Tchánovci chtějí slavit se zeťem, on nechce.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 20:23
Tchánovci chtějí slavit se zeťem,on nechce.

Ahooojte kočky :* :* :*
Zakladála jsem téma, viz. https://www.emimino.cz/…rankovani/4/

Dnes mi rodiče pověděli že mají oba narozeniny v Únoru, i můj muž, takže to chcou slavit v jeden den s ním. On své narozeniny slavit nechce a zhrozil se, když jsem mu to řekla :palec: :zed: už mu koupili dárky, jak jsem psala, vůbec neberou v potaz že on by se toho zůčastnit nechtěl. Přítel už má výmluvu, že bude nemocný 8) vůbec tam nechce jít ale já myslím že na narozeniny by měl. I když je nemá rád, bude nás tam víc lidí. I jeho švagr kterého má rád. :nevim: Co myslíte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 30.01.19 20:26

Zkratka rekni rodicum, ze manzel narozeniny s nimi slavit nechce. Co bys rekla jineho?
A proc kvuli tomu zakladas dalsi diskusi?
Jsou to JEHO narozeniny a maji byt podle jeho predstav, ne predstav TVYCH rodicu :zed:

dedrichov
Závislačka 3232 příspěvků 30.01.19 20:33

Jé, tak já se Tvému příteli ani nedivím. Pokud je mu to jedno, asi by i kývnul. Pokud nemá rád hromadné trachtace, účastnit se nechce. Nebo má zcela jinou představu a plán na své narozeniny.
Myslím, že se asi nejspíše dokáže rozhodnout sám. Co myslíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 20:33

@cecetka nevím,já jsem jako mezi mlýnskými kameny, je mi to dost nepříjemné,nevím jak se zacholvat. Myslím že i kdyby s něma ty narozky svoje neslavil,tak by na jejich přijít měl,ne,když je pozván a bude nás tam hodně. Připadá mi že muž zbytečně problémy vyhrocuje

laducha
Generální žvanilka 22064 příspěvků 30.01.19 20:33

Letos mám 50 a nechci žádnou oslavu. Bohužel si myslím, že děcka to jen tak nenechají a něco vymyslí.
Na jednu stranu jsem ráda, že se se mnou chtějí potkat a slavit, ale klidně bych se bez toho obešla a udělala jen klasické setkání u kávy a pokec. Jindy, ne na narozeniny.
Asi byste ho měli nechat, nechce, tak nechce.

Příspěvek upraven 30.01.19 v 21:01

Sany80s
Kelišová 6809 příspěvků 30.01.19 20:40

Nevím. Slavit narozeniny s rodinou je otázka slušnosti.
Forma oslavy je ale na oslavenci, pokud to chce komorní, tak bych jim to řekla a udělala si to tak.

blobfish
Závislačka 4567 příspěvků 30.01.19 20:42
@Anonymní píše:
@cecetka nevím,já jsem jako mezi mlýnskými kameny, je mi to dost nepříjemné,nevím jak se zacholvat. Myslím že i kdyby s něma ty narozky svoje neslavil,tak by na jejich přijít měl,ne,když je pozván a bude nás tam hodně. Připadá mi že muž zbytečně problémy vyhrocuje

Taky mi to tak připadá. Překvapují mě názory (i v té předchozí diskusi), že když nechce, tak prostě nechce a je to v pořádku. Jsem toho názoru, že bychom na dobré vztahy v rodině neměli rezignovat kvůli vlastnímu pohodlí. Já svoje tchány taky úplně nemusím, ale oslavu nebo zdvořilostní návštěvy bych jim neodmítla. Zkusila bych to příteli vysvětlit, nutit ho samozřejmě nemůžeš.

Sany80s
Kelišová 6809 příspěvků 30.01.19 20:42

Teď čtu o tom, že nechce přijít ani na jejich.
Nechápu, jak to vůbec může vyslovit a čekat, že je to v pořádku.
Normálně by se měl stydět ještě za deset let, i za tu myšlenku.

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 30.01.19 20:46
@Anonymní píše:

Ma duvod, proc se s nimi nechce stykat. Zkus se vcitit do jeho pocitu. Mela bys averzi vuci jeho rodicum a oni te porad nutili do traveni spolecnych chvil. Jak by ti bylo, kdyby jsi s nimi svuj volny cas travit nechtela?

Markéta80
Hvězda diskuse 41990 příspěvků 30.01.19 20:48

normálně jim řekni že to podělali a dle toho co píšeš nejen jemu a že s nimi nic slavit nechce a nebude. nemá cenu si cokoliv vymýšlet, společná oslava nebude a oni teda mají hroší kůži :? @blobfish jenže on s nimi dobré vztahy nemá :?

blobfish
Závislačka 4567 příspěvků 30.01.19 20:49
@Markéta80 píše:
@blobfish jenže on s nimi dobré vztahy nemá :?

Jo, proto by mi přišlo správné, kdyby se je snažil zlepšit nebo aspoň normalizovat. Ale tak to je jen můj pohled.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 20:50

@Sany80s @blobfish že jo, já si taky myslím. I když mu hodně ublížili,vyptávali se jeho dcerky a pomlouvali ho, ale ze slušnosti…by měl jít. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 20:52

@cecetka @blobfish on párvě to chtěl normalizovat, ale tchynka jeho zase někoho pomlouvala a špinia,tchán to samé,takže přítel na ně zanevřel

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 30.01.19 20:52
@Anonymní píše:
@Sany80s @blobfish že jo, já si taky myslím. I když mu hodně ublížili,vyptávali se jeho dcerky a pomlouvali ho, ale ze slušnosti…by měl jít. :think:

Ja bych po tom vsem dalsi dobre vztahy uz nebudovala. Podle toho, co jsi o svych rodicich psala, toto urcite nebyla posledni podlost z jejich strany :pocitac:

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 30.01.19 20:57
@Anonymní píše:

Nečetla jsem první diskuzi, ale pokud budeš manžela nutit slavit narozeniy s tvými rodiči proti jeho vůli, zaděláváš si na to, že se vám vztahy v rodině rozpadnou úplně. Rodičům můžeš diplomaticky říct, že manžel má na narozeniny své plány, a hodlá je oslavit zvlášt. Pokud to tvým rodičům nebude stačit a budou si trvat na svém, že tvůj muž povinně bude slavit s nimi, tak se nedivím, že je nemá rád…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >