Tchan nam zakazal jmeno ditete

Anonymní
15.7.21 07:49

tchan nam zakazal jmeno ditete

Ahoj, chceme jméno - dejme tomu Pepa, to je fuk - a tchán nám ho zakázal, protože měl v rosině bratrance tohoto jména, se kterým se soudil. Jak byste reagovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13546
15.7.21 07:51

Poslala bych tchána do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
15.7.21 07:51

Nijak. Je to jeho nazor a dítě je vaše. Pojmenujete sis jej podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
15.7.21 07:52

Asi tak, ze tchán nebude rozhodovat o tom, jak ja pojmenuju své dítě :nevim:
Tohle ti nikdo zakázat nemůže. A svůj názor bych mu asi rekla dost ostře, pokud by to neudělal manžel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53501
15.7.21 07:55

Rozhodně bych se neptala tchána jaké můžu dát jméno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
15.7.21 07:58

Poslala bych ho do řiti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
15.7.21 07:58

No především bych se ohradila že to skutečně není jeho pozice, aby něco zakazoval a přikazoval a toto si s ním vyjasnila. A dělala to pokaždé, když zkusí něco prosadit silou.

Teprve pak řešila jméno a teda jako mít bratrance co se jmenuje stejně není sice žádná tragédie, ale pratkické to taky není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51935
15.7.21 08:00
@Anonymní píše:
Ahoj, chceme jméno - dejme tomu Pepa, to je fuk - a tchán nám ho zakázal, protože měl v rosině bratrance tohoto jména, se kterým se soudil. Jak byste reagovali?
:mrgreen:
Zakazal? Poslala bych ho do haje.

Ja si nechala, debil, tchyni vymluvit jmeno pro prvni. U druhyho se zeptala - vas nazor babicky nezajima? Tak sem ji rekla, ze ne. A bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
15.7.21 08:02

Ani u jedne holky jsem jméno neřekla. Poslala bych ho do haje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
15.7.21 08:05
@Ou píše:
No především bych se ohradila že to skutečně není jeho pozice, aby něco zakazoval a přikazoval a toto si s ním vyjasnila. A dělala to pokaždé, když zkusí něco prosadit silou.Teprve pak řešila jméno a teda jako mít bratrance co se jmenuje stejně není sice žádná tragédie, ale pratkické to taky není.
čti pořádně - to byl bratranec toho tchána :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
15.7.21 08:06

Tchyni se taky nelíbí jméno pro jedno naše dítě, tak jsem ji řekla, že mě to mrzi, ale stejně ho dáme. Dcera se tak jmenuje, tchyni se to pořád nelíbí, ale to je tak všechno, na vztahu k dceři se to nijak nepodepsalo. Jako krom vás dvou nikdo na co kecat do výběru jména. Může říct názor, ale zakázat? Vy jste nesvepravni? Neumíte žít sami podle sebe? Prostě řekni, že to jméno dáte a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 08:06
@Ou píše:
No především bych se ohradila že to skutečně není jeho pozice, aby něco zakazoval a přikazoval a toto si s ním vyjasnila. A dělala to pokaždé, když zkusí něco prosadit silou.Teprve pak řešila jméno a teda jako mít bratrance co se jmenuje stejně není sice žádná tragédie, ale pratkické to taky není.

no oni se asi 15 let neviděli, nestýkají se a nikdy jsem ho ani neviděla.

• Citovat
  • Nahlásit
36013
15.7.21 08:09

Tchána bych nikam neposlala, to je hulvátství. A jméno bych dala jaké se nám líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
15.7.21 08:11

Smutný že se budoucí rodiče musí ptát na souhlas jak pojmenují vlastní dítě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9676
15.7.21 08:14

Dala bych co na čem se shodneme s otcem dítěte a názor tchána by mě byl šumák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat