na dovcu a vy si užíváte klid doma? Na kolik to bylo dnů? Jak to šlo?
Manžel mi tohle dneska nabídnul (máme 3 děti 3 roky, 7 let a 14 let) a že vy o letních prázdninách s nimj jel na dovolenou a já bych si mohla na prodloužený víkend odpočinout
Tak mě jen zajímá jak to mate vy :palec:

syn byl ve 4 letech s tatínkem pryč měsíc, ale zůstali mi doma další 2 děti… ;) já kdyby se nabídl poslala bych je pryč i s tou nejmenší klidně na týden, nebo lépe bych odjela já sama aspoň na prodloužený víkend, což mám teda i slíbeno, akorát s sebou možná budu brát nejstarší osmiletou :mrgreen:

u nás je největší mamánek ten 4letý, ale zvládnul to dobře, volali mi každé ráno a večer ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11224
11.1.20 18:18

Poprvé jsem jela s kamarádkou na wellness víkend (pá-ne), když bylo synovi půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6317
11.1.20 18:19
@GitD píše:

Do prázdnin je ještě půl roku, zatím můžete trénovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48149
11.1.20 18:27

Klidne bych mohla sama na cestu po svete a levou zadni zvladne tri decka, domacnost.
Je fakt, ze neni prebornik ve vareni, ale dokaze si poradit. Kdybych musela do nemocnice, tak se nemusim vubec bat. Od mimin normalne funguje.
Moje kolegyne. Cerstva maminka byla ted po 3 mesicich prvne 3/4 dne pryc, protoze jsme ji vytahly na damskou jizdu. A za mesic jde znovu na akci. Potrebuje pravidelne odreagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama