Tcháni koupili zájezd na Krétu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4761 příspěvků 28.07.19 10:02
Tcháni koupili zájezd na Krétu

Mělo to být překvapení pro děti, vědí, že posledních 14 dní v srpnu budou v Praze, tak je překvapili, puboši jsou nadšeni. Já i manžel jsem v rozpacích, máme jim být vděční, nějak oplatit? Jsme rádi, to jo, ale je to spousta peněz.
Naši by je vzali na chalupu, ale děti tam nechtěj, už tam byly týden a nudily se.
už s tím nic nenadělám, ale jaký je váš názor na podobná překvapení, mám koupit €?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lenka002
Závislačka 4761 příspěvků 28.07.19 10:05

Je to All incslusive, peníze v podstatě nepotřebují, tedy jen na suvenýry, tak nevím kolik.
Dejme tomu každému 50 a tchánům do obálky 200?

Příspěvek upraven 28.07.19 v 10:06

Šáruší
Závislačka 4320 příspěvků 28.07.19 10:06

Ježiši, zabalila bych, pděkovala, dala dětem eura na cestu a s bílým kapesníčkem zamávala. Vůbec bych to neřešila, jsou to prarodiče, chtěli koupit, koupili. Víc bych neřešila. Ježiši ty máš štěstí :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4761 příspěvků 28.07.19 10:07
@Šáruší píše:
Ježiši, zabalila bych, pděkovala, dala dětem eura na cestu a s bílým kapesníčkem zamávala. Vůbec bych to neřešila, jsou to prarodiče, chtěli koupit, koupili. Víc bych neřešila. Ježiši ty máš štěstí :mrgreen:
:kytka:
lucenka
Hvězda diskuse 37464 příspěvků 28.07.19 10:08

Tak pokud věděli, že děti na tu dobu nemají jiný program, tak bych byla ráda, že jim něco takového připravili. Kdyby na to neměli, tak by to nekoupili. Poděkovala bych a víc neřešila.

Šáruší
Závislačka 4320 příspěvků 28.07.19 10:08
@Lenka002 píše:
Je to All incslusive, peníze v podstatě nepotřebují, tedy jen na suvenýry, tak nevím kolik.

tak já jo, kdybych chtěla být výchvná matka, řekla bych jim, na suvenýry si vezměte kapesné. Nejsem úplně výchovná matka, nepočítám úplně každou korunu, dala bych jim každému 100eur s tím, že nemají utrácet za ptákoviny. Tchyně bych se zeptala, jestli něco potřebují s sebou, že dětem jsem dala kapesné. Nakoupila jim krémy, A víc bych neřešila.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7826 příspěvků 28.07.19 10:08

No jasan kapesny, at už je nic nestojí. Třeba 50 euro každému. Užít si doma s manželem volno. Těšit se, že to bude třeba pravidlo každoroční. Přestat hledat apriori na tchánech chyby :roll:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 28.07.19 10:09

Zeptala bych se, zda chtějí něco přidat, pokud ne, dala bych dětem nějaký kapesný a ať si to užijou. Já chci taky takový tchány. :dance:

Kfětoslava
Závislačka 3136 příspěvků 28.07.19 10:09
@Šáruší píše:
Ježiši, zabalila bych, pděkovala, dala dětem eura na cestu a s bílým kapesníčkem zamávala. Vůbec bych to neřešila, jsou to prarodiče, chtěli koupit, koupili. Víc bych neřešila. Ježiši ty máš štěstí :mrgreen:

No že jo, nevím, proč nad vším dumat.

Lenka002
Závislačka 4761 příspěvků 28.07.19 10:10

@Bubla Bůčková

Ne, nehledám chyby, jen mě to zaskočilo.
Oni nám před lety zaplatili všem i sobě i našim 10 dní na Ibize, byl to dárek k narozkám mýmu tátovi, ale řekli nám to předem.

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 28.07.19 10:11

Pokud to neudělali po konzultaci s tebou (chtěli bychom koupit, přispějete?) a nepočítají každou korunu, děti bych s nimi zvesela poslala. Poptala bych se jich, jak se jim můžu revanšovat, a zkonzultovala, kolik peněz dětem s sebou. A pak jenom opakovaně a hlasitě děkovala :mrgreen:

Kfětoslava
Závislačka 3136 příspěvků 28.07.19 10:11
@Lenka002 píše:
@Bubla BůčkováNe, nehledám chyby, jen mě to zaskočilo.
Oni nám před lety zaplatili všem i sobě i našim 10 dní na Ibize, byl to dárek k narozkám mýmu tátovi, ale řekli nám to předem.

No a jaký je rozdíl? Evidentně nehledí na kačky a kupují. Tobě vadí, že to neřekli předem? Když věděli, že děcka nic už nemají?

Lenka002
Závislačka 4761 příspěvků 28.07.19 10:12
@Lenka002 píše:
@Bubla BůčkováNe, nehledám chyby, jen mě to zaskočilo.

Akorát si neuvědomili, kdo pohlídá našim psa, naštěstí ségra byla tou dobou v Praze :lol:

Kačus82
Kelišová 6887 příspěvků 28.07.19 10:13

Byla bych vdecna a moc hezky podekovala se slzami v očích :lol: moje mama vzala kluka do Chorvatska a ani me nenapadlo byt v rozpacich. Oni maj ty deti jako prirodni antidepresivum. Haranty bych vyskolila, jak se maj chovat, snist vse, co maj, nestezovat si atd. Proste, co tak rodice obvykle pindaj, kazdymu kapesny a hotovo :mavam:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7826 příspěvků 28.07.19 10:14
@Lenka002 píše:
Akorát si neuvědomili, kdo pohlídá našim psa, naštěstí ségra byla tou dobou v Praze :lol:
:roll: :roll: :roll:
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama