Taxislužba, podvodníci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 18:47
Taxislužba, podvodníci?

Ahoj lidi,
mám na vás dotaz. Nedávno jsem jela taxíkem z našeho města na letiště do Vídně. Na webovkách taxislužby jsem našla jejich ceník. Ve městě, kde se taxislužba nachází až na letiště do Vídně mají na webovkách uvedeno 3.500 Kč.

Na cenu jsem se teda už neinformovala. V dnešní době, to co je psáno v ceníku na internetu beru jako pevnou. Pan řidič mi dal cenu 4.000 Kč. Byla jsem pěkně naštvaná. Co si myslíte? Kdo byl v právu? Nejhorší na tom je, že majítelem taxislužby je můj bratr. Jela jsem jeho taxislužbou pravděpodobně naposledy.

PS: V ceníku mají uvedeny jasně ceny. Žádné chytáky jako cena od a podobně (viz obrázek níže).

Děkuji za posouzení

Reakce:
Náměsíčná
Závislačka 4400 příspěvků 11.06.19 18:54

Ty jsi se neozvala, že na stránkách mají jinou cenu? Podle mého tě natáhl ten řidič.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 11.06.19 18:59

Mela ses ozvat hned, tady nic nevyresis.. ja osobne bych nemela problem mu rict, ze na strankach maji cenu 3.500 Kc, tu bych mu taky dala a odesla :nevim: myslim, ze by se na nic nezmohl, ptze Te velice pravdepodobne natahl :roll:

Kriss Tina
Extra třída :D 10851 příspěvků 11.06.19 19:01

A není ta cena třeba z okraje města? Že by ti započítal navíc cestu co tě vezl po městě?? Jinak bych se teda ozvala proč účtuje tolik, když v ceníku má něco jiného. A navíc když je teda majitel bratr, to je tak těžké se zeptat bratra? Třeba bude rád, když ho upozorníš, že nějaký zaměstnanec natahuje zákazníky :nevim:

Filzefina
Kecalka 209 příspěvků 11.06.19 19:01

No tak to res se svym bratrem. Pokud te natahl ridic, tak on uz si to s nim asi vyridi. Nebo tedy mel by, pripadne ti to snad nejak vysvetli.

Tunrida
Hvězda diskuse 49839 příspěvků 11.06.19 19:06

Tohle už jsi tu ale dávno psala.

debra.morgan
Echt Kelišová 8974 příspěvků 11.06.19 19:16

Tohle už jsi tu řešila… Předtím odpovědi nebyly dost dobré nebo co?

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 11.06.19 19:20

Proč jsi to neřešila přímo na místě? Proč ses ho nezeptala proč uctoval něco jinýho než inzerujou na stránkách? Hele, pokud bych dávala 3500 za cestu do Vídně, pak už by mě asi petikilo navíc nevytrhlo. Nicméně dost nechápu, proc ses neinformovala už při objednávání cesty, nebo nejpozději když ti řekl tu částku

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8949 příspěvků 11.06.19 22:19

Třeba má pocit, že předtím bráchu málo pomluvila…

Váš příspěvek
Reklama