Tchyně a stěhování k babičce od přítele

Anonymní
19.11.19 14:46

Tchýně a stehovani k babicce od pritele

:lol: ahoj, chtěla bych se vás jen zeptat, jsme s přítelem 5 let, nyní se stehujeme k pritelovi babicce do druheho patra kde budeme sami, akorat na jednom pozemku kde ma ta babicka dum, maji dum i pritelovi rodice, jde mi o to, ze uz 5 let nam to nejak s nima neklape nechovaji se hezky, porad nas ponizuji, povysuji se nad nami, maji dost penez a jde taky o to ze ve stejne vesnici koupili dum ktery mel dostat pritel, pritel ho ale ani nechtel protoze vse co dostane mu je vycteno, a ted jsme se prave dostaly do situace ze se mame do tydne vystehovat a ty rodice rekli ze at si to vyresime sami kdyz jsme to takhle chteli zit spolu, (jinak uz spolu bydlime 3 roky)
A pronajimaji si ten dum v klidu cizim lidem a i kdyz jsme jim nabidli ze jim dame i najemne tak nam to nedovolili, a ta pritelova babicka se s jeho mamkou, jeji dcerou taky moc nemusi porad se hadaji, sama i ta babicka o sve “dceri” rekla ze jim penize vymleli mozek, proste je to komplikovane a mohla bych to schrnout asi takto, pritelova mamka mi dost vadi jsem na ni uz alergicka, vychlouba se, povysuje se, je namyslena, a mysli si ze je panem sveta… kdybych to mela cele rozepisovat ztravim tim cely den… zajimalo by me jestli po tomto vsem, by jste jeste chodili na navstevy hned o dum vedle na stejne zahrade k jeho rodicum, kdyz se na nas vysraly slusne receno jeste… a porad nam jen nadavaji, vycitaji, a povysuji se nad nami…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4920
19.11.19 14:49

Rozhodně bych se tam nastěhovala. Vzájemné vztahy to neposílí. Naopak. O bych si radsi pronajala nekde byt. Já vím o čem mluvím, sama jsem s tchánem na kordy a taky jsem s ním bydlela. Mimichodem to, ze si jeho rodice koupili barak, neznamená že ho sanace jen tak dostane. Můžou si ho přeci pronajímat komu chtějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14715
19.11.19 14:50
@Anonymní píše: :lol: ahoj, chtěla bych se vás jen zeptat, jsme s přítelem 5 let, nyní se stehujeme k pritelovi babicce do druheho patra kde budeme sami, akorat na jednom pozemku kde ma ta babicka dum, maji dum i pritelovi rodice, jde mi o to, ze uz 5 let nam to nejak s nima neklape nechovaji se hezky, porad nas ponizuji, povysuji se nad nami, maji dost penez a jde taky o to ze ve stejne vesnici koupili dum ktery mel dostat pritel, pritel ho ale ani nechtel protoze vse co dostane mu je vycteno, a ted jsme se prave dostaly do situace ze se mame do tydne vystehovat a ty rodice rekli ze at si to vyresime sami kdyz jsme to takhle chteli zit spolu, (jinak uz spolu bydlime 3 roky)
A pronajimaji si ten dum v klidu cizim lidem a i kdyz jsme jim nabidli ze jim dame i najemne tak nam to nedovolili, a ta pritelova babicka se s jeho mamkou, jeji dcerou taky moc nemusi porad se hadaji, sama i ta babicka o sve “dceri” rekla ze jim penize vymleli mozek, proste je to komplikovane a mohla bych to schrnout asi takto, pritelova mamka mi dost vadi jsem na ni uz alergicka, vychlouba se, povysuje se, je namyslena, a mysli si ze je panem sveta… kdybych to mela cele rozepisovat ztravim tim cely den… zajimalo by me jestli po tomto vsem, by jste jeste chodili na navstevy hned o dum vedle na stejne zahrade k jeho rodicum, kdyz se na nas vysraly slusne receno jeste… a porad nam jen nadavaji, vycitaji, a povysuji se nad nami…

a nebylo by pro všechny lepší, kdyby jste bydleli jinde? hezky za své peníze, ale taky po svém? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
19.11.19 14:58

Vůbec bych se tam nestehovala
Budete třeba muset zatknout zuby a nebude to snadné, ale přeci se nenecháte takhle :roll: držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7631
19.11.19 15:01

Užij si to :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23568
19.11.19 15:02

Nic proti, ale vy jste dům odmitli a teď se ti nelíbí, že ho pronajímají? Pokud nemáte jinou moznost, no tak jděte k babičce. Ale nějak mám pocit, že spíš tam bude problém i s vámi. Tři roky bydlíte u rodičů, kteří jsou dle tebe takto příšerní a nesnažíte se postavit na vlastní nohy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5489
19.11.19 15:03

Postavte se na vlastní nohy, ať rodičům dokážete, že jste dospělý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
19.11.19 15:44

Promiň, ale číst se to po Tobě nedá… A když se chcete nechat dál ponižovat, směle do stěhování. Nebuďte líní a najděte si podnájem a máte klid. Na druhou stranu, proč by vám měli něco dávat? Postarejte se sami a nekňourej..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2521
19.11.19 16:05

Každá věc má dvě strany. Nicméně oni prostě mají prachy a chovají se tak jak se chovají a většinou se to už nezmění. Ty na druhou stranu na ně nadáváš, ale zároveň bys od nich chtěl pomoc nebo spíš tak nějak říkáš, že je ostuda, že vám nepomohou. Máte se vystěhovat, tak si najděte jinde něco jiného svého do podnájmu. Tím, že se navekslujete k bábi spíš dáváte najevo svou neschopnost se zařídit tak, abyste měli kde bydlet. Předpokládám, že oba vydělávate, tak by neměl být problém najít něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9077
19.11.19 19:43

Najděte si pronájem úplně jinde. A s rodiči bych se nestýkala, nevidím v tom důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7850
20.11.19 10:04

No a proč se budete stěhovat k babičce? Najděte si bydlení někde úplně jinde a je vyřešeno. Nechápu, proč píšeš, že se na vás vytento, oni přece nemají povinnost vám zajistit bydlení :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23568
21.11.19 19:15

@arinecka No přece mají prachy a jim nedali, ne? Takhle je okrádat, chudáčky mladé. Pracovat asi nemůžou. Jenom brát a závidět jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama