Tchán gynekolog-chodit k němu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 22:41
Tchán gynekolog-chodit k němu?

Hokly zdravím. Můj tchán je gynekolog. Trochu mě to zarazilo, přiznávám. Teď jsem se přistěhovala k příteli. A jelikož můj gyndař je teď daleko a já nechci dojíždět ptám se vás. Je blbé chodit k budoucímu tchánovi jako ke gyndaři? díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 22:42

Pardon v názvu mělo být budoucí tchán

b22
Kecalka 271 příspěvků 05.02.18 22:43

No já bych teda nešla ani za milion… :mrgreen: :mrgreen:

semisova
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 05.02.18 22:43

:lol: :lol: pro mě by teda bylo :lol: :lol:. Mám známého kamaráda gynekologa a když jsem něco potřebovala tak max konzultaci a nebo doporučit jiného gynekologa.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 05.02.18 22:44

Jo je to blby a hodne :roll:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 05.02.18 22:45

No to fakt ne.

Innocence
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 22:45

Já bych určitě nešla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 22:45

Takže asi je blbé aby zrovna on viděl mou pipinu? :mrgreen:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 05.02.18 22:45

:lol: nikdy :lol:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 05.02.18 22:46
@Anonymní píše:
Takže asi je blbé aby zrovna on viděl mou pipinu? :mrgreen:
:roll:

Elath
Kecalka 147 příspěvků 05.02.18 22:46

Já bych to asi nadhodila u nějaké společné debaty jestli by to ani jednomu (příteli i tchánovi) nevadilo. A pokud to nevadí i tobě tak proč ne?
Až jednou budete čekat prťouse budeš mít nadstandardní péči, budeš mít jistotu, že u tebe si všechno ohlídá 2× tolik a odrodí si vnouče. Jen teda až budeš v tom, tak on jako budoucí dědeček to bude vědět dřív než nastávající tatínek :-D

Na jednu stranu je to takové nádherně úsměvné, ale já bych to brala všema deseti.

Ale třeba nebude chtít a tak ti doporučí jiného skvělého kolegu.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 05.02.18 22:48
@Anonymní píše:
Hokly zdravím. Můj tchán je gynekolog. Trochu mě to zarazilo, přiznávám. Teď jsem se přistěhovala k příteli. A jelikož můj gyndař je teď daleko a já nechci dojíždět ptám se vás. Je blbé chodit k budoucímu tchánovi jako ke gyndaři? díky

Ne 8o 8o ano, je to blby.

biggi
Povídálka 21 příspěvků 05.02.18 22:49

@Elath … no konecne taky rozumny prispevek..

marg
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 05.02.18 22:49

Teda ja nejsem zadny puritan a na gynde se nestydim je to pro me doktor jako kazdy jiny, ale k tchanovi nee :mrgreen: je to divny, fakt.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 22:49
@Anonymní píše:
Hokly zdravím. Můj tchán je gynekolog. Trochu mě to zarazilo, přiznávám. Teď jsem se přistěhovala k příteli. A jelikož můj gyndař je teď daleko a já nechci dojíždět ptám se vás. Je blbé chodit k budoucímu tchánovi jako ke gyndaři? díky

Ahoj, jsem na tom stejně jako Ty (tchán gynekolog) a nevidím na tom nic zvláštního. Klidně bych šla :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >