Tchán mě nepřijal

Anonymní
24.4.20 21:07

Tchan me neprijme kvuli penezum

Ahoj, prosim anonym. Nevim jak zacit, mam pritele seznamili jsme se pred 7 lety a skoro hned jsme se sestehovali, a zacali poznavat sve rodiny. Mne jeste zbyvaly dva roky vs a privydelavala jsem si ruzne hlidanim, doucovanim deti, pritel ten koncil akorat bakalare. Vsichni clenove rodiny byli moc mili a prijali mne az na pritelova tatinka, on je takovy ten chlap pro ktereho je neco noveho pitomost, komentuje vsechno v televizi a nuti ostatnim svuj nazor, taky je tezky priznivec jedne strany a pritelovi neodpustil, ze sel na soukromou skolu, ze vubec sel na skolu, ze chlap ma makat rukama.Tak sel cas, ja dokoncila vs, zacala hned pracovat, brzy jsme meli zaklad na hypo a zacali se rozhlizet po dome, to zase se tchanovi nelibilo, ze v minulosti mlady dostali byt a jakypak copak s barakem a ze budeme krmit banky a proste ty jeho kecy. O Vanocich jsem dostala zadost a prstynek. O silvestru jsme to jeli oznamit po rodine a vsichni dojaty, sluicky a stastny za to. Jen tchan rekl hmm, ptal se kolik ta cetka na prstu stala, no proste buran. :roll: koncem ledna jsme oznamili datum na rijen, zase opet vsichni jestli muzou pomoci a jaky budem mit styl… a tchan napsal priteli at je rozumny a najde si zenskou co vydelava min nez on at ji muze kontrolovat, ze ja nejsem zenska pro nej, ze ho jeste u rozvodu oskubu a utecu s milionarem :zed: :zed: ze zenska ma stat u plotny a rodit deti. tak jsem se neudrzela a zavolala jsem mu a servala ho -lituju toho doted. Odmitla jsem se s nim dal stykat a bavit…zacatkem brezna jak to propuklo tak pritel nekolik tydnu nepracoval na pobocce ale delal neco z domova, ja chodila na zkracenou dobu dal, to se nejak doneslo k tchanovi a zase hovory, at me pritel posle k sipku ze ted budu k nesneseni, ze nosanek nahoru, ze domu nosim penize ja. No brecela jsem asi tyden, pak to zabil tim, ze napsal ze alespon mame po svatbe, ze ted pozname jake to je nesmet nic, a ze to je vlastne dobre, ze jsme rozmlsani. Svatbu jsme nezrusili, planujeme dal, ale ja proste toho chlapa nechci nikdy videt, pritel s nim omezil kontakt na nezbytne nutnou konverzaci ale predstav ze sedi vedle mne u svatebni tabule je hrozna. Prijde mi ze zacinam byt labilnejsi a psychicky rozjeta :,( :,( omlouvam se za sloh ale muselo to uz ven

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34496
24.4.20 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym. Nevim jak zacit, mam pritele seznamili jsme se pred 7 lety a skoro hned jsme se sestehovali, a zacali poznavat sve rodiny. Mne jeste zbyvaly dva roky vs a privydelavala jsem si ruzne hlidanim, doucovanim deti, pritel ten koncil akorat bakalare. Vsichni clenove rodiny byli moc mili a prijali mne az na pritelova tatinka, on je takovy ten chlap pro ktereho je neco noveho pitomost, komentuje vsechno v televizi a nuti ostatnim svuj nazor, taky je tezky priznivec jedne strany a pritelovi neodpustil, ze sel na soukromou skolu, ze vubec sel na skolu, ze chlap ma makat rukama.Tak sel cas, ja dokoncila vs, zacala hned pracovat, brzy jsme meli zaklad na hypo a zacali se rozhlizet po dome, to zase se tchanovi nelibilo, ze v minulosti mlady dostali byt a jakypak copak s barakem a ze budeme krmit banky a proste ty jeho kecy. O Vanocich jsem dostala zadost a prstynek. O silvestru jsme to jeli oznamit po rodine a vsichni dojaty, sluicky a stastny za to. Jen tchan rekl hmm, ptal se kolik ta cetka na prstu stala, no proste buran. :roll: koncem ledna jsme oznamili datum na rijen, zase opet vsichni jestli muzou pomoci a jaky budem mit styl… a tchan napsal priteli at je rozumny a najde si zenskou co vydelava min nez on at ji muze kontrolovat, ze ja nejsem zenska pro nej, ze ho jeste u rozvodu oskubu a utecu s milionarem :zed: :zed: ze zenska ma stat u plotny a rodit deti. tak jsem se neudrzela a zavolala jsem mu a servala ho -lituju toho doted. Odmitla jsem se s nim dal stykat a bavit…zacatkem brezna jak to propuklo tak pritel nekolik tydnu nepracoval na pobocce ale delal neco z domova, ja chodila na zkracenou dobu dal, to se nejak doneslo k tchanovi a zase hovory, at me pritel posle k sipku ze ted budu k nesneseni, ze nosanek nahoru, ze domu nosim penize ja. No brecela jsem asi tyden, pak to zabil tim, ze napsal ze alespon mame po svatbe, ze ted pozname jake to je nesmet nic, a ze to je vlastne dobre, ze jsme rozmlsani. Svatbu jsme nezrusili, planujeme dal, ale ja proste toho chlapa nechci nikdy videt, pritel s nim omezil kontakt na nezbytne nutnou konverzaci ale predstav ze sedi vedle mne u svatebni tabule je hrozna. Prijde mi ze zacinam byt labilnejsi a psychicky rozjeta :,( :,( omlouvam se za sloh ale muselo to uz ven

Tak je to samorost a hrubián. Ale bereš si snad jeho syna. Nekončí to svatbou. Jeho otcem bude do jeho smrti. Vídat ho nutně nemusíš, ale když se tě to tak dotýká, asi nejsi úplně se situací smířená. Základ je komunikace s tvým chlapem. Vy máte vztah. Jestli jemu nevadí, že jsi VŠ, je to v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16451
24.4.20 21:12

Tak jo na svatbu nezvětě.
Jestli takový buran, tak tam stejně udělá jen ostudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
24.4.20 21:16

Nepíšeš, co přítelova máma.

Jestli jeho rodiče žijí spolu, jak se k ní otec chová, jaké postavení má ona v rodině atd.

Protože i když jste spolu sedm let a třeba máš pocit, že přítele znáš, tak jaká je šance, že se časem nepotatí.
A do jakého vzorce chování přepne, až bys byla na mateřské nebo jinak závislá na něm.

Opatrně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
24.4.20 21:35

Co ti brání pouštět jeho kecy jedním uchem tam a druhým ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317
24.4.20 21:37

Tak snad nebudeš vedle nej sedět ne??? Je to proboha vaše svatba. Já jsem seděla vedle mojí svědkyně a manžel vedle svojí… Potom od nás seděli sourozenci a potom až rodiče… Manželova matka s jim problémovým přítelem seděli v podstatě na konci stolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 21:38
@reincarnate píše:
Nepíšeš, co přítelova máma.

Jestli jeho rodiče žijí spolu, jak se k ní otec chová, jaké postavení má ona v rodině atd.

Protože i když jste spolu sedm let a třeba máš pocit, že přítele znáš, tak jaká je šance, že se časem nepotatí.
A do jakého vzorce chování přepne, až bys byla na mateřské nebo jinak závislá na něm.

Opatrně.

To nemusí být nutně pravda. U nás je to podobné, podle tchána bych měla držet pusu, šoupat nohama a starat se. Jsme spolu 6 let, 4 roky manželé, máme malého syna. A muž se chová stále stejně. Maximálně občas nějaká drobnost, ale já jsem na tenhle typ chování dost háklivá, tak to utnu v začátku a on ví, že takhle rozhodně ne. Na tchána prdím, párkrát jsem udělala scénu a on taky relativně chápe, že na jeho chování nejsem zrovna zvědavá. Nebo minimálně pochopil, že když se bude chovat jako vůl, tak tam se synem nebudu jezdit, tak se jakžtakž snaží být minimálně potichu. Záleží, jak si člověk nastaví hranice, ale zase se s tím trápit nemá moc smysl. Hlavou zeď neprorazíš…

• Citovat
  • Nahlásit
4716
24.4.20 21:41

Proč kvůli penězům, to nechápu? Kdo z vás má prachy v takovým množství, že se taťka vzteká? To jsem úplně nepochopila. Nicméně. Co je ti do toho, co si myslí tchán? V čem tě to ovlivňuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
24.4.20 23:23

No a na co se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10156
24.4.20 23:40

Přesně tak, přítel jeho „rady“ neposlouchá a pouští to druhým uchem ven, proč to neuděláš taky? Může ti být úplně jedno, co si tchán myslí, stejně ho nepředěláš. Nestýkala bych se s ním a konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
25.4.20 07:36

No tak je dědeček naštvanej, že mu virus ze spřátelené země zrušil prvomájový setkání s kamarády, tak trochu zuří a je šťastnej, že v tom není sám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16715
25.4.20 07:45

Neměl by náhodou být ve stresu spíše přítel, když se jeho tatínek takto chová? ;)

Pokud se tím netrápí on, nechápu, proč Ty z toho děláš drama typu “týden brečení”. Bereš si přítele, ne jeho otce… nic Tě nenutí se s tchánem stýkat více než je nezbytně nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10085
25.4.20 08:04

Rozhodně nelituj, že ses ozvala. Ale co na to tvůj přítel? Proboha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22796
25.4.20 08:09

A jak to chování otce komentuje přítel? A co výhledová tchyně? Jak se k ní chovají oba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
25.4.20 08:42

Proste buran. To nezmenis. A jak se chova v takovych situacich tvuj partner a zbytek rodiny? Muj tchan je taky neuveritelne protivny, ale vsichni to vime tak na sebe vzdycky mrknem a manzel s tchyni meni tema hovoru, ja nosim jidlo na stul, svagrova vytahne vodku, svagr se postara o nejaky vtip, deti o bordel…proste pododa nadhera, ale nezhadame se.jako kone. I tak se stykame nastesti dost malo, nemame se moc radi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat