Tchán má nevhodné řeči a narážky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 00:48
Tchán má nevhodné řeči a narážky

Dobrý den. Mám problém s mým tchánem. Je mi 21, manžel je o 15 let starší a jsme manželé rok. S tchánem jsem se poznala asi před dvěma lety. Už od začátku se ke mně na můj vkus až moc měl. Nebojí se mě třeba i plácnout po zadku. Říkala jsem o tom i manželovi, jestli mu to přijde normální když na mě má jeho táta pořád nějaký narážky atak.. Často naráží i na náš věkový rozdíl co s manželem máme. On mi na to řekl, že prostě takovej je, že to myslí ze srandy a nemyslí tím nic špatnýho. Já nějak nevím co si o tom myslet a jestli to mám nějak řešit nebo si zvyknout, že to jiný nebude :nevim: Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 12040 příspěvků 19.04.19 00:59

Nechat se osahavat a nechat si líbit narážky od tchána opravdu ne, nepřijde mi to normální :). Tvůj manžel by to mel řešit, přijde mi, že se ho bojí či porušení vztahů :think:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 19.04.19 01:14

Sahl by na me a schytal by facana.Kdyz se te chlap neumi zastat sam.

psanicko
Povídálka 26 příspěvků 19.04.19 01:15

Nemyslím, že by sis na vše musela zvykat. Je ale fakt, že ne vše, co na první pohled vypadá hrozně, je tak hrozně také myšleno, proto zase abys nepřestřelila na druhou stranu nějakou neadekvátní „bojovnou“ reakcí. Ještě se zamysli, jestli to plácnutí po zadku apod. je plácnutí spíš jako po ženě s jakýmsi sexuálním podtextem nebo spíš jako plácnutí po „děcku“ (promiň mi to, jen dopočítávám věk mezi tebou a tchánem a nabízí se více možností, jak se na tebe dívá). Také nevím, jak často jsi s tchánem, jak reaguje jeho žena (tvoje tchýně) a neznám mnoho dalšího kolem. Zdá se mi, že mu prostě můžeš říct, že plácnutí po zadku nemáš ráda, a aby byl tak laskav a respektoval to. Klidně jednej zdvořile, ale trvej si na svém. A znovu promluv s manželem, že jeho táta je třeba takový (když to tak manžel řekl), ale že ty jsi zase taková, že toto nechceš. Bylo by jistě na místě, aby tvůj muž se postavil za tebe, ale z jeho předchozí reakce asi nebudeš mít tak jednoduché ho k tomu přimět.

yse
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 19.04.19 01:19

Tchan ma vychovani reznickyho psa. Manzel na tom nebude o moc lip, kdyz mu to prijde normalni. Tchana asi chytla druha miza a bavi ho di te dobirat. Slusne, ale durazne bych tchanovi rekla, ze se mi jeho chovani nelibi a nepreji si, aby se me dotykal. Jeho reci bych ignorovala, neodpovidala, odešla z mistnosti. Rozhodne bych si v takove situaci neporizovala hypoteku ani deti pro pripad, kdyby se ukazalo, ze manzel vzdy bude vic brat sveho otce nez tebe, aby ten odchod byl pro tebe co nejjedodussi.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 19.04.19 04:41
@psanicko píše:
Nemyslím, že by sis na vše musela zvykat. Je ale fakt, že ne vše, co na první pohled vypadá hrozně, je tak hrozně také myšleno, proto zase abys nepřestřelila na druhou stranu nějakou neadekvátní „bojovnou“ reakcí. Ještě se zamysli, jestli to plácnutí po zadku apod. je plácnutí spíš jako po ženě s jakýmsi sexuálním podtextem nebo spíš jako plácnutí po „děcku“ (promiň mi to, jen dopočítávám věk mezi tebou a tchánem a nabízí se více možností, jak se na tebe dívá). Také nevím, jak často jsi s tchánem, jak reaguje jeho žena (tvoje tchýně) a neznám mnoho dalšího kolem. Zdá se mi, že mu prostě můžeš říct, že plácnutí po zadku nemáš ráda, a aby byl tak laskav a respektoval to. Klidně jednej zdvořile, ale trvej si na svém. A znovu promluv s manželem, že jeho táta je třeba takový (když to tak manžel řekl), ale že ty jsi zase taková, že toto nechceš. Bylo by jistě na místě, aby tvůj muž se postavil za tebe, ale z jeho předchozí reakce asi nebudeš mít tak jednoduché ho k tomu přimět.

Ať je to z jakéhokoliv důvodu, nemá jí na zadek co sahat :zed: Udělal by to jednou, řekla bych, nedělej to. Udělal by to podruhé, řekla bych to tomu salámistickému manželovi. Udělal by to potřetí, dostal by facku. Ono jak se do lesa volá…

Heivka
Závislačka 3947 příspěvků 19.04.19 07:09

Kamarádka takhle tchánovi za plácání po zadku jednu vlepila, přímo na posvatební grilovačce, nejlepší byla reakce její tchýně, ta se otočila na svého syna a řekla že si dobře vybral a konečně někdo toho hulváta uzemnil. Je tedy pravda že oni jsou rozvedení, už hodně dlouho. Jinak manžel té kamarádky je o 12 let starší tak to asi bude nějaká divná generace tchánů :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 19.04.19 07:28

A proč to neřekneš přímo tchanovi? Ze ti to vadí a připadá ti to nevhodné.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 19.04.19 07:44

Takovým je to jedno. Každopádně se zamysli - jaký otec takový syn… zda na tom něco nebude.

A odpověď - ne opravdu to lepší nebude, spis horší

Lu1234
Kecalka 354 příspěvků 1 inzerát 19.04.19 08:12
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám problém s mým tchánem. Je mi 21, manžel je o 15 let starší a jsme manželé rok. S tchánem jsem se poznala asi před dvěma lety. Už od začátku se ke mně na můj vkus až moc měl. Nebojí se mě třeba i plácnout po zadku. Říkala jsem o tom i manželovi, jestli mu to přijde normální když na mě má jeho táta pořád nějaký narážky atak.. Často naráží i na náš věkový rozdíl co s manželem máme. On mi na to řekl, že prostě takovej je, že to myslí ze srandy a nemyslí tím nic špatnýho. Já nějak nevím co si o tom myslet a jestli to mám nějak řešit nebo si zvyknout, že to jiný nebude :nevim: Co myslíte?

Já bych se nechystala na žádné dlouhé trapné diskuze. Až to příště udělá, plácla bych ho přes ruku a řekla stručně „nesahat“. Klidně napůl s úsměvem, ale aby pochopil, že to myslíš vážně. Když se bude dotazovat, nebo mít blbý kecy, řekni mu, že jestli to byl pokus o vtip, tak se mu moc nepoved. Nebo že jestli ti něco chce, má to říct slovy. Ať si na tohle nezvyká.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 19.04.19 08:47

Ty seš ještě takové mladé kuře. K rodičům manžela cítíš přirozenou autoritu. Staříkovi se zjevně zalíbilo mladé maso a poněkud to přehání.

Každá to má nastavené jinak. Některá si řekne, ať si stařík plácne, stejně se už nanic nezmůže. Některé je to krajně nepříjemné. Líbit si to nechat určitě nemusíš a zvykat už vůbec ne.

Viděl bych to na asertivní plácnutí přes ruku jak píše @Lu1234 . Zkušená ženská si celkem hravě poradí ;)

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 12 inzerátů 19.04.19 08:55

Já bych mu jednu vlepila, buranovi.

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 19.04.19 09:42

Pro mě by to byl hooodně velký problém, s tchánem bych si promluvila a vysvětlila, že takto rozhodně ne. Že chápu, že třeba pro něj je toto chování možná naprosto normální, ale že si nepřeji, aby se takto choval ke mně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 11:21
@psanicko píše:

Já se s ním vídám každý den, protože bydlíme v dvougeneračním domku takže se s ním vážně nechci nějak rozhadat, nebo aby mezi námi bylo nějak dusno.

malá_holka
Extra třída :D 11316 příspěvků 19.04.19 12:06
@Anonymní píše:
Já se s ním vídám každý den, protože bydlíme v dvougeneračním domku takže se s ním vážně nechci nějak rozhadat, nebo aby mezi námi bylo nějak dusno.
že mu řekneš, ať na tebe nesaha není rozhadání :nevim: nebo ho začni placat taky :mrgreen: jo a na narozeniny bych mu koupila bud andulu nafukovačku nebo rovnou vibrační vagínu a lubrikant :nevim: klidně to poslat jako anonym a nějakej vzkaz k tomu, třeba ať dá ze živých pracky pryč :lol:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama