Tchýně chce couvnout ze svatby

Anonymní
9.9.20 08:09

Tchyně chce couvnout ze svatby

Zdravim, asi se jdu jen vypovídat nebo požádat o radu, jak se s tím mám vypořádat.

Jde o to, že v pátek se mají brát partnerovi rodiče. Po skoro třicetiletém vztahu se dohodli, že se vezmou.

Byla jsem s tchyní řešit výzdobu a ona se mi tam rozbrečela, že neví, co má dělat, že si není jistá, jestli to opravdu chce nebo ne.
Na Silvestra mi řekla věci, které kromě mě nikdo neví. Ani synové ani budoucí manžel. A asi by ani nebylo dobré, aby to věděli. Takže se nemůžu svěřit příteli, protože by ho to ranilo.

Já vím, že si to měla rozmyslet už dřív a ne teď 2 dny před svatbou. Mě to trápí a nevím, jak jí pomoct nebo co jí na to říct.

Je to trochu zmatečný, ale nevím, jak jinak to popsat.

Prosím anonym nebo smazat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18479
9.9.20 08:14

Můžeš jí vyslechnout, ale vyřešit si to bude muset sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
9.9.20 08:18

Ve svém věku už by si podobné úlety měla odpustit, sobecky řeší svoje pocity a vůbec nepřemýšlí o tom, kolika lidem ublíží, chová ad jako puberťačka, titul si nechám pro sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18993
9.9.20 08:19

Po 30 letech si neni jista vztahem? Nejsou to jenom ty predsvatebni nervy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28797
9.9.20 08:19

Tchýni chápu, po třiceti letech a několika dětech si nemůže jeste být jistá, jestli je to vážný vztah…

Ne vážně, třeba chce od partnera Anebo prostě jen dostala obyčejný strach. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28797
9.9.20 08:21
@Berry77 píše:
Ve svém věku už by si podobné úlety měla odpustit, sobecky řeší svoje pocity a vůbec nepřemýšlí o tom, kolika lidem ublíží, chová ad jako puberťačka, titul si nechám pro sebe

99,9% žen na epipi by si mohly úlety odpustit a pěkně vyslapovat. Ale nedělají to. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
9.9.20 08:34
@Anonymní píše:
Zdravim, asi se jdu jen vypovídat nebo požádat o radu, jak se s tím mám vypořádat.

Jde o to, že v pátek se mají brát partnerovi rodiče. Po skoro třicetiletém vztahu se dohodli, že se vezmou.

Byla jsem s tchyní řešit výzdobu a ona se mi tam rozbrečela, že neví, co má dělat, že si není jistá, jestli to opravdu chce nebo ne.
Na Silvestra mi řekla věci, které kromě mě nikdo neví. Ani synové ani budoucí manžel. A asi by ani nebylo dobré, aby to věděli. Takže se nemůžu svěřit příteli, protože by ho to ranilo.

Já vím, že si to měla rozmyslet už dřív a ne teď 2 dny před svatbou. Mě to trápí a nevím, jak jí pomoct nebo co jí na to říct.

Je to trochu zmatečný, ale nevím, jak jinak to popsat.

Prosím anonym nebo smazat

Na jednu stranu to dost svádí ke vtípkům na téma, že si není jistá výběrem toho pravého nebo jestli to ještě stojí za to.

Na druhou stranu aspoň vidíš, že i tchyně je člověk. :mrgreen:

A teď vážně - má k Tobě důvěru a věří Ti.
Tak ji podpoř, ať je co je, je to máma Tvého přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6344
9.9.20 08:41

8o Mně se teda musím říct líbí, jaký spolu máte vztah, že se ti takhle svěřuje. :palec: To ostatní je úlet. Po 30 letech už je to spíš taková formalita, vlastně ani nevím z čeho může mít nervy :) za mě - podpoř ji v tom, že je to dobré rozhodnutí, ale víc se do toho nezamotávej. Nevim, jak ty, ale mně by asi nebylo příjemné poslouchat věci, které by ublížily mému manželovi. Ať vědomě nebo nevědomky, tě tím staví do pěkně hloupé pozice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 08:43
@Berry77 píše:
Ve svém věku už by si podobné úlety měla odpustit, sobecky řeší svoje pocity a vůbec nepřemýšlí o tom, kolika lidem ublíží, chová ad jako puberťačka, titul si nechám pro sebe

Tak kolika lidem ublíží.. má právo se svobodně rozhodnout, jestli se vdá nebo ne a je jedno kolik jí je a nebo jak dlouho spolu jsou.

Jinak já se vdávám za 3 dny a taky mám nervy na pochodu :mrgreen: je to prostě změna a po 30 letech věřím, že měnit zajetý koleje je ještě náročnější, jak pro mě po 3 letech. Nech jí ať se vypovídá, ať ze sebe tu nervozitu dostane.Na mě tyhle záchvaty taky poslední půl rok občas přijdou, ale pak si dám pár facek, sklenici vody a jsem zase v klidu :mrgreen: změny mi dělají obecně problém, takže to je prostě moje klasická vyšinutost, může to tak mít i ona. Něco 30 let fungovalo na určitý úrovni a teď se to má posunout na vyšší level, tak je to prostě nápor na nervy.

• Citovat
  • Nahlásit
6826
9.9.20 09:02

A co ti rekla? Ma k tomu nejake padne duvody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
9.9.20 09:07

Ja bych s jednim chlapem takhle dlouho taky nevydrzela :P at se na svatbu vyprdne, deti jsou stary dost na to, aby pochopili. Nežijí s ni, tak at si nechaji komentare. Babka at si uziva zivota sama nebo s nekym jinym, pokud ji dedek stve. Prece se nebude ve vztahu trapit, kvuli cemu a kvuli komu? Jde tu o ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
9.9.20 09:09

No, to brzo. To už bych taky nechtěla, pokud jim to doteď nepřekáželo :mrgreen: :nevim: ani se jí nedivím. Tady už je jen vidina vdovskeho důchodu, nic jiného jí díky svatbě nečeká :mrgreen:

My se brali po 5 letech a dvou dětech.. A taky už jsem z toho nic neměla, prostě jen formalita. Po 30 letech už bych se mu asi vysmala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
9.9.20 09:10
@Jana525 píše:

Tipuji dluhy. Svatbou by to brzo zjistil i manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 09:11

Děkuji všem, taky si myslím, že to jsou jen nervy.

@Jana525 píše:

Vadí jí, že jí hlídá -dělá v baru, tak jí občas volá, jestli už je doma (když ona má odpolední a on noční) taky bych o ní měla v noci strach. Že za těch 30 let párkrát ulítla s jiným, atd :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 09:12
@Lainaire8 píše:
Tipuji dluhy. Svatbou by to brzo zjistil i manžel.

Půjčky mají společné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama