Tchýně je odporný člověk, nechci jí dávat dceru!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:36
Tchýně je odporný člověk, nechci ji davat dceru !

Tchyně si asi myslí že je druhá máma, a to teda není. Malá má 6 let, jeví o ni zájem, kupuje jí, ale to je asi tak vše pozitivní :cert: nechci ji ji davat, ale tchyně si na ni dělá nárok!!!
Přistěhovali jsme se zpatky k ní do města před půlrokem, malé je 6 let :cert: z důvodu aby mohla zaskočit, pohlídat :nevim: samozřejmě si malou bere i na celý den abych si vydechla. No, a ne že by ji vzala do herničky, do zoo, na výlet, nebo na houpačky. Tchyně byla šiblá vždy a neměla jsem ji ráda, ale teď ji nenávidim, a vidím že se nikdy ta ---- nezmění.

Malá se mi občas vrací se zakouřeným oblečením, zná plno „strejdů“ kolem 55 let (vesměs opilci, tchýně má takový vkus) tchyně prý říkala jedné tetě že škoda že ona není dcery maminka, učí jí plno sprostých slov a říkanek, h… dva h… Tři, bezte vsichni do r…, napriklad. jdeme venku a malá mi řekne,,ta teta se jmenuje kulva, babi ji tak žika" pry videla od babi ceciky a hezke kalhotky, prý viděla nahateho strejdu na tabletu, pry se vyptava i jestli se mama s tatou hadaji :pocitac: :zed: tchyně vše zapírá, ale za měsíc je to tu znova v bledě modrém. Jen jestě malou verbuje ať to neříká mamince. Někdy ale je fajn, pece s ní bábovku, maluje si s ní ale to je fakt málo. Má tchyně má ještě jednu kamaradku a když je s ní a malou tak si povídají o chlapech a ukazují se asi nahaté nebo nevím, malá mi to moc neříká, asi drží tajemství.
Je to prostě ---- kurtizána, celý život se timhle živila, žádný chlap s ní nevydržel. Můj chlap je měkký, mama brečí, ona to tak nemyslí, lituje ji když začne bulet
Není s ní řeč, furt brečí když je konflikt. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
elinka90
Závislačka 2572 příspěvků 30.01.19 19:39

Tohle je 100% faik a pokud ne a dcera sisla, tak zajdi k logopedovi ;)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25828 příspěvků 30.01.19 19:40

Ty už jsi tu psala, ne? že tchýně je bývalá prostitutka.

mofiz
Závislačka 2712 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 19:41

Tak proč ji dceru dáváte? Absolutně nechápu na co si vlastně stěžujete, když ji tam dobrovolně sama strkáte. Zamyslete se sama nad sebou. S tchyníse sejít vše probrat a vysvětlit, víc bych to neřešila a rozhodně ne tady :grin:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25828 příspěvků 30.01.19 19:42
@elinka90 píše:
Tohle je 100% faik a pokud ne a dcera sisla, tak zajdi k logopedovi ;)

Taky to tak vidím, ale dcera nešišlá, neumí r a ř, což v tomhle věku je ještě stále v normě, taky s tím bojujeme :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:43

@mofiz já ji ji nechci davat, jenze ona brecí a pak mě oblomí, jako vždy

peta81
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 30.01.19 19:43

neni nic jednodussiho nez ji tam nedavat :nevim: zajdi tam obcas s dcerou na pokec, obcas pozvi tchyni k vam, tak budes mit vse pod kontrolou a je to.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19246 příspěvků 30.01.19 19:44
@Anonymní píše:
Tchyně si asi myslí že je druhá máma, a to teda není. Malá má 6 let, jeví o ni zájem, kupuje jí, ale to je asi tak vše pozitivní :cert: nechci ji ji davat, ale tchyně si na ni dělá nárok!!!
Přistěhovali jsme se zpatky k ní do města před půlrokem, malé je 6 let :cert: z důvodu aby mohla zaskočit, pohlídat: samozřejmě si malou bere i na celý den abych si vydechla.No, a ne že by ji vzala do herničky, do zoo, na výlet, nebo na houpačky. Tchyně byla šiblá vždy a neměla jsem ji ráda, ale teď ji nenávidim, a vidím že se nikdy ta ---- nezmění.Malá se mi občas vrací se zakouřeným oblečením, zná plno „strejdů“ kolem 55 let (vesměs opilci, tchýně má takový vkus) tchyně prý říkala jedné tetě že škoda že ona není dcery maminka, učí jí plno sprostých slov a říkanek, h… dva h… Tři, bezte vsichni do r…, napriklad. jdeme venku a malá mi řekne,,ta teta se jmenuje kulva, babi ji tak žika" pry videla od babi ceciky a hezke kalhotky, prý viděla nahateho strejdu na tabletu, pry se vyptava i jestli se mama s tatou hadaji :pocitac: :zed: tchyně vše zapírá, ale za měsíc je to tu znova v bledě modrém. Jen jestě malou verbuje ať to neříká mamince. Někdy ale je fajn, pece s ní bábovku, maluje si s ní ale to je fakt málo. Má tchyně má ještě jednu kamaradku a když je s ní a malou tak si povídají o chlapech a ukazují se asi nahaté nebo nevím, malá mi to moc neříká, asi drží tajemství.
Je to prostě ---- kurtizána, celý život se timhle živila, žádný chlap s ní nevydržel. Můj chlap je měkký, mama brečí, ona to tak nemyslí, lituje ji když začne bulet
Není s ní řeč, furt brečí když je konflikt. :cert:

Co si máš co vydechovat? Nebuď líná, starej se o své dítě sama a nebudeš muset řešit hámotiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:44

@jenny.fields přesně , r a ř - problém :( jinak mluví hezky, k logopedovi už chodíme. Ale ten příspevek s tchýní jsem tady jestě nepsala

Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 30.01.19 19:45

A kde je problém? když si nechtěla aby si ji brala proč ste se stěhovali blíž, aby ji mohla hlídat a dáváš ji teda na celý den? Očividně je ti odpočinek přednější :nevim: přece nemáš povinnost dceru ke tchýni pouštět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:45

@hanka.br. paní , chodim do prace a na brigádu ,asi nemate děti a nevíte co to je.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25828 příspěvků 30.01.19 19:46
@Anonymní píše:
@jenny.fields přesně , r a ř - problém :( jinak mluví hezky, k logopedovi už chodíme. Ale ten příspevek s tchýní jsem tady jestě nepsala

Tak to se to tady v poslední době tchýněmi exprostitutkami jen hemží 8o

Co manžel na to?
Babička, která dělá tohle? To by mne dítě mohlo lámat, jak by chtělo.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 30.01.19 19:46

Tak ji dite nedavej proste. Dite ma skolu, druzinu/krouzky. Myslim, ze casu na odpocinek mas dost. Si vem v praci radsi neplaceny volno, nez aby dite bylo u ni

terien
Echt Kelišová 9482 příspěvků 30.01.19 19:48

Tak vy se k ní nakýblujete aby vám mohla hlídat a teď ti to děsně vadí :zed: jako že si tchýně žije i svůj život, vídá lidi jaké vídat chce, to je děsný problém :roll: nechlastá, nefetuje, lidi kolem ni nejsou žádný uchylové, možná jiná krevní skupina než ty, a co jako? Mě taky učil strejda sprostá slova když jsem byla malá, hrozná tragédie :lol: jestli kdysi šlapala nebo ne je její věc, snad jí nechceš diktovat, jak má žít a s kým se má stýkat.

Astyna88
Kecalka 398 příspěvků 30.01.19 19:51

@hanka.br.

Jedno dítě, žádné dítě že :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >