Tchýně jako FBI

Anonymní
4.6.20 07:37

Tchýně jako FBI

Ahoj, nevím jestli je tohle žádost o radu nebo to jen potřebují někomu říct. Ani jsme pořádně nevěděla, jak tihle diskuzi pojmenovat, ale myslím, že tohle sedí dokonale… Jak začít. S přítelem bydlíme u jejich rodičů. Stále jsem se snažila být milá a nic nepokazit. Jenže co se dozvídáme poslední dobou mi hlava nebere a psychicky to už nezvládám. Tchýně se tváří hrozně v pohodě, ale když mi přítel řekl, že ví přesně na den(divím se, že ne na vteřiny), kdy mám své dny a že už se to nějak opozdilo, tak jestli nejsem těhotná. To bych nějak zkousla, ale začíná toho o mě vědět více než já sama. Jidlo mám ráda, ale jedlá jsme opravdu menší porce, snad pro pocit, abych jim tu neujidala a že mají pořád maso, což mě ani nesedí(a ona to ví). A poslední dobou jsme začala jíst trochu víc, a hned konstatovala, no ty ses rozjedla, už oplacana… Ale takovým stylem, že i neurazliveho člověka by to urazilo. A to já si skoro nic neberu osobně. A to souvisí i s tou otázkou na těhotenství. Když je v práci, je doma nonstop její manžel. Takže ten ji pak řekne o každém mém pohybu a ví vše. To se pak tak nějak dozvídám od přítele. Opravdu mi bylo až blbě si vůbec namazat rohlík, který byl ještě k tomu můj. Takže jsem i jednu dobu dost nejedla. Projijde mi, že jsou to dost povrchní lidé a mají nudný život, a tak řeší každou blbost. Předevčírem jsem maturovala a přítel, že prý je doma problém. Potřebovala jsem být vklidu na zkoušky a oni řeší doma, jak ráno nezdravím jeho otce, že mu za to ani nestojím (byl v posteli a já na něj kývla, že jsem spěchala a byla nervózní nikdo nebere). To jsem se prostě rozbrečela, ani o maturitě mě nenechají vklidu. Vyříkat si nic nejde, musíte prostě držet hubu, ona by to nepochopila a jen by se jí to dotklo. Přítel má ještě studovat 2 roky. Jednu školu ale už má. A já ho prosila, aby šel semnou, když půjdu za prací. Ale on že ne. Že až dostuduje… Já se stěhovala také s tím, že už jsem potřebovala vlastní život a zařizovat si vše sama, a místo toho mi stojí za zadkem tchýně a nenechá mě zalít si ani svoji blbou kytku. Přítel je jinak neskutečně zlato a představa, že bych ho měla opustit mě vážně bolí. Práci bych chtěla ve sportu, kde mám možnost. Mám také ale nějaké zdravotní problemy, které si žádají operaci. Je otázka, zda je to tak důležité. Stále tápu nad tím, zda jít na operaci ještě před prací, pak už nebude možnost. Ale to bych tu byla minimálně další rok, a to by mi asi hráblo. To je další věc, u které si nevím rady. Ze začátku jsem byla opravdu spokojená, jak si začínám dělat vlastní život, a zase mě někdo hrozně řeší. Možná jsem v tomhle přecitlivělá, ale přijde mi to opravdu moc a nejhorší je, že i kdybych ji něco řekla, budu za špatnou jen já. Má,,kamery,, všude a sama tou kamerou je.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10875
4.6.20 07:41

Odstěhuj se ať už sama nebo s přítelem, jiná ráda není. Rozchazet se nemusíte, pokud vám vztah funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 07:46

Stále řeším i ty zdravotní problemy, zda to přetrpět, nebo odejít rovnou. Odstěhovat se budu muset. Je to na blázinec

• Citovat
  • Nahlásit
1353
4.6.20 07:46

Co čekáš, když bydlíš s tchýní v jednom bytě/domě? To je přeci stejný nebo spíš horší, než když bys bydlela u vašich. Najdi si byt a přestěhuj se do něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
4.6.20 07:53

Odstěhuj se, a máš klid :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16157
4.6.20 07:54

Pokud víš, že budeš ještě rok závislá na dopomoci s bydlením, tak zvaž, zda ti bude lépe s přítelem u tchyně nebo u rodičů. Předpokládám, že je to operace ze zdravotních důvodů a opravdu ji potřebuješ. Zjisti si, zda a kolik musíš mít odpracováno, aby jsi dostala nemocenskou. Máš ještě možnost spolubydleni s někým úplně jiným - společná kuchyň a socialky + buď vlastní místnost nebo třeba pokoj pro dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21873
4.6.20 07:54

Prosím tě jak tam žijete, že ti vidí do talíře a ty jim do postele? 8o přece sis nemohla myslet, že tohle je nějaký start k osamostatnění. Odstěhuj se, jiná rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52371
4.6.20 07:55

A jak sis představovala, že si budeš dělat tu vlastní domácnost a osamostatníš se, když ses přestěhovala ke tchýni? Ty jsi ji chtěla vyštvat bz vlastní domácnosti? Kdo tě nutí jíst, co uvaří? Když se chceš osamostatnit, tak proč si nevařiš sama?
A toho, kdy máš své dny se dá všimnout velmi snadno. Jste oba ještě dost mladí, tak ji chápu, že měla strach, jestli nejsi těhotná.
Pokud ti to všechno tak moc vadí, tak se odstěhuj. Jiná rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
4.6.20 07:59

Jako ty bydlíš s přítelem u jeho rodiny v bytě? Původně jsem myslela, že tam máte oddělenou jednotku. 8o Teprve maturuješ?? Proč nejsi u rodičů 8o jako aby mi někdo kontroloval menstruaci :lol: A bacha, tchýně to fakt není. Je to jen matka tvého přítele…takových ještě bude…vzhledem k tvému věku :roll:

Příspěvek upraven 04.06.20 v 08:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
4.6.20 08:00

Odstehovat!!! Proc bydlite u pritelovych rodicu? Nemate penize na najem ci co? Uprimne jsi sebevrah a spolubydleni s tchanovci je vrazda pro vsechny. Najdete si podnajem nebo se zpet odstehuj ke svym rodicum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64584
4.6.20 08:03
@Anonymní píše:
Stále řeším i ty zdravotní problemy, zda to přetrpět, nebo odejít rovnou. Odstěhovat se budu muset. Je to na blázinec

Vyres stěhování, pak zdraví..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21873
4.6.20 08:04

A co tvoje rodina, ty je to jedno jak žiješ? Jako přijít holka, že se před ukončením školy stěhuje do bytu k nějaké bábě, která jí vidí i do koupelny, tak by asi bylo po stěhování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22829
4.6.20 08:05

Proč ses ještě před maturitou stěhovala do nějakého krcálku k cizím lidem? Proč nejsi normálně u rodičů? A jestli jim nepřispíváš na bydlení a jídlo, tak se komentářům nediv. Jsou to dost drahé položky. A to jim vidíš po ránu do postele? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185
4.6.20 08:07

Proc si zkracujes mladi bydlenim s klukem u jeho rodicu??? Proc nebydlis doma a proste spolu nechodite? A kdo te zivi?
Tohle mi hlava nebere :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
4.6.20 08:08

Kamarád něco podobného zažil. Akorát v takové light verzi. Měl sousední byt vedle tchánovců, ve stejném paneláku, ve stejném patře. Vydržel to asi šest let, narodily se mu dvě děti. Říkal že se to nedalo. Opakované vpády bez ohlášení, neustálá kontrola. Domluvy, prosby, výhrůžky, nic nepomohlo. Musel se odstěhovat. To je jediné řešení. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat