Tchánovci, manžel mamiňák a pivař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 08:49
Tchánovci, manžel mamiňák a pivař

Ahoj maminky, omlouvam se za založení nového tématu, potřebuji se ale trošku vypovídat. Tchyni i tchana jsem měla vždy ráda, říkala jsem o nich jak jsou fajn. Bohužel jsem po 4letech zjistila, že to tak úplně není. Tchyně je jako med a v sobě má přitom proti mě jed. Pořád mě vychvalovala jak jsem super máma - mám dvě děti z předešlého vztahu a přijali je jako za vlastní vnoučata. Za což jsem moc ráda. S manželem jsme si pořídili společné dítko, tam mi tchyně pořád radila co mám a nemám dělat. To jsem vždycky prekousla. Žijeme ve 2+1,dá se to ale už 2roky s manzelem mluvíme o baráku. Tak jsme rok hledali až jsme našli, tchán s tchyni nám to prekazili, navíc mi řekli dost pro mě ošklivé věci. Vycetli mi, že mám dvě děti co nejsou manžela, že si dovoluji chtít barák když jsem přišla s holym zadkem-měla jsem auto, lednicí, pračku, vybavení dětského pokoje, sedačku, stůl, TV, prostě vybavení. Dům měl být psaný celý na manžela, když do toho bude investovat i peníze z bytu, tak jsme se dohodli, já s tím problém samozřejmě neměla. Začali mi vyčítat, že mám rozvedene rodiče, že manžela do něčeho tlačím-barák jsme chtěli oba. Manžel se hodně rozpil, pak je agresivní a už na mě vztahnul nejednou ruku o tom oni neví, ale o pití ano. Na to mi tchyně nedávno řekla, že jsem si ho vzala a musím to prostě celý život vydržet. Že to že pije není hezké, to že mi nadává taky ne, ale že si to dělám určitě sama, že ho provokuje. :zed: Až na to, že to bych neudělala, když vím čeho dokáže být i schopný. Teď nám pro změnu predhazovala, jak manželova neteř bude stavět barák-kdyby jste viděli s jakou radosti mi to sdelovala-vi moc dobře, že mi barák moc chybí. Vyrostla jsem v něm. Problem je, že ať mě budou urážet jak budou, manžel stojí za nimi vzdy a všechno se bude točit kolem nich. Už tam nechci ani jezdit, pořád manzela lituje jaký je chudák, ať si jde lehnout když je unavený, atd… Že mi doma nepomůže s ničím, na to jsem si zvykla. Zastava názor já chodím do práce a vydělávam, ty se postarej o zbytek. Ale vadí mi, že se nevěnuje ani dětem. A úplně největší problém je alkohol a jeho agrese a střídání názoru a nálad. Skončila jsem u psychologa, už jsem to nezvladala. Moc mi pomáhá se zvednout ode dna a připravit se pomalu na odchod od manžela… Strašně se holky bojím, manžel mi pořád nadává jak jsem k hov… Až jsem tomu začala částečně věřit. Nadava mi, že jsem bordelarka, prase, kur… A spoustu dalšího. Nechci v tom už dál žít a hlavně nechci aby v tom vyrůstali děti. Manžela jsem přinutila chodit do Laxusu-resi alkohol. Léčebnu odmítá, snazila jsem se mu pomoct, ale už nemám sílu. Zvlášť když mi pak ještě řekne, že rodiče pro něj dělají vše a já jsem neudělala nikdy nic… Omlouvám se holky, asi to je zmatene. Děkuji za pochopení :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 2574 příspěvků 31.01.19 08:56

Zmatené na tom není nic je to víc než jasné, máš doma debila tak rychle od něj…

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 31.01.19 08:56

To teda zmatený je. Vůbec nechápu, proč řešíte barák (kterej je váš nejmenší problém) s manželem alkoholikem, kterej si vás nevaží, sprostě nadává a dokonce mlátí? U vás se to prostě nespraví, vůbec nevim, proč situaci ještě komplikovat barákem. Na místě by bylo řešit odchod.

Příspěvek upraven 31.01.19 v 09:00

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 31.01.19 08:57

Pokud chlastá a uhodí tě tak je nejvyšší čas vzít nohy na ramena sbalit děti a jít v tomhle přeci nebudeš vychovávat své děti 8o ať si ho mami já z toho dostane sama když ty jsi podle ní k ničemu a on je chudák.

karkarka
Závislačka 3191 příspěvků 31.01.19 09:05

Jak ze vam prekazili koupi domu? Ten byt co bydlite je jejich? Mam dojem,ze jsi sem uz psala. Jedina rada je at rychle zapomenes na barak a odejdes od nej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:16

Barák jsme řešili v době, když vypadalo že manžel alkohol zvládne. Jenomže jezdil na montáže a byl doma jen na víkend jednou za 14dni.Bohuzel pil asi tam, teď nějakou dobu dělá tady poblíž a vidím, že to nezvládá. A já už taky ne… Psycholog mi doporučil intervenční centrum, tak jsem tam objednaná a doufám, že bude brzy líp. Manžel mi pořád něčím vyhrožuje a vydira, žít se v tom opravdu nedá… Ty chvíle kdy se chová hezky nestačí. Toho ošklivého je daleko vic :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:19

Na barák už nemyslím, vím že tím by se nic nespravilo… Pokud by šlo alespoň trošku dobře, budeme mít kam odejít. Nájmy tu jsou moc drahé,ale mamky kamarád nám pronajme chalupu,kdyz vše půjde dobře. Vím, že to bude se třemi dětmi těžké po finanční strance, ale pořád lepší žít v klidu než v takovemhle prostredi… Zvlášť když mám pořád nervy z toho, co je špatně a co jsem špatně udělala.

kristyn.g
Závislačka 3007 příspěvků 31.01.19 09:25

Proč lpíš na baráku stále? Zdá se že tě nejvíc trápí ten barák. Na ten se vykasli už ho neřeš, řeš jak od nej odejít… Všechno ostatní už je jedno i tchýně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:28

Karkarka:ano kdysi sem už sem psala, byt je psaný na manželova tátu, s tím že byt mu už jakoby dali a říkali, že když ho chceme prodat tak je zbytečné platit dvakrát za přepis. Ale o to už mi nejde… Hlavně o manželovo pití a o to, že teď teprve vidím co si o mě tchánovci vlastně mysli. Navíc když se manžel nikdy nepostavil za mě a je schopný mi říct, že jeho mamka je úžasná a já jsem…Že jsem si to všechno vymyslela. No nevím proč bych to dělala když jsme spolu vycházeli surove.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:29

Na baráku už nelpim, jen jsem to sepsala tak nějak všechno

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 31.01.19 09:37

Z vlastní zkušenosti vim, lepší už to nebude, pokud Ti takto nadává a dokonce i vztahnul ruku, o vyhrožování ani nemluvim, je čas odejít. Co s takovým chapem, ktery se chová jak blbec. Těžké to bude, ale určitě se Ti uleví. Pro něj i jeho rodiče budeš svinucha, která ho opustila chudáka malého, takovy lidi nikdy nedopusti, že vina je jinde než u tebe. Drzim palce, hlavne se nenech deptat od lidi, kteří za to nestojí.

david85lbc
Kecalka 191 příspěvků 31.01.19 09:41

Klasickej ožrala kde se to bude jenom stupňovat a zhoršovat, věkem díky chlastu začne být ještě větší dement než je teď, agresi bude stupňovat.
Rodiče vychovaly liného mamánka a alkáče, kterého budou vždy bránit než jim propije barák a pojde na chlast. Rada ? Přestaneš chlastat, začneš se věnovat rodině a budeš stát při mě jinak rozvod.
Realita klasická, vše se bude stupňovat a děti budou odpočítávat minuty aby z toho pekla mohly vypadnout. S pořádnou nenávistí vůči ožralovi a matce která myslela na sebe aby chránila vztah s magorem místo aby chránila vlastní děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:50

Chci chránit děti, protože je miluji a jsou pro mě to nejdůležitější! Proto chci odejít, jen musím počkat než se ta chaloupka vyklidi. Delší dobu na to myslím, ale manžel mi vstoupil, že ta špatná jsem hlavně já… Kdo si tím neprošel, opravdu nepochopí. Taky jsem si nemyslela, že mě dokáže někdo psychicky deptat. Byla jsem vždycky silná.Manzel používá to, že nesmím dětem sebrat rodinu. Kamarádka a psycholog mi pomahaji otevřít oči, abych si začínala zase věřit…Ted už o tom ví i mamka, styděla jsem se za to a vím, že v nich podporu mám a že kvůli dětem to zvládnu! Oni mě totiž potřebuji!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 09:51

Jinak holky, manžel když chce tak je moc šikovný… Ale chlast je mrcha, která ho má pod kontrolou. Takový táta nám není k ničemu dobrému

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25853 příspěvků 31.01.19 09:58

Dobře děláš, že se připravuješ na rozchod. Znám dost žen, co v tomhle zůstávají. Jsi silná. Pokud mi napíšeš do SZ, tak ti mohu nabídnout pomoc pro psychiku (podporu sebevědomí, na úzkosti atd.) zdarma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >