Tchýně - dává mi použité, prošlé dárky

Napsat příspěvek
Anonymní
30.7.19 09:26

Hele, zakladatelko, my mame vzdalenou pribuznou Nemku. Vsichni jsme pro ni ubozi chudaci. Jako “darky” nam nosi stare katalogy Quelle, at vidime, co se nosi v Berline. Blbosti z trznice, dederonove hadry, co ma nakoupene jeste ze 70.let a schovane ve skrini. Pokazde prijede, vsechny poucuje, vsechno s prominutim vyzer*, da nam tyto hruzy a vsichni ji tleskaji a jsou strasne vdecni. Takze muze byt hur.
Ja bych si ty darky klidne rozbalila a uvidis, jak na to budou reagovat ostatni.

• Nahlásit
  • Citovat
24911
30.7.19 09:44
@Anonymní píše:
Hele, zakladatelko, my mame vzdalenou pribuznou Nemku. Vsichni jsme pro ni ubozi chudaci. Jako “darky” nam nosi stare katalogy Quelle, at vidime, co se nosi v Berline. Blbosti z trznice, dederonove hadry, co ma nakoupene jeste ze 70.let a schovane ve skrini. Pokazde prijede, vsechny poucuje, vsechno s prominutim vyzer*, da nam tyto hruzy a vsichni ji tleskaji a jsou strasne vdecni. Takze muze byt hur.
Ja bych si ty darky klidne rozbalila a uvidis, jak na to budou reagovat ostatni.

Ježiš, takovou německou tetu mám taky :lol:
Jenom nám kupuje už X let prošlé cukrovinky (v obchodě s prošlým zbožím) a ještě to vždycky nezapomene zdůraznit.

Ale, abych byla spravedlivá, v 902tých letech jsme z toho byly coby děti/puboši nadšení. Teď se doba změnila, ale tante to jaksi nevzala v potaz. :lol:

Katology teda už vozit přestala. Ale i z těch jsme byli v devadesátkách nadšení. t :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 09:48
@Anonymní píše:
To vážně? 8o U nás je to s tou tchyní podobný.. Dostáváme to co se jí doma nehodí :lol: Ale mě to nijak nevadí, neřeším to, poděkuji a přejdu to, ale tohle by mě teda vytočilo neskutečně! Chudák malej, dokážu si představit jak z toho byl smutnej, to už bych si asi poznámku neodpustila!

Já nevím, zrovna tohle… :roll: udělala bych z toho okamžitě srandu, jakej je Mikuláš popleta a za dvacku koupila společně nové. Děláte jak kdyby mu dala celofan s vyjedenou čokoládou, shnilou bramboru a mrtvý kotě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.19 09:48
@Bábrdl píše:
Ježiš, takovou německou tetu mám taky :lol:
Jenom nám kupuje už X let prošlé cukrovinky (v obchodě s prošlým zbožím) a ještě to vždycky nezapomene zdůraznit.

Ale, abych byla spravedlivá, v 902tých letech jsme z toho byly coby děti/puboši nadšení. Teď se doba změnila, ale tante to jaksi nevzala v potaz. :lol:

Katology teda už vozit přestala. Ale i z těch jsme byli v devadesátkách nadšení. t :lol:

Katalogy Quelle :mrgreen: :palec: Tak škoda, že nemám tetu v Německu, měla bych natrénováno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.7.19 09:50
@Bubla Bůčková píše:
Já nevím, zrovna tohle… :roll: udělala bych z toho okamžitě srandu, jakej je Mikuláš popleta a za dvacku koupila společně nové. Děláte jak kdyby mu dala celofan s vyjedenou čokoládou, shnilou bramboru a mrtvý kotě.

Tak nějak bych řekla, že to je přesně na úrovni toho celofánu s vyjedenou čokoládou.

• Nahlásit
  • Citovat
31977
30.7.19 09:57
@Bubla Bůčková píše:
Já nevím, zrovna tohle… :roll: udělala bych z toho okamžitě srandu, jakej je Mikuláš popleta a za dvacku koupila společně nové. Děláte jak kdyby mu dala celofan s vyjedenou čokoládou, shnilou bramboru a mrtvý kotě.

a vymalovaná omalovánka je stejné jako vyjedený celofán..taky z toho máš hov.no
jako dělat to dospělému oka..ten už se s tím nějak popasuje, ale takhle se chovat k dítěti bych taky nedovolila..kdybych věděla jaká babička je, předem bych dárky kontrolovala..a klidně před ní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31977
30.7.19 09:58

Jinak u tchýně..
dárky bych rovnou vyhazovala..a kupovala s mužem jeden společný, případně nějaký neutrální max do 300-500 korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 10:03
@smurfka píše:
a vymalovaná omalovánka je stejné jako vyjedený celofán..taky z toho máš hov.no
jako dělat to dospělému oka..ten už se s tím nějak popasuje, ale takhle se chovat k dítěti bych taky nedovolila..kdybych věděla jaká babička je, předem bych dárky kontrolovala..a klidně před ní..

Tak náhradní čokoládu po ruce nemáš, na druhou stranu „rozbitá“ hra se prostě dá odložit, stejně například nemělo ihned k dispozici pastelky, nebo si mohlo zatím jen kreslit. Že mi místo čokolády dá mamka kus jablka, z toho budu smutná víc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31977
30.7.19 10:09
@Bubla Bůčková píše:
Tak náhradní čokoládu po ruce nemáš, na druhou stranu „rozbitá“ hra se prostě dá odložit, stejně například nemělo ihned k dispozici pastelky, nebo si mohlo zatím jen kreslit. Že mi místo čokolády dá mamka kus jablka, z toho budu smutná víc :nevim:

ty možná, protože si dospělá..
pětileté dítě takovým zákeřnostem nerozumí..věří na Ježíška a nedokáže pochopit kde asi udělal chybu že dostal omalovánky k ničemu..
ty nemáš city jak pětileté děcko. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.19 10:12

@Bubla Bůčková Tak to si dobrá :palec: Jak říkám.. Když se takhle obdarovávají dospělí, nevadí mi to.Ale dát dítěti omalovánky „za dvacku“ jak říkáš, a ještě vymalovaný to už je pro mě teda mazec :lol: Neříkám že bych dělala scény, to určitě ne, ale nejspíš bych ji řekla ať teda radši už nic nekupuje než toto :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
30.7.19 10:13
@smurfka píše:
ty možná, protože si dospělá..
pětileté dítě takovým zákeřnostem nerozumí..věří na Ježíška a nedokáže pochopit kde asi udělal chybu že dostal omalovánky k ničemu..
ty nemáš city jak pětileté děcko. :roll:

Byl to jen Mikulas právě… Já jsem jinak hrozná plačka, ale zrovna tohle, kdyby byl jediný omyl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 10:15
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková Tak to si dobrá :palec: Jak říkám.. Když se takhle obdarovávají dospělí, nevadí mi to.Ale dát dítěti omalovánky „za dvacku“ jak říkáš, a ještě vymalovaný to už je pro mě teda mazec :lol: Neříkám že bych dělala scény, to určitě ne, ale nejspíš bych ji řekla ať teda radši už nic nekupuje než toto :lol:

Hrozný to je, to souhlas, spíš jsem psala jak to hned řešit, abych se nemusela hodiny dívat na uplakané oči :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46851
30.7.19 10:15
@Anonymní píše:
Přijdu si prostě hloupě. Před třeba dvanácti lidmi vytahovat o Vánocích z dárkové tašky ručník s logem hotelu,…jsem takovej slušnej blbec prostě :lol:. U našich si dárky v klidu rozbalím a strach nemám.

právě proto bych to rozbalila :palec: Možná by si příště dala pozor. Navíc jestli ostatní dostávají pěkné věci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 10:19
@Markéta80 píše:
právě proto bych to rozbalila :palec: Možná by si příště dala pozor. Navíc jestli ostatní dostávají pěkné věci ;)

Tak poprvý si to rozbalila asi jako všichni a nic? OK, říkala SIS asi chyba. Podruhé opět a opět si v tichosti položila za sebe a od té doby už neotvíras. A co když to ze začátku omyl byl a tchýně je naštvaná, že ani dárek nerozbalis a jen koukáš, tak si řekla, že když si tak nafoukana, že ti bude dávat tohle :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46851
30.7.19 10:26

@Bubla Bůčková já bych rozbalila a vyjádřila se k dárku. To je stejné jako švagr, několik let vždy k narozeninám, k svátku mě dá 300gr čokoládu tak jsme vždy nahlas řekla že to si děti dají a nic a loni mezi řečí jsem manželovi řekla že dávat někomu čokoládu kterou jíst nesmí může udělat jen blbec :lol: A letos jsem dostala něco jiného :mrgreen: Prošlé věci bych jí tam nechala na stole rovnou a špinavé oblečení bych jí ukázala že to se asi spletla tak jí to nechám v koupelně :mrgreen:. Tchýně spíš z toho má pěknou srandu že snacha je ticho a ještě jí dárky kupuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama