Tchán mě nesnáší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

dlouha
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 06.03.15 11:57

Tak to by bylo něco na mě, kdyby mi někdo takhle stál imrvére za zadkem a ještě kritizoval, já bych mu to vytmavila, vděk nevděk, ale jsem jiná povaha, jsem sice nekonfliktní, ale líbit si nic moc nenechám a manžel by to odnesl taky…nemáte takhle kam jít…ono tyhle generační rozdíly nedělají moc dobře, zvláště, jak jsou pohromadě v jednom bydlení, my jak jsem dělali rekonstrukci, taky jsme byli u tchýně a nedělalo to moc dobrotu, stupňovalo se to, nic jí nebylo recht, jsem vypěnila a šla radši do rozestavěnýho i s děckama, dělalo se za provozu, na jednu stranu to chápu, už je zvyklá na svoje, ale to se nedalo, jinak spolu vycházíme moc dobře, je to dobrá ženská, ale nesmíme spolu sdílet domácnost… :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4634 příspěvků 06.03.15 12:00

Ahojky anonymní, já mám doma ten samý případ…bydlíme s tchánem, on dole, my nahoře…já mu peru, vařím, uklízim, žehlim, peču buchty a jemu je to všechno málo…porad říká, že bych se měla víc snažit a líp žít, že nikdy nebudu dobra hospodyňka, že on když byl v našem věku, tak byl uplně jiný a lepší samozřejmě. Je to hotové peklo na zemi a když to řeknu příteli, tak ten mi jen odpoví, že se z nás jednou zblázní. Ale že já ze zblázním z jeho taty, to mu je jedno…kolikrát na něj sám nadáva, ale do očí mu neřekne nic. :zed:

jepice
Kecalka 435 příspěvků 06.03.15 12:32

A co to brát z té pozitivní stránky.. je to jen na dva měsíce. Představ si, že byste měli barák u tchána na zahradě, to by teprve bylo. Vyrob si stříhací metr, nasaď klapky na uši a před tchánem nic nedělej, když máš blok :nevim: nakonec Ti může být jedno, co si o Tobě myslí. Věnuj se synkovi, choďte ven, uteče to :)

neila
Extra třída :D 10472 příspěvků 06.03.15 12:34

@vertunka tak proč mu posluhujes? 8o Na mne by si tohle zkusil jen jednou a pristi buchta by mu nejspis skončila mezi ocima :zed:

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 06.03.15 12:54
@neila píše:
@vertunka tak proč mu posluhujes? 8o Na mne by si tohle zkusil jen jednou a pristi buchta by mu nejspis skončila mezi ocima :zed:

to me taky napadlo..pokud by si nekdo nevazil toho, co pro nej delam, tak to delat nemusim a vyprdla bych se na to..at si vypere i uvari sam.. :pocitac:

klarushka
Závislačka 3908 příspěvků 06.03.15 12:58

No já bych na tvém místě vypěnila vděk nevděk ale já jsem cholerik a hlavně u mě funguje co na srdci to na jazyku takže úplně jinná povaha…A co si zkusit promluvit s manželem říct mu jak Tě zklamal a že by Tě měl podržet místo aby dělal jakoby nic…

puntice
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 3 inzeráty 06.03.15 13:05

Až se ti zase pověsí na pedel, začni první… "no jo, už to zase flinkám, už zase nic nedělám, žejo Karle… ty bysto udělal líp " a když líp, tak ať ukáže :kytka:
Já tohle měla s mámou, chce to izolaci do uší i očí, ať se třeba uvzteká. Za chvilku je to za vámi.

evill
Závislačka 3767 příspěvků 06.03.15 14:09
@Anonymní píše:
Mám rodiče, kteří bydlí v domě babičky a dědy (nahoře) v jedné místnosti a v dalších 2 místnostech je bratr a sestra…Tam bychom se opravdu nevešli…

A jak už jste u tchánů dlouho? Kolik z těch 2 měsíců ještě zbývá? Já myslím, že ty a syn byste se k Vašim ještě vešli. Manžel ať zůstane tu chvíli u rodičů. Nebo dolů k babičce… Hm? Čtyři a půl člověka na 3 pokoje u vašich není tak moc…

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 06.03.15 16:15

Píšeš, že je to „jen“ na dva měsíce a už jste tam teda 1,5 měsíce. Chápu to dobře? Vykašlala bych se na něj a nehla pro něj ani prstem. Jako aby mě buzeroval, jak malé děcko, to bych si líbit nenechala, ale chápu, že jsi jiná povaha. Přeji aby se rekonstrukce bytu zbytečně neprodlužovala a snad to tam posledních cca 14 dní nějak zvládneš. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.15 14:04

Tak tchýně si na několik dnů odjede…Pěkně sobecký..Co mám dělat?? Přemýšlím o nějakým aziláku, já fakt nevím :,(

klarushka
Závislačka 3908 příspěvků 10.03.15 15:49
@Anonymní píše:
Tak tchýně si na několik dnů odjede…Pěkně sobecký..Co mám dělat?? Přemýšlím o nějakým aziláku, já fakt nevím :,(

nechápu co je sobeckýho na tom že si tchýně žije svůj život?

Veveří
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 29.03.15 23:02

Jj to znam. Me tchan taky neuznaval, vzala jsem mu jeho synacka a dokud zil, delal vsechno pro to, aby se se mnou o neho pretahoval. Tchan zemrel, my jsme se rozvedli, myslim, ze by byl spokojeny :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 15:00
Obnovuju

Prosim uchovat anonym, dekuju. Co sem to tu pricitala nektere zážitky s tchanem fakt stoji za to. Muj pripad : ze zacatku byl tchan fajn, ale po dvou letech s pritelem sme se sestehovali k sobe a pak to zaclo,. Tchan mel vejminek, knam prestal lozit bez dovoleni, ale ejhle zacal me pomlouvat na kazdem rohu, v obchode, v hospode u sousedu, proste kde mohl tam me pospinil. Muj mu promlouval do duse ale nic neponohlo :zed: Doktori tchanu nasli rakovinu, takze sme ty reci co o me vykladal zacli ignorovat. Proste ti co me znaji vedi jaka sem a stali spis pri me, at to vydrzim at od sveho chlapa skrze tchana neutikam atd.(dva roky sem ho/to trpela) Tchan „bud mu zeme lehka“ zemrel. Necekany umrti, byl po operaci ale po pul hodine od operace nahle zemrel. Samozrejme meho chlapa to vzalo ze vsech nejvic, ale k veci. Od tchanovo umrti sem ja nejhorsi, za vsechno muzu ja, ja mu prala jedina smrt 8o 8o 8o muj chlap mi absolutne prestal rikat ruzne veci 8o ani nevim datum pohrbu 8o prej nemam delat herecku 8o Hlavne kdyz tchan byl na tom spatne rano ve dve sem ho utesovala :hug: kdyz mu bylo nejhur a muj chlap si vesele chlastal s zenskyma v hospode :cert: a ted takova podpasovka od meho chlapa :zed: 8o tule sem za nim prisla do hospody a byl tak hnusny na me zacal me vyhazovat, urazet :pocitac: myslite ze to prejde nebo mam „uz fakt na ten vztah kasla“ :nevim: :think: :,( nevim co mam delat :roll: diky za odpovedi.

medunka23
Kelišová 7030 příspěvků 14.09.18 15:11

A to trvá jak dlouho tohle chování?? Není to spíš jeho obranná reakce na bolest po smrti otce??
Můj muž když mu zemřela maminka, tak si taky dlouho vyčítal různý věci, jako na výsledku by nic nezměnil ani kdyby ty věci udělal jinak, ale prostě člověk má v sobě pořád ten pocit kdybych byl býval udělal…
Ale, není v pořádku, aby na tebe byl sprosty, to není v pořádku.

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 14.09.18 15:15

No on asi jaky otec, takovy syn, ne ? Navic koukam, ze je to nejaky alkoholik.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >