Tchýně - její chování, co by jste si o ní mysleli vy?

Anonymní
28.10.19 10:55

Tchýně její chování co by jste si o ní mysleli vy ????!

Zdravím, Dnes má narozky, ale moc se netěším až přijde k nám je taková trochu vycurana a falešná. Přítel o tom neví, že ji moc nemusím raději dělám jakože "????jooo pohoda přitom se těším vždy až odejde pryč ja nikdy neměla dobrou pani mámu :/
I mamka mi říkala, že měla nějaké keci na mě, že nejsem bílá, jsem Romka ale chovám se normálně. To samé říkal ten její přítel moji tchýně taky měl keci, že mě moc nemusí že nejsem bílá atd…jen kvůli barvě pleti.Ro samé od švagrové manžel ten říkal to samé. Tak asi chápete, že mi je nepříjemný když je někdo z pritelovo strany rodiny u nás na návštěvě. Ji AK můj chlap říká, že si toho nemám vsimat atd… samozřejmě jim všem za to řekl svůj názor. Moje narozeniny probíhali docela dobře prošla tam tedy i tchyne sice hezké, že si vzpomněla ale kdyby jste slyseli jak mi gratulovala jen mi řekla hodně štěstí bla bla šla řekla to bla bla opravdu tak jak jsem to napsala. Toi docela lezlo na nervy. Do toho pořád jen mele o práci a jak nemá peníze atak. přitom peněz na jak slupek. Ne že, bych záviděla, ale takový chování je od ní ošklivý, ale ona si myslí, že se chová normálně. No už se nemůžu dočkat až dorazí 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.10.19 10:57

Omlouvám se za chyby v textu to tam skace samo a všude mi při psaní skáčou reklamy pardon. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 10:59

Já už si ani s ní :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: nemám nebo spíš nechci nic říkat od té doby co jsem se dozvěděla, že o mě měli nějaké keci…je on kvůli tomu, že nejsem podle jejich představ. Pak přijde k nám a chová se jak kdyby nic to je od ní fakt pěkný :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
19607
28.10.19 11:05
@Anonymní píše:
Já už si ani s ní :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: nemám nebo spíš nechci nic říkat od té doby co jsem se dozvěděla, že o mě měli nějaké keci…je on kvůli tomu, že nejsem podle jejich představ. Pak přijde k nám a chová se jak kdyby nic to je od ní fakt pěkný :mrgreen:

Ty se taky chováš jakoby nic a pomlouvas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
28.10.19 11:08

Někdy se tchýni nezavděčíš ani kdybys byla růžová jako prasátko a zlaté vlasy k tomu.
Rodiče si přítel nevybral tebe ano. Tak to neřeš a když tě hodně nas..ere tak ji plivni do kafe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 11:09

Jaký pomlouvání prosimtě tady jde o rasistické narážky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 11:10

@Náměsíčná to bych neudelala jenom ji už poslední dobou nemusím ani venku když mě zdraví z auta normalne mám po náladě. Kord když je ve stejným městě. :zed: njn couz

• Citovat
  • Nahlásit
5237
28.10.19 11:15
@Anonymní píše:
@Náměsíčná to bych neudelala jenom ji už poslední dobou nemusím ani venku když mě zdraví z auta normalne mám po náladě. Kord když je ve stejným městě. :zed: njn couz

A proto jsem tam dala ten smajlík ;) to byl takovej návrh pro odlehčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
28.10.19 11:19

Rodiče mají někdy odlišné představy o tom koho si najdou za partnera jejich děti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19981
28.10.19 11:21
@Anonymní píše:
Jaký pomlouvání prosimtě tady jde o rasistické narážky

S tím my ti ale nepomůžeme :nevim: halt jsi romka a jí to vadí, s tím asi nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
28.10.19 11:22

Tak uprimne, kdyby mi syn přivedl domu romku a ještě s vyjadřováním, jako máš ty.. Tak taky neskacu 2 metry do stropu. Ale on si tě vybral, tak se s tím asi musíš naučit žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
28.10.19 11:33
@marra2 píše:
Tak uprimne, kdyby mi syn přivedl domu romku a ještě s vyjadřováním, jako máš ty.. Tak taky neskacu 2 metry do stropu. Ale on si tě vybral, tak se s tím asi musíš naučit žít.

Sorry za upřímnost, valná většina bílých matek v ČR by neskákala..
pokud zakladatelko patříš k té menšině rodin, které pracují a nepobírají dávky, tak gratulace :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4860
28.10.19 12:04

By jste - má být byste
z pritelovo strany -zpřítelovy strany

A máš další hrubky, promiň, ale toto bije do očí, a není to tím, že jsi Romka, moje bývalá asistentka dělala také takové hrubky (ale kvůli gramatice neodešla, otěhotněla).
Jinak k tématu, matky hochů si někdy nesednou s, i kdyby byla zlatovlasá, prostě ji nemusíš, to se dá pochopit.
Rasistické urážky by dělat neměla, o tom žádná, to svědčí i o tom, že není slušně vychovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4860
28.10.19 12:06

Z přítelovy
Pardon, mezera tam samozřejmě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95292
28.10.19 12:21
@Lenka002 píše:
By jste - má být byste
z pritelovo strany -zpřítelovy stranyA máš další hrubky, promiň, ale toto bije do očí, a není to tím, že jsi Romka, moje bývalá asistentka dělala také takové hrubky (ale kvůli gramatice neodešla, otěhotněla).
Jinak k tématu, matky hochů si někdy nesednou s, i kdyby byla zlatovlasá, prostě ji nemusíš, to se dá pochopit.
Rasistické urážky by dělat neměla, o tom žádná, to svědčí i o tom, že není slušně vychovaná.

z přítelovo strany mě vstávají vlasy na hlavě, ale co jsem si všimla, píše to tady hodně diskutujících, to samé příjdu dýl…no nic, nebudu plevelit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat