Tatka nas posila na par dni na dovcu:) poradte kam

13496
11.4.09 20:27

Tatka nas posila na par dni na dovcu:) poradte kam

Ahoj holky

nas tatka ma ted hodne prace a tak mi navrhnul abych si nekam vyjela s malou tak na 5-7 dni aby mohl byt non-stop v praci a nemusel domu za nama :D
Poradte kam jet,kde bychom mely s Emcou komfort a servis-jako jidlo,fajn hotel,prochazky atd.
Mela jsem v merku Sonnenpark v Rajchu(www.sonnenpark.at),vypada to tam super a maji dobry pausaly ale tam bych jela kdyby mi nekdo napsal ze uz tam treba byl.
Jo a k mori nechcu-tam pojedem jako rodina.
Diky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.4.09 08:28

vyrazila bych na hory, je tam ted krasne - namatkou Sumava.
Nevim odkud jses, ale dala bych aspon 10denni pobyt, aby - az manzela prejde naval workoholismu - mohl za vama aspon na vikend prijet.

Beru to podle zkusenosti - balit sebe a dve deti si uz sakra rozmyslim jet jenom na vikend nebo na tyden a vetsinou nasemu workotatkovi zacne byt po 5 dnech vecerni samoty a poradku doma tak smutno, ze to rychle dodela, je v praci do noci a prijede driv.

Takhle jsem byla s detma v Aparthotelu Sumava v Kasperskych Horach a uzili jsme si to moc. Jinak my jezdime k mori dvakrat do roka - kveten a zari, ja obcas i sezone jen s holkama do apartmanu do Chorvatska bez jidla (coz manzel zrovna nemusi), ale vidim, ze mu to je lito, tak radsi volim Cechy a jeho prijezd pak za nama. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
13496
12.4.09 09:37

holky to zadna z vas nema zkusenost krome Hanky?Snad mi nechcete tvrdit ze se bez manzela ani nehnete :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
31.5.09 21:25

Ahoj Taminko :-)
Už jsi byla na dovolené?? Nebo na kdy to plánuješ?
Vyrazila bych taky sama s malou Lindou k moři, ale někdy v září, až bude moře pěkně vyhřáté :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama