TCA střední až hloubkový peeling - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 10.02.18 18:08
TCA stredni az hloubkovy peeling-zkusenosti

Ahoj
Byl nekdo na TCA peelingu?

Ja mam za sebou peeling kyselinou glykolovou koncentrace 45%. Coz uz je docela dost a vysledky zadne.

Stalo me to 2800kc jedno sezeni a cysledek proste takovy jak kdybych smichala citron, cukr a olivovy olej nebo sodu a drhla si oblicej.

Pri aplikaci i pres umrtvuji krem me to na dvou mistech palilo ( kde byla zdrava pokozka ) a tam to malicko neco udelalo.

S pigmentovyma skvrna to ani nehlo a cerne tecky a pory a mastna plet taky nic.

V podstate dva dny po aplikaci sem mela malicko supinky na tech mistech kuze bez akne ale proste jinak nic. Efekt zadny.

Hledam neco drastictejsiho. Nasla jsem ze TCA je vetsinou silnejsi i v slabsi koncentraci.

V Praze ho dela napr klinika GHC. Ma nekdo zkusenosti?

Reakce:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 19:23

Ja jsem to delala 3× pred nekolika lety podle tohoto navodu http://romankaspoint.blogspot.cz/…hluboky.html?m=1 chtela jsem se zbavit pigmentove skvrny. Lahvicka me vysla asi na 1500 a nedavno jsem ji vyhodila skoro do pulky plnou. Mela jsem tu silnejsi verzi a mela jsem si koupit slabsi. Na cely oblicej ta silna byla az moc. Treti davku jsem davala jen na dve skvrny a zmizely.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 10.02.18 19:59

Proč chceš něco drastického, chceš si dobrovolně zničit pleť? Spíš bych zvolila pár přípravků, co nejšetrnějších, kdyžtak si nechala kůži prohlédnout dermatologem. Jestli spíš problémy nejsou reakcí na drastické zásahy. Pokud chceš vyloženě peeling, zkus projet tuto diskuzi, možná najdeš zajímavé tipy: https://www.emimino.cz/…-plet-62895/

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.02.18 05:48
@Tiger-lily píše:
Proč chceš něco drastického, chceš si dobrovolně zničit pleť? Spíš bych zvolila pár přípravků, co nejšetrnějších, kdyžtak si nechala kůži prohlédnout dermatologem. Jestli spíš problémy nejsou reakcí na drastické zásahy. Pokud chceš vyloženě peeling, zkus projet tuto diskuzi, možná najdeš zajímavé tipy: https://www.emimino.cz/…-plet-62895/

Treba proto, ze drasticky vypadam. A na to zda si mam udelat domaci peeling se fakt neptam :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >