Tcháni koupili zájezd na Krétu

4846
28.7.19 10:02

Tcháni koupili zájezd na Krétu

Mělo to být překvapení pro děti, vědí, že posledních 14 dní v srpnu budou v Praze, tak je překvapili, puboši jsou nadšeni. Já i manžel jsem v rozpacích, máme jim být vděční, nějak oplatit? Jsme rádi, to jo, ale je to spousta peněz.
Naši by je vzali na chalupu, ale děti tam nechtěj, už tam byly týden a nudily se.
už s tím nic nenadělám, ale jaký je váš názor na podobná překvapení, mám koupit €?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4846
28.7.19 10:05

Je to All incslusive, peníze v podstatě nepotřebují, tedy jen na suvenýry, tak nevím kolik.
Dejme tomu každému 50 a tchánům do obálky 200?

Příspěvek upraven 28.07.19 v 10:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10869
28.7.19 10:06

Ježiši, zabalila bych, pděkovala, dala dětem eura na cestu a s bílým kapesníčkem zamávala. Vůbec bych to neřešila, jsou to prarodiče, chtěli koupit, koupili. Víc bych neřešila. Ježiši ty máš štěstí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4846
28.7.19 10:07
@Šáruší píše:
Ježiši, zabalila bych, pděkovala, dala dětem eura na cestu a s bílým kapesníčkem zamávala. Vůbec bych to neřešila, jsou to prarodiče, chtěli koupit, koupili. Víc bych neřešila. Ježiši ty máš štěstí :mrgreen:
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45117
28.7.19 10:08

Tak pokud věděli, že děti na tu dobu nemají jiný program, tak bych byla ráda, že jim něco takového připravili. Kdyby na to neměli, tak by to nekoupili. Poděkovala bych a víc neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10869
@Lenka002 píše:
Je to All incslusive, peníze v podstatě nepotřebují, tedy jen na suvenýry, tak nevím kolik.

tak já jo, kdybych chtěla být výchvná matka, řekla bych jim, na suvenýry si vezměte kapesné. Nejsem úplně výchovná matka, nepočítám úplně každou korunu, dala bych jim každému 100eur s tím, že nemají utrácet za ptákoviny. Tchyně bych se zeptala, jestli něco potřebují s sebou, že dětem jsem dala kapesné. Nakoupila jim krémy, A víc bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943

No jasan kapesny, at už je nic nestojí. Třeba 50 euro každému. Užít si doma s manželem volno. Těšit se, že to bude třeba pravidlo každoroční. Přestat hledat apriori na tchánech chyby :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
28.7.19 10:09

Zeptala bych se, zda chtějí něco přidat, pokud ne, dala bych dětem nějaký kapesný a ať si to užijou. Já chci taky takový tchány. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
28.7.19 10:09
@Šáruší píše:
Ježiši, zabalila bych, pděkovala, dala dětem eura na cestu a s bílým kapesníčkem zamávala. Vůbec bych to neřešila, jsou to prarodiče, chtěli koupit, koupili. Víc bych neřešila. Ježiši ty máš štěstí :mrgreen:

No že jo, nevím, proč nad vším dumat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4846
28.7.19 10:10

@Bubla Bůčková

Ne, nehledám chyby, jen mě to zaskočilo.
Oni nám před lety zaplatili všem i sobě i našim 10 dní na Ibize, byl to dárek k narozkám mýmu tátovi, ale řekli nám to předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50805
28.7.19 10:11

Pokud to neudělali po konzultaci s tebou (chtěli bychom koupit, přispějete?) a nepočítají každou korunu, děti bych s nimi zvesela poslala. Poptala bych se jich, jak se jim můžu revanšovat, a zkonzultovala, kolik peněz dětem s sebou. A pak jenom opakovaně a hlasitě děkovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
28.7.19 10:11
@Lenka002 píše:
@Bubla BůčkováNe, nehledám chyby, jen mě to zaskočilo.
Oni nám před lety zaplatili všem i sobě i našim 10 dní na Ibize, byl to dárek k narozkám mýmu tátovi, ale řekli nám to předem.

No a jaký je rozdíl? Evidentně nehledí na kačky a kupují. Tobě vadí, že to neřekli předem? Když věděli, že děcka nic už nemají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4846
28.7.19 10:12
@Lenka002 píše:
@Bubla BůčkováNe, nehledám chyby, jen mě to zaskočilo.

Akorát si neuvědomili, kdo pohlídá našim psa, naštěstí ségra byla tou dobou v Praze :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24423
28.7.19 10:13

Byla bych vdecna a moc hezky podekovala se slzami v očích :lol: moje mama vzala kluka do Chorvatska a ani me nenapadlo byt v rozpacich. Oni maj ty deti jako prirodni antidepresivum. Haranty bych vyskolila, jak se maj chovat, snist vse, co maj, nestezovat si atd. Proste, co tak rodice obvykle pindaj, kazdymu kapesny a hotovo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943
28.7.19 10:14
@Lenka002 píše:
Akorát si neuvědomili, kdo pohlídá našim psa, naštěstí ségra byla tou dobou v Praze :lol:
:roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama