Reklama

Tátova nová partnerka je pro mne stále cizí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 06:54
Tátova nová partnerka je pro mne stále cizí

Ahoj, prosím anonymně.

Je mi 41, rodiče jsou rozvedení a táta si našel novou paní. Přeju mu to, ale pořád je to pro mne někdo cizí, prostě cizí element.

Je to normální pocit anebo to máte jinak?

díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 20.09.18 07:01

A jak je to dlouho? Co znamena cizi? A jak by sis to predstavovala, he to bude fungovat, jaky budete mit vztah?

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.09.18 07:15
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonymně.

Je mi 41, rodiče jsou rozvedení a táta si našel novou paní. Přeju mu to, ale pořád je to pro mne někdo cizí, prostě cizí element.

Je to normální pocit anebo to máte jinak?

díky

Kdyby si teď táta někoho našel ( je mi 40), budu jedině ráda a asi bych ji, pokud by o to stála, hned přijala do rodiny. Nesedí ti? Zdá se ti „divná“?

Gosi
Kelišová 5635 příspěvků 20.09.18 07:17

Tak asi nikdo neceka, ze by ti delala novou maminku… Kdyz mu to budes prat, budes ji respektovat, jako jeho partnerku(jestli si na narozky jen posilate pohledy, nebo si davate darky, tak se k ni chovat asi stejne), kdyz se potkate budes zdvorila a aspon s ni prohodis par vet o pocasi, kdyz uz nenajdete jine spolecne tema je myslim dost… A pokud jsou spolu do roka, tak to asi jeste relativne cizi je, pokud jsou spolu pet, deset let a vic, tak uz by mela bejt aspon v kolonce „znama“… Jako decko jsem takhle mela nevlastniho dedu(i kdyz babi bylo spis kolem 70 a byla vdova) a nam deckam, to bylo tak nejak jedno, mati se k nemu chovala zdvorile a co vim, nemeli zadnej problem…

Edit:doplneni prispevku, odeslal se driv, nez jsem ho dopsala…

Příspěvek upraven 20.09.18 v 07:21

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 07:19
@Russet píše:
Kdyby si teď táta někoho našel ( je mi 40), budu jedině ráda a asi bych ji, pokud by o to stála, hned přijala do rodiny. Nesedí ti? Zdá se ti „divná“?

Rodiče se rozvedli, když mi bylo 18 a ještě jsem studovala. Mamka se už nikdy nevdala (někdo tam po určitou dobu byl), táta se oženil a po 10 letech mu to krachlo. Ani se nedivím, paní byla divná, taková mužatka, asi nás moc ráda neměla, já teda ji taky moc ne.

Tahle je podobný typ :-))) a zatím se chová vstřícně, ale já to nějak nedávám.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.09.18 07:26
@Anonymní píše:
Rodiče se rozvedli, když mi bylo 18 a ještě jsem studovala. Mamka se už nikdy nevdala (někdo tam po určitou dobu byl), táta se oženil a po 10 letech mu to krachlo. Ani se nedivím, paní byla divná, taková mužatka, asi nás moc ráda neměla, já teda ji taky moc ne.Tahle je podobný typ :-))) a zatím se chová vstřícně, ale já to nějak nedávám.

Hm, tak to prostě respektuj. Kámošky být nemusíte, ale tátu bych jejím přehlížením netrestala.
Naši se rozvedli právě hodně dávno a každý si prošel několika vztahy. Máma umřela, druhou „babičku“ bychom uvítali. Táta asi míří mezi 45+ a jemu je 60+ :P Tak se mu blbě hledá.

darka15
Kecalka 271 příspěvků 20.09.18 07:38
@Russet píše:
Hm, tak to prostě respektuj. Kámošky být nemusíte, ale tátu bych jejím přehlížením netrestala.
Naši se rozvedli právě hodně dávno a každý si prošel několika vztahy. Máma umřela, druhou „babičku“ bychom uvítali. Táta asi míří mezi 45+ a jemu je 60+ :P Tak se mu blbě hledá.

Kdyby hledal vrstevnici, tak si myslím, že v pohodě najde. U staršího nad 60 se ženské už fakt rozhodují, pokud má hodně peněz, tak to někdy klapne. Nechci se tatínka dotknout - určitě to není jeho případ, ale někdy jsou pánové v tomto věku nesoudní, tj. nejsou s to nabídnout to, co by ty čtyřicítky chtěly.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.09.18 07:45
@darka15 píše:
Kdyby hledal vrstevnici, tak si myslím, že v pohodě najde. U staršího nad 60 se ženské už fakt rozhodují, pokud má hodně peněz, tak to někdy klapne. Nechci se tatínka dotknout - určitě to není jeho případ, ale někdy jsou pánové v tomto věku nesoudní, tj. nejsou s to nabídnout to, co by ty čtyřicítky chtěly.

Na svůj věk nevypadá, je štíhlý a sportuje (já jeho geny nezdědila :lol: ). Ale sama bych šedesátníka ve svém věku nehledala. Tak ty ženy chápu. Kdybych znala nějako šikovnou 55, tak je seznámím. Ale není kde brát ;)

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 20.09.18 07:48
@darka15 píše:

Problém ale bývá i s těmi 55- 60 +- , pokud jsou vdovy ale i rozvedené, častokrát jsou rady ze mají klid. Nemusí se o nikoho starat a ani ohlížet, většinou mají deti a vnoučata a to jim stačí, pak kamarádky na výlet a kafe a častokrát doma nastehovanyho chlapa navíc s jeho rodinou už nechtějí. Dívají se na ordinaci ulici nebo svoje seriály bez řeči, nikdo jim nedělá binec a čtou, cestují s kamaradkama… ale doma už nikoho nechtějí. V mem okolí x případu. Po smrti manžela nebo rozvodu rozkvetly…

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 20.09.18 08:00
@Anonymní píše:
Rodiče se rozvedli, když mi bylo 18 a ještě jsem studovala. Mamka se už nikdy nevdala (někdo tam po určitou dobu byl), táta se oženil a po 10 letech mu to krachlo. Ani se nedivím, paní byla divná, taková mužatka, asi nás moc ráda neměla, já teda ji taky moc ne.Tahle je podobný typ :-))) a zatím se chová vstřícně, ale já to nějak nedávám.

Tak jí toleruj..nic víc neřeš.Nebo s tatínkem bydlíš?

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.09.18 08:01
@Lioness34 píše:
Problém ale bývá i s těmi 55- 60 +- , pokud jsou vdovy ale i rozvedené, častokrát jsou rady ze mají klid. Nemusí se o nikoho starat a ani ohlížet, většinou mají deti a vnoučata a to jim stačí, pak kamarádky na výlet a kafe a častokrát doma nastehovanyho chlapa navíc s jeho rodinou už nechtějí. Dívají se na ordinaci ulici nebo svoje seriály bez řeči, nikdo jim nedělá binec a čtou, cestují s kamaradkama… ale doma už nikoho nechtějí. V mem okolí x případu. Po smrti manžela nebo rozvodu rozkvetly…

To by ji asi nechal. Večer už má rád svůj klid. Je samostatný, bordel nedělá. Babi ovdověla brzo a taky už si k sobě nikoho nepřipustila. Nechtěla se starat o cizího dědu. Nemohla být bez vnučky. Jeden se o ni ucházel a nic z toho nebylo. Chtěla jen do divadla nebo na kávu. A pán chtěl družku :mrgreen:

tulipán
Závislačka 2951 příspěvků 20.09.18 08:19

Mozna je to i zklamani z predchoziho vztahu a tim, ze jsou si podobne, tak mozna predjimas, ze se bude i podobne chovat. Treba bude fajn, jen to chce cas se poznat. Zkuste treba maly vylet nebo pojmout navstevy formou prochazky.

@Lioness34 Tak to je presne. Chodi do klubu, na univerzitu tretiho veku a nikomu uz doma matinku delat nechteji. Jo a koupi si psa nebo kocku. :mrgreen: Take mam takovych nekolik sousedek. A treba i partnera maji, ale domu si ho nestehuji.

tulipán
Závislačka 2951 příspěvků 20.09.18 08:20
@Russet píše:
To by ji asi nechal. Večer už má rád svůj klid. Je samostatný, bordel nedělá. Babi ovdověla brzo a taky už si k sobě nikoho nepřipustila. Nechtěla se starat o cizího dědu. Nemohla být bez vnučky. Jeden se o ni ucházel a nic z toho nebylo. Chtěla jen do divadla nebo na kávu. A pán chtěl družku :mrgreen:

Druzkou myslis servis? :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 20.09.18 08:50

Ty chlapi jsou koukám stejný ve čtyřiceti jako v šedesáti, prostě chtěj servis a diví se, že čerstvě ovdovělé či rozvedené ženy třeba 55+ si radši budou užívat, než si na hrb hodit dalšího „dědka“, okolo kterýho budou skákat :jazyk:
Pokud utáhnou bydlení, tak se jim vlastně nedivim, že jim stačí chlap na kávičku a do divadla :lol:

Jinak zakladatelko, pokud ti je 41 let, myslím, že bys mohla být dost stará na to, abys tátu nechala žít po jeho ;) . Pokud nová paní není semetrika, co kouká akorát tak po majetku a táta s růžovými brýlemi to nevidí (a vlastě i kdyby tak), tak je to jeho věc.
V začátku asi bude cizí, jednoduše proto, že je ;) Ale dala bych jí šanci. Je táta šťastný? Buď i za něj.
Tchýně si našla chlapa v 65 (vyloupl se z něj dobrej chlap a i parádní dědeček :palec: ) a díky bohu za něj. Ono některé ty babičky, když nemají v důchodu nic lepšího na práci, než se starat dětem o život, jsou pak až otravný :jazyk: Všeho moc škodí.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 20.09.18 08:53

@tulipán přesně!! Psa kočku a když někoho už mají tak na návštěvu a pryč… nechtějí se s nikým už otravovat @Russet ono je to i o zvykani si a mít svůj klid…taťka muže být v pohodě ale paní co se stará cely život o manžela pak i o deti je rada ze začne žít po svém a má klid a nemusí brát ohledy dela si po letech konečně co chce… a další věc s chlapem je zvyknuzi si na něho plus má nejspis deti a vnoučata a ona nechce už skákat kolem jiných… v tomhle mají chlapi proste blby to ze pokud se nezahackuji s nějakou ženou včas tak holt smůla…většinou. Jako je to blby ale bývá to tak. A když se žena rozvede - většinou se chlap choval špatne … nemyslím to špatne proti tvému tatkovi ale všeobecně … muže se stát že si chlap blbě vybere…ono častokrát chlap až pozdě dojede na to ze se během středních let života choval jak blb (nemyslím tvého tatku) ale toto je napsané pro ženy které takove muže mají teď a trapi se… ze se nevěnuje dětem a jim.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >