Tchýně a manžel ze mě udělali psychouše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 13:17
Tchýně a manžel ze mě udělali psychouse

Dobrý den.
Jsem totálně v prčicích. Nevím jak dál.
S manželem začal vztah jako úplná idylka. Dlouholetí kamarádi. Znali jsme se dobře. Každý měl něco za sebou. Žili jsme si celkem na vysoké noze. Oba jsme pracovali cestovali. Měli své koníčky. Já záhadným způsobem otěhotněla přes tělísko. Aby jsme to zvládali i se psama odstěhovali jsme se ke tchanovcum. Manžel tu měl na jejich pozemku takový stavení. Které jsme si postupně opravili k obrazu svému. Vše bylo idylka do porodu. Zjistila jsem, že si dal s jeho povedenym kamarádem pervitin. Víte pro mě je to obrovská zrada. Já vyrůstala bez otce. Otec byl největší svině na světě. Když mi bylo asi deset. Vařil v našem městě pervitin. Vzhledem k tomu, že to je malý město, tak se moc dobře vědělo, kdo to byl.. takze jsem byla prohlášena dcera feťáka. Od té doby to k smrti nenávidím a je to pro mě ta největší zrada. Odpustila jsem mu to. Byla svatba další dítě a teprve začalo to největší peklo. Moje tchýně je psychicky labilní. Přišla o první dítě, což se dá pochopit. Ovšem, když se narodil malý. Bylo to peklo. Je celý manželův brácha. Byla tady scéna, kvůli totální blbosti. Tchýně se úplně zhroutila. Všichni si tu mysleli včetně manžela, že jsem jí něco řekla. Byla jsem tu za největší svini. Nemohla jsem vyjít ani na dvorek, aby nedostala další záchvat. Já se z toho úplně sesypala. No šel čas. Nakonec se vyjasnilo, proč to bylo. Protože si moje máma vzala starší dítě k sobě, když já byla v porodnici a tchýně měla naplánovaný výlet. Nějak jsem se vzpamatovala, ale furt se mi nezdál manžel. Pořád spal. Nebo byl pořád naspeedovany. Podezření se potvrdilo. Od nového roku si frčel na pervitinu. Každých 14 dní. Do toho zase byla scéna s tchýni, samozřejmě zase úplná blbost. A mě se to všechno po půl roce vrátilo. Manžel slibuje hory doly. Že mu mám dělat testy. Že už se toho nedotkne. Jako děti miluje nadevše. Stará se vzorně. Je to milující táta. Ale já nedokážu odpustit. Vyhrotilo se to, když mi volal, že jde na přesčas. Věděla jsem, že kluk který to bral, má ranní. Tak jsem to nezvládla a šla ho čekat před firmu, jestli mi nelže. Nelhal. Ale mě se potvrdilo, že je ze mě už opravdu magor a já to nedokážu. S tchýni nemluvím vůbec. Odmitam to. Neodpustil jí to šestinedělí. A na manžela? Snažím se být v pohodě. Ale furt mám v hlavě, že mi lhal a obrovský mě zradil. Peníze na to, abych zvládla jít sama bydlet mám. Mám dost našetřené. To je to nejmenší. Nechci brát dětem tátu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Labužník mirabelka02
Stálice 75 příspěvků 07.06.19 13:20

Na to je jen jediná rada - odstěhujte se od tchánovců. jste labilní všichni, chudáci děti.

Kriss Tina
Extra třída :D 10851 příspěvků 07.06.19 13:24

Chlap ať jde na léčení a společně se odstehujete do svého, daleko od labilní tchyně. Za chvíli tam hrabne vám všem a chudáci děti.

zuza92
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 07.06.19 13:25

A manžel už teda nebere? Nevím jestli je závislý člověk schopný se toho zbavit sám. Jinak pokud je manžel čistej, odstěhovala bych se i s manželem. Co kdyby si zkusil najít místo v jiném městě a začít někde od znova.

Lalelale
Závislačka 4808 příspěvků 07.06.19 13:30

Osobně bych od manžela odešla, závislost na perníku je něco, co bych nebyla ochotná překousnout. Že nebere je jeho tvrzení, pravda může být jinde. Pikud s ním ovšem chceš zůstat, určitě se odstehujte od tchýně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 13:36

Děti nic neregistrovali. Když bylo něco zlé. Šla jsem s nima ven. Nebo jsme řešili problém až spali. Nikdy před nima. Před nimi jsem neuronila ani slzu. A jsem furt v,, pohodě". Stěhovat se určitě chci. Hledám nový bydlení. Jen řeším v hlavě otázku, zda s ním. Nebo bez něj. Já nevím jestli mu dokážu ještě někdy věřit.. tchýni jsem zakopala úplně a už ji nehodlám vykopat..

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 07.06.19 13:42
@Anonymní píše:
Děti nic neregistrovali. Když bylo něco zlé. Šla jsem s nima ven. Nebo jsme řešili problém až spali. Nikdy před nima. Před nimi jsem neuronila ani slzu. A jsem furt v,, pohodě". Stěhovat se určitě chci. Hledám nový bydlení. Jen řeším v hlavě otázku, zda s ním. Nebo bez něj. Já nevím jestli mu dokážu ještě někdy věřit.. tchýni jsem zakopala úplně a už ji nehodlám vykopat..

Za prvé. Děti nejsou tupé. Poznají dusno v rodině. A za druhé. Bez něj.

Lalelale
Závislačka 4808 příspěvků 07.06.19 13:45
@Anonymní píše:

Takhle, ty toho chlapa miluješ, nebo dětem jen nechceš brát tátu? Tátu jim rozvodem nevezmes, může k vám chodit tak často, jak ti jen bude milé. Nezůstávala bych s chlapem, co bral vesele pervitin a nechal situaci dojít tak daleko, jen kvůli dětem. Já bych mu nevěřila, že nebere, či že zase brát nezačne.

Kriss Tina
Extra třída :D 10851 příspěvků 07.06.19 13:47
@Anonymní píše:

Děti to poznají, mají mnohem citlivější vnímání než si myslíš. Vycítí i dusno mezi vama, napjatou atmosféru, to že nejsi v pohodě, i když se snažíš před nima usmívat. Hlavně teda zjisti co je chlap ochotný udělat pro vás, šel by třeba i do jiného města?? Někam dál od tchyně, od toho kamaráda co ho navez do drog? Na léčení?

sediza
Ukecaná baba ;) 2459 příspěvků 07.06.19 13:50

Kazdy mesic bych poslala muže na toxikologické testy a objednala vás oba na párovou terapii k nejakemu kvalitnimu psychotsrapeutovi nebo psychologovi. Zajimal by me duvod, proc manžel bral drogy a mel by na sobe pracovat, aby se to uz neopakovalo. Vy zase musite zjistit, jestli mu jeste dokazete dat sanci, abyste mu zase dokázala věřit. Tchyni bych neresila a pripadne se odstehovala… nechtela bych, aby moje deti vyrustaly v jeji přítomnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 13:50

@Lalelale miluju? Tou zradou už ne. Mám ho ráda. Protože jinak je naprosto skvělý člověk s úžasným srdcem… I když to zní divné tak je fakt hodny chlap. Ale tímhle mi hrozně ublížil. Já bych byla schopna odpustit nevěru, jako bolelo by to jasný. Ale tohle prostě nenávidím a on to věděl. Zna mě od dětství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 13:55

@sediza důvod byl tchýně. Syn podobný na jeho bratra. Bratr mu umřel v 18, jemu bylo 14. Byl jeho ocásek. A celkově ty problémy tady. A taky mi řekl, že se mu vrátily ty depky po jeho smrti. Nedal mu ten večer 50 Kč na taxi. Protože mu už visel 70kc. Poslal ho do pr.ele. Brácha umřel tak, že šli z diskotéky pěšky. Zkrátili si cestu přes koleje… Dál už to asi rozvádět nemusím. Asi jen to. Že když jim to policie oznamovala manžel byl u toho. Tchýně, měla dělat sama co se sebou. Takže ho ani nikam nevzala, myslím k dr apod. Stáhla se do sebe..

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 07.06.19 14:17

Vzhledem k tomu, kolik znám lidí, co na něčem frčelo nebo frčí, nevěřím tomu, že sám od sebe někdo přestane. Kdo je náchylný k závislostem, tomu stačí málo (hádka doma, vyhazov z práce atd.) a jede v tom zas. Však vás zkušenost s vlastním otcem nepoučila dost? Z vašeho partnera nic lepšího nebude. Ani kdyby si prošel odvykačkou, není ta šance, že nadobro přestal, moc velká. Už je to do konce života vždycky boj… Tchýně je magor. Vůbec jste se tam neměli stěhovat. Moc jsem nepochopila proč jste to udělali? Píšete, že jste si žili na vysoké noze. No tak někdo, kdo si žije na vysoké noze, měl asi kde bydlet předtím než otěhotněl, ne? Nebo tam byl takový sešup, že byste neutáhli vlastní bydlení? Snažila bych se odstěhovat pryč za každou cenu. Klidně někam daleko, kde třeba partner nikoho nezná. Když se dál bude tahat s kámošema závislákama, tak mu to vždycky vydrží pár dní a pak si dá… Ale zcela upřímně? Kopla bych je do zadku všechny a odstěhovala se s dětma sama někam úplně pryč. Je hnusné brát partnerovi děti, ale já bych si nelajzla nechat svoje děti ve společnosti feťáka. Ať se se mnou klidně soudí. Pervitin prostě neni brko jednou za půl roku…

sediza
Ukecaná baba ;) 2459 příspěvků 07.06.19 20:00
@Anonymní píše:
@sediza důvod byl tchýně. Syn podobný na jeho bratra. Bratr mu umřel v 18, jemu bylo 14. Byl jeho ocásek. A celkově ty problémy tady. A taky mi řekl, že se mu vrátily ty depky po jeho smrti. Nedal mu ten večer 50 Kč na taxi. Protože mu už visel 70kc. Poslal ho do pr.ele. Brácha umřel tak, že šli z diskotéky pěšky. Zkrátili si cestu přes koleje… Dál už to asi rozvádět nemusím. Asi jen to. Že když jim to policie oznamovala manžel byl u toho. Tchýně, měla dělat sama co se sebou. Takže ho ani nikam nevzala, myslím k dr apod. Stáhla se do sebe..

Tak to je síla. Měl by chodit na psychoterapii. Člověk tohle v sobe muze nosit cely zivot a ovlivnovat ho to negativním způsobem, viz. drogy.

Špageta
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 07.06.19 20:15

Souhlasím s @DeeDee.518 . Navíc pervitin taky něco stojí, že jo… Máš dvě děti pro který musíš zůstat v pohodě ještě dlouho.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama