8 koček, jeden pes, králík a 3 lidé v bytě 2+kk

1
19.6.20 17:19

Tchýně a 8 koček v bytě jeden pes,králík a 3 lidé 2kk

S Přitelkyni se občas hádáme-jelikož nedokáže pochopit že v bytě 2+KK mít 8 koček psa a králíka a 3 dospělé lidi neni normální-v takovém počtu žije její maminka-nelíbí se mi vždy když tam chce jet na delší dobu-týden-bydlí 150km daleko- máme 7 měsíční holčičku.
Kočky lezou všude -po kuchyňské lince po stole atd.
Jaký na to máte názor nejsem na ní moc přísný nebo mám pravdu že to není normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1568
19.6.20 17:26

No normální to z mého pohledu není. Ale to nedělej. Nezakazuj ji vlastní mámu. To špatně skončí. Snad nemáš dítě s žádnou smudlou a o dítě se dobře postara i tam :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
19.6.20 17:30

Normální, nebo minimálně standardní to není. Ale co? Je to její máma… To je jako by pro ní byl standard mít dům se zahradou, ale Tvoji rodiče bydleli v hnusném panelákovém bytě, a tak Tě tam s dcerou nepouštěla :nevim:. Pokud to není nějaké doupě, kde je špína, případně nějaká prapodviná společnost typu chlast, vyhulování dítěti pod nosem, špína, apod., a je problém jen v tom, že se Ti jejich bydleni zdá nestandardní, tak bych to neřešila. Případně bych zvolila třeba jako konpromis nějaký hotel poblíž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9150
19.6.20 17:33

Buď rád, že si to všechno nenastěhovala k vám domů. Máš to dostatečně daleko a pár dní se to přežije…i to mimino to zvládne… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
19.6.20 17:34

Ja nevim, asi by mi to taky vadilo… mam treba babicku, ktera ma doma fakt spinu a i ja se stitim tam neceho dotknout… dceru tam fakt brat neplanuju, at si kazdy mysli, co chce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
19.6.20 17:51

Tak si tam zaplaťte hotel a můžete spát tam. No a s BABIČKO trávit co nejvíce času venku, třeba na procházce s hafanem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
19.6.20 17:53

To, ze se ti u tchyne nelibi, a jestli tam budete dite vozit, jste si meli ujasnit pred jeho narozenim (pripadne pocetim). Je to jeji mama, takze jedine zatnout zuby nebo ten hotel. Ale chapu te. At si kazdej mysli, co chce, tohle je pro me hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3458
19.6.20 17:57
@JB1983 píše:
S Přitelkyni se občas hádáme-jelikož nedokáže pochopit že v bytě 2+KK mít 8 koček psa a králíka a 3 dospělé lidi neni normální-v takovém počtu žije její maminka-nelíbí se mi vždy když tam chce jet na delší dobu-týden-bydlí 150km daleko- máme 7 měsíční holčičku.
Jaký na to máte názor nejsem na ní moc přísný nebo mám pravdu že to není normální?

No, úplně správný to není… Ale kdyby z bytu vypadli 2 lidi, mohlo by tam být o 15 koček víc… :pankac: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
19.6.20 17:59

Tak snad dite nemas s nejakou smradlavou spindirou, ktera se ti nepostara o dceru.

Bud rad, ze kocky nemas doma a hlavne zene navstevu matky nezakazuj nebo to nedopadne dobre.

Ty tam travit cas nemusis nebo zene s dcerou zaplat pension/hotel pobliz matky a muzes travit dovolenou nebo jeji cast i s nima…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5731
19.6.20 18:00
@JB1983 píše:

Spát namačkaná v kurníku, kde mi lezou kočky po hlavě, bych tedy nechtěla. Krom toho, bála bych se tam vzít kojence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5731
19.6.20 18:01
@bse.pedro píše:
No, úplně správný to není… Ale kdyby z bytu vypadli 2 lidi, mohlo by tam být o 15 koček víc… :pankac: 8)

No, já myslím, že kdyby tomu někdo nedělal hráz, bylo by tam koček milion. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3458
19.6.20 18:03
@Enmamma píše:
No, já myslím, že kdyby tomu někdo nedělal hráz, bylo by tam koček milion. :mrgreen:

No dyť sem říkal, že ty lidi tam překážej, smrděj a zabírají místo kočkám… :pankac: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8405
19.6.20 18:04

Moje máma má kočky jen 4 a k tomu bydlí v 1+1 s přítelem. Naprosto tě chápu, pár dní u nich je pro mě utrpení a jezdím tam jen, aby děti měly babičku, která je miluje. Manželova máma absolutně nefunguje. Teď už oba chodí, takže to jde, ale když si vzpomenu na ty pěstičky plné chlupů, ble :poblion: A to i po důkladném úklidu. Jenže v tak malém prostoru se to nedá udržet déle, jak dvě hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
19.6.20 18:21

Jsou taky studie, že miminka vyrůstající se zvířaty jsou zdravější a mají méně alergií. Ale jinak já bych takový zvěřinec v tak malým prostoru taky nedala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
19.6.20 18:29

Jaká tchýně, taková její dcera… no, být tebou, tak změním lokál :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu