Tchýně má štěnice můžeme to mít taky??

156
7.12.20 16:24

Tchýně má štěnice muzeme to mit taky

Zdravim holky uz minule jsem si stezovala na tchyni hodně pije, rocni malou chce nechat ochutnavat pivo a jako 6tydenni mimco chtela nechat malou pred hospodou ze si zajdem na jedno :zed: domu k ni ani nechodime nebo to je desm…teď jsem se dozvedela nahodou ze má pul roku stenice…nosi mi tady same stare knihy pro deti nekdy i nejakeho plysaka hned jsem od ni vse prala uz kvuli te cistote…manzel to vedel a nerekl mi to a tchyne si sem chodila vesele na navstevu. Od moji tety vim ze to dostala od svoji kamaradky a ta k ni chodila jen na navstevu. Ja jsem nastvana ze mi zo nerekl muz a ze ona tady i tak chodila. Co myslite vy muze se to sem dostat skrz návstevy nebo jsem zase ta spatna kdyz si ted nepreju at sem proste leze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
832
7.12.20 16:29

Dostat domů štěnice co vím je fakt celkem jednoduchém, zvláště přes právě nějaké předměty atd, takže se vůbec nedivím, že ji tam nechceš. Věci vyprat moc nemusí pomoct, nějaká ta vajíčka nebo co se v tom můžou myslím držet i nadále. Zatím nestresuj, kdyby to k vám náhodou zavlekla, asi si brzy začneš všímat štípanců po probuzení, případně i dalších projevů (šramot v posteli, drobné skvrnky na povlečení atd.) No mně by to baráku taky nesměla, hlavně co za normálního člověka s tím žije půl roku??? Fuj, nespala bych, vím, co to je. Takže tebe naprosto chápu, celkově to vypadá, žes tchyni vyhrála v loterii, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19459
7.12.20 16:46

@Ejdrinnka jestli příště něco přinese, tak to okamžitě vyhoď, a tchýni raději taky :mrgreen: - ano štěnice se přenášejí převelice snadno, nechtěla bych takovou tchýni v bytě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.20 16:49

Bohužel je možné že vám ty štěnice domů zanese. A opravdu to není nic příjemného sousedka mojí babičky je měla a strašně dlouho trvalo než se toho zbavili oni Ty breberky jsou totiž pěkně odolné. Podle mě rozhodně nevyšiluješ zbytečně a takovouhle věc Ti manžel rozhodně měl říct. Možná je to ošklivý ale určitě bych řekla že si za takovýchhle okolností návštěvy prostě nepřeješ do doby než se toho opravdu nezbaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
7.12.20 16:50

To je dost drsny. Ono dotahnout si to z hotelu ci ubytovny je co vim dost snadné, takze tchyne, ktera k vam konstantne chodi na navstevy a k tomu nosí věci je teda tezkej kalibr. Nehystercis a jestli podle nekoho jo, hystercila bych i vic. Tchyne ani nic od ni by k nam nemohlo a stejne tak naopak, dokud si nevyresi dezinsekci u sebe. No a taky bych omezila doma navstevy kohokoliv jineho, at se o radost nedelite. Možná by stalo za to zvazit preventivni dezinsekci, ale popravde nevím, jak je to financne a prakticky narocne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29214
7.12.20 17:13
@Ejdrinnka píše:
Zdravim holky uz minule jsem si stezovala na tchyni hodně pije, rocni malou chce nechat ochutnavat pivo a jako 6tydenni mimco chtela nechat malou pred hospodou ze si zajdem na jedno :zed: domu k ni ani nechodime nebo to je desm…teď jsem se dozvedela nahodou ze má pul roku stenice…nosi mi tady same stare knihy pro deti nekdy i nejakeho plysaka hned jsem od ni vse prala uz kvuli te cistote…manzel to vedel a nerekl mi to a tchyne si sem chodila vesele na navstevu. Od moji tety vim ze to dostala od svoji kamaradky a ta k ni chodila jen na navstevu. Ja jsem nastvana ze mi zo nerekl muz a ze ona tady i tak chodila. Co myslite vy muze se to sem dostat skrz návstevy nebo jsem zase ta spatna kdyz si ted nepreju at sem proste leze?

Nic si od ní neber a nepouštěj ji k vám, dokud nezjistíte, že ty štěnice už nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
7.12.20 17:16

Jsem velice odolny clovek, ale jestli se neceho desim, tak stenic, protoze se jich spatne zbavuje. Kdybych zjistila, ze ke mne chodi nekdo, kdo doma stenice ma, tak uz ho k nam nepustim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
7.12.20 17:41

Pokud se ti to objeví doma, tak ti pomůže jen deratizace a to možná ne jen jedna…nic si od tchyně neber, rovnou bych to vyhodila a tchyni k nám teda nepustila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
7.12.20 18:32
@Ejdrinnka píše:
Zdravim holky uz minule jsem si stezovala na tchyni hodně pije, rocni malou chce nechat ochutnavat pivo a jako 6tydenni mimco chtela nechat malou pred hospodou ze si zajdem na jedno :zed: domu k ni ani nechodime nebo to je desm…teď jsem se dozvedela nahodou ze má pul roku stenice…nosi mi tady same stare knihy pro deti nekdy i nejakeho plysaka hned jsem od ni vse prala uz kvuli te cistote…manzel to vedel a nerekl mi to a tchyne si sem chodila vesele na navstevu. Od moji tety vim ze to dostala od svoji kamaradky a ta k ni chodila jen na navstevu. Ja jsem nastvana ze mi zo nerekl muz a ze ona tady i tak chodila. Co myslite vy muze se to sem dostat skrz návstevy nebo jsem zase ta spatna kdyz si ted nepreju at sem proste leze?

Tak štěnice nejsou jenom o špíně a nepořádku. A ano, můžeš je mít doma, ale myslím, že to bys asi poznala. Žere tě něco? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6778
7.12.20 18:40

Tak pokud je tam jeste nemas, tak urcite budes casem. Nic od ni nebrat a nepoustet ji k vam. A pokud tam manzel chodi, tak leda mezi dverma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.12.20 19:34

U nás v paneláku jsme měli jednou na vývěsce, že bude probíhat deratizace celého baráku kvůli štěnicím. No málem mě omylo, ale doma nic. Jak přišli, tak jsem se hned vyptávala a ohnisko bylo u jedné rodiny, která byla úplně normální, žádní špindírové, ale vůbec netušili, kde se to u nich vzalo. No zasažená byla celá jejich strana, prý to může vylézt stupačkami. Prý vydrží i rok bez potravy 8o, no maras :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 19:50

Štěnice jsme měli, pravděpodobně je přivezl syn z adaptačního pobytu :pocitac: Nikde jinde jsme nebyli, návštěvy u nás nebyly. Myslela jsem, že mě omejou, naštěstí jsme na to přišli hodně brzo. A jo, manžel se na mě díval jako na paranoika, když přišel syn, že ho něco kouslo a já hned „štěnice“ a panika. Chvíle googlení a bylo jasno.
Stálo nás to 6tis. - dvě aplikace nějakého roztoku po celém bytě. Naštěstí to stačilo. Pán byl strašně milej a říkal, že neví kam dřív skočit, že je toho všude strašně moc.
Tcyhýni bych nepustila přes práh a manžela pěkně seřvala :cert: :cert:

Raději inko :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 22:24

Pokud se ti doma objeví stenice, je to na deratizaci a jestli bydlíte v nájemním bytě, buďte to muset oznámit i majitelovi nedejbože aby se to objevilo i u sousedů..ja bych tu ostudu neprezila…jasny každý to může dotáhnout z hotelu a podobně jak to tu bylo psane ale jak se řeknou stenice hodně lidí si vybaví špínu…

• Citovat
  • Nahlásit
55
8.12.20 07:39

Jestli je doma máte, tak to brzo poznáte. Mamčin přítel jezdil pracovně na různé pobyty a z jedné ubytovny je dotáhl. Byla jsem poštípaná na rukou a nevím už kde ještě. Ty svině vylízají v noci a sají krev a nechávají svědivé štípance. Byl u nás deratizátor a chtěl to u nás vyčistit, ale nakonec jsme vše vyprali, vyvařili a vše projeli paromopem ( matrace, židle…) a tím jsme se jich sami zbavili. Chytli jsme to v začátku. Díky Bohu. Stejně jsem z toho byla psychicky totálně v prdeli. Paromop byl obyčejný z Tv Shopu, ale zachránil nás. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
20.12.20 18:00

Ahoj, bohužel ano. Štěnice mohou zalézt do zavazadel. Dost lidí si je přivezlo z dovolené.. :-( Těžko se toho pak prý zbavuje. Držím palce, ať je to vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat