Tchán - zvláštní povaha,nebo mě nesnáší?

761
15.3.17 20:36

Tchán - zvláštní povaha,nebo mě nesnáší?

Ahoj dámy :)
Chci se vás zeptat na názor na mého tchána, neboť nikdy jsem nepotkala člověka jako jeho..
Bydlí od nás daleko, a můžu být ráda. Protože on mě stejně naprosto ignoruje. Asi takhle: jakmile přijedu na návštěvu k nim domů, zavře se v pokoji a nevidím ho, jak je den dlouhej. Pokud ho náhodou potkám, neřekne mi ani slovo. Ani se svou ženou, mou skorotchýní se nebaví, i pokoje si rozdělili. A dokonce ani o přítele, svého syna, se nijak zvlášť nezajímá
Když se ho jednou přítel zeptal, jestli mu nevadím, řekl na to, že mě nehodlá nijak řešit.
Přítel říká, že je prostě takovej. Ale stejně mi vrtá v hlavě, fakt je to taková povaha, nebo mu prostě nějakým způsobem, i když teda nechápu jakým, vadím? :think:
Máte nějaké zkušenosti s takovou povahou, nejen třeba u tchána? :?
Díky za názory, poznatky a za váš čas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15425
15.3.17 20:42

@Hannah345 Jestli se nebaví ani se svou ženou a nezajímá se ani o svého syna, tak bych si to osobně nebrala. Je to sice zvláštní, také bych nad tím nejspíš dumala, co ho k takovému chování vede, ale očividně se takto nestandardně nechová jen k Tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 20:45

@Hannah345 Asi se nerad seznamuje a přízpůsobuje novým lidem, divná povaha… Nebrala bych si to osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
15.3.17 20:45

@Kakika Tak nějak. Navíc mamka je skvělá a vycházíme spolu výborně. Je hodně společenská, nedokážu pochopit, že jsou spolu nějakých 27 let :think: ačkoliv ona jak mi říkala, má toho už taky dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 20:46

Možná bych takového tchána brala i víc než toho našeho. Ten by komunikoval, ale co slovo to rejpnutí. Jednou neumím vařit, pak jsem moc nudná. Hypotéku prý ať si nebereme, co když se rozvedeme. Nebo že začnu moc utrácet, protože to dělala jeho ex manželka. Taky jestli by mi nevadilo, kdyby se tam zastavila partnerova bývalá atd… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
19371
15.3.17 20:46

My máme stejného tchána? :lol: Na chlup to samé, ignorace, nemluvení, rozdělené ložnice…Ale já si za těch 11 let už zvykla, je prostě takový. Neřeš ho, zvykni si :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
15.3.17 20:48

@weyky A já myslela jaká je to výjimka :lol: no tak to jsi mě trochu uklidnila :P anonymní: to mě mrzí, to taky není žádná výhra :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 20:51

Tak jestli se nebaví se svou ženou a se synem, tak to vůbec neber osobně a zvykni si :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19371
15.3.17 20:53

@Hannah345 Taky jsem si myslela, že ten můj je speciální exemplář :lol: Ne, fakt si to neber osobně. Já od něj neslyšela nikdy nic víc, než pozdrav.Ale od dcery vím, že jí čte pohádky, když u nich spí, takže nejspíš mluvit umí :lol: A jak píše anonymka, ono je fakt lepší, že se nevyjadřuje. Ze začátku jsem to taky řešila, myslela si, že proti mě něco má, ale už vím, že nemá, je prostě takový. Ani se svými dětmi moc nekomunikuje, ani s tchyní, raději se zavře do dílny a něco si sám kutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 20:54

Buď ráda že to není naopak, kámoška má tchána,,řešiče", ten strčí s přehledem do kapsy tchyně v širokém okolí. Kámoška je z něho na prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
15.3.17 20:55

@Gábinkaa9 tak nejsem tam 24 hodin denně, pořád si říkám, že nikdo přece nemůže žít takový život bez sociálního kontaktu :lol: pak mě právě napadá, jestli to jeho domácí vězení nechtěně způsobuju já :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3541
15.3.17 20:56

Já to mám v případě svého táty. Přijedeme, přivítá nás a pak už je buď v dílně, spí, u pc hry nebo na kulečníku. Pak se s náma rozloučí a to je vše.
Jezdíme k našim 4-5× do roka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
15.3.17 20:57

@weyky jako bych ho viděla před očima :lol: no jsem ráda, že to bude nejspíš tou velmi speciální povahou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 21:00

@Hannah345 Nikdy nevíš, lidičky jsou různí :lol:
Zkus se na to zeptat jeho ženy, jestli když tam nejsi Ty tak jestli je všechno tak jak být má :nevim: Nějak bych to neřešila, na návštěvu tam jdeš, je jen jeho problém když je zavřený v pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
15.3.17 21:01

Já bych řekla, že to je povaha. Tchán je teda rozvedený a má novou manželku, ale za celou dobu, co mě zná, mě tak akorát pozdraví a jinak prostě nemluví. Vůbec. Jednou jsem se ho pokusila vtáhnout do konverzace a to překvapením málem spadl ze židle a stejně jsem z něj nedostala slovo. Celou návštěvu vždycky mluví jen jeho manželka. I manžel říkal, že z něj dostane slovo jen po telefonu, protože tam nutnosti otevřít pusu neujde :lol: Takže pokud to mají doma takhle, tak bych to být tebou neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama