Tchýně mě nechce na oslavě, manžel ano

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.10.17 18:58
Tchýně mě nechce na oslavě, manžel chce, abych jela

Promiňte anonym, nesmím o nás psát nic veřejně. Tchán má kulaté narozeniny. Bydlí od nás přes 4 hodiny cesty, kus po D1. A tchýně rozhodla, že bude dělat oslavu narozenin u nich. Vždycky pro ně manžel jede, doveze sem, tady máme velkou rodinu, jako z jejich strany, pak se zase odvezou Tentokrát tchýně rozhodla, že oslava bude u nich, ale že tam zve jen své děti. Oba švagři jsou bez manželek a švagrová bez manžela. Všichni tři už mají dospělé děti, jakože už odstěhované. Jen manžel má mě a máme malé děti, jedno školkové, druhé mladší školní na prvním stupni. No tak jí manžel řekl, že tedy ani omylem, že ostatní tři sourozenci jsou sami, ale on, že má rodinu a že tedy na oslavu pojede s ním jeho rodina. Nevím, co mu tchýně říkala, slyšela jsem jen vzrušený hlas, manžel říkal, že o tom nehodlá diskutovat. Po skončení hovoru říkal, že oslava je u tchánovců a že jedeme všichni 4, že máma chtěla jen své děti, že jako pojedou jedním autem, on že jí řekl, že neexistuje a jedeme všichni. A já mu řekla, ať se nezlobí, ale klidně si jede se sourozencema, že já tam prostě nechci, že prostě nepojedu na oslavu, kde prostě nejsem zvaná a smím tam jen proto, že on si to vydupal. Navíc to znamená jet v pátek odpoledne přes 4 hodiny tam, v sobotu oslava samí dospělí, do toho děti budou sedět v obýváku a nudit se a já jim budu dělat zábavu, a v neděli pojedeme 4 hodiny zpět a spát budeme na zemi na karimatce. Respektive děti, dvě postele pro nás tam budou. A manžel se na mě hněvá, nikdy nekřičí, tentokrát zvýšil hlas, je uražený, vyřvával, že já se vůbec snažil, bojuju za tebe a tobě je to málo a stejně nechceš jet. Otočil proti mě vztek. Teď se mnou nemluví vůbec. Jeli byste? Já tedy silně nechci.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Anna766
Hvězda diskuse 48998 příspěvků 12.10.17 19:02

Nejela bych. Necítila bych se dobře tam, kde o mne doopravdy nestojí. A děti to taky vycítí si myslím. Nestojí to za to.Ale s manželem, až bude večer klid, tak bych si sedla, vysvětlila bych mu svůj postoj. A poděkovala mu že za mnou a naší celou rodinou, stojí.

katkalaila
Extra třída :D 11803 příspěvků 1 inzerát 12.10.17 19:03

A nemuzes si sehnat pres oslavu hlidani a jit s manzelem sama???
Zas chapu ze na oslavu kde budou jen dospeli se deti asi uplne nehodi.. a pokud pojedes s detma stejne budes litat jen kolem nich..
A manzela chapu taky.. zastal se te.. a ty mu pak reknes ze nechces jit :lol:
Sezen si hlidani a huraaa na oslavu

Šarlota4
Kelišová 7459 příspěvků 12.10.17 19:03

Řekla bych mu, že si jeho zastání velmi vážím, ale že nejedeš ne na truc tchýni, ale kvůli pohodlí Vás všech. + tě tam tchýně moc nechce. Myslím, že je skvělé, že se tě partner zastal :kytka:

Sany80s
Kelišová 5045 příspěvků 12.10.17 19:06

Ano jela bych.
A dost chápu, že je na tebe manžel naštvaný.

nostress
Extra třída :D 10891 příspěvků 12.10.17 19:09
@Anonymní píše:
Promiňte anonym, nesmím o nás psát nic veřejně. Tchán má kulaté narozeniny. Bydlí od nás přes 4 hodiny cesty, kus po D1. A tchýně rozhodla, že bude dělat oslavu narozenin u nich. Vždycky pro ně manžel jede, doveze sem, tady máme velkou rodinu, jako z jejich strany, pak se zase odvezou Tentokrát tchýně rozhodla, že oslava bude u nich, ale že tam zve jen své děti. Oba švagři jsou bez manželek a švagrová bez manžela. Všichni tři už mají dospělé děti, jakože už odstěhované. Jen manžel má mě a máme malé děti, jedno školkové, druhé mladší školní na prvním stupni. No tak jí manžel řekl, že tedy ani omylem, že ostatní tři sourozenci jsou sami, ale on, že má rodinu a že tedy na oslavu pojede s ním jeho rodina. Nevím, co mu tchýně říkala, slyšela jsem jen vzrušený hlas, manžel říkal, že o tom nehodlá diskutovat. Po skončení hovoru říkal, že oslava je u tchánovců a že jedeme všichni 4, že máma chtěla jen své děti, že jako pojedou jedním autem, on že jí řekl, že neexistuje a jedeme všichni. A já mu řekla, ať se nezlobí, ale klidně si jede se sourozencema, že já tam prostě nechci, že prostě nepojedu na oslavu, kde prostě nejsem zvaná a smím tam jen proto, že on si to vydupal. Navíc to znamená jet v pátek odpoledne přes 4 hodiny tam, v sobotu oslava samí dospělí, do toho děti budou sedět v obýváku a nudit se a já jim budu dělat zábavu, a v neděli pojedeme 4 hodiny zpět a spát budeme na zemi na karimatce. Respektive děti, dvě postele pro nás tam budou. A manžel se na mě hněvá, nikdy nekřičí, tentokrát zvýšil hlas, je uražený, vyřvával, že já se vůbec snažil, bojuju za tebe a tobě je to málo a stejně nechceš jet. Otočil proti mě vztek. Teď se mnou nemluví vůbec. Jeli byste? Já tedy silně nechci.

Tak za prvé, ti gratuluji k manželovi. Jak tady čtu ty diskuze, tak je jeden z mála, který se dokázal takto otevřeně postavit za svoji ženu a děti, i za cenu konfliktu s matkou.Taky bych mu řekla, že si toho moc vážím. Ale on je teď jako mezi dvěma židlemi. Chápu tě, že tam nechceš jet, taky bych odmítla za těchto okolností. Tchýně je asi dost neempatická osoba, když pozvala na kulatiny jenom tvého manžela. Teď je ale otázka, jestli kvůli manželovi přeci jenom jet s ním, nebo zůstat doma, i za cenu toho, že on se urazí. :think:

Anonymní  12.10.17 19:09
@katkalaila píše:
A nemuzes si sehnat pres oslavu hlidani a jit s manzelem sama???
Zas chapu ze na oslavu kde budou jen dospeli se deti asi uplne nehodi.. a pokud pojedes s detma stejne budes litat jen kolem nich..
A manzela chapu taky.. zastal se te.. a ty mu pak reknes ze nechces jit :lol:
Sezen si hlidani a huraaa na oslavu

nemám žádné hlídání, bohužel, nikdy mi nikdo nehlídá děti, museli bychom s nimi.

VitaminC
Kecalka 447 příspěvků 12.10.17 19:09

Nejela bych.

Reklama

Anonymní  12.10.17 19:11
@nostress píše:
Tak za prvé, ti gratuluji k manželovi. Jak tady čtu ty diskuze, tak je jeden z mála, který se dokázal takto otevřeně postavit za svoji ženu a děti, i za cenu konfliktu s matkou.Taky bych mu řekla, že si toho moc vážím. Ale on je teď jako mezi dvěma židlemi. Chápu tě, že tam nechceš jet, taky bych odmítla za těchto okolností. Tchýně je asi dost neempatická osoba, když pozvala na kulatiny jenom tvého manžela. Teď je ale otázka, jestli kvůli manželovi přeci jenom jet s ním, nebo zůstat doma, i za cenu toho, že on se urazí. :think:

On se zlobil, říkala jsem mu, že si nesmírně vážím, že se za mě bez váhání postavil, ale jak by se cítil někde on, kam by jel jen proto, že jsem si to vydupala, když by věděl, že ho tam nechtěli. Ale zlobí se na mě :,(

Uživatel je onlineMarkéta80
Vesmírná mluvilka 33633 příspěvků 12.10.17 19:11

Nejela bych, nepojedu někam kde mě nechtějí, navíc bych tam jen hlídala děti. To at jede sám :lol:

Anonymní  12.10.17 19:12
@Sany80s píše:
Ano jela bych.
A dost chápu, že je na tebe manžel naštvaný.

Prosím, tak to cítíš jako on, osvětli mi, proč se na mě zlobí a je naštvaný na mě?

Tunrida
Hvězda diskuse 39786 příspěvků 12.10.17 19:13

A tohle je přesně následek těch řečí: „Je to tvůj den, tvoje oslava…, tak si pozvi, koho chceš a dělej si, co chceš.“ Tchyně si zaprská a problém z toho máte akorát vy dva. Jako nechtěla bych tam jet, fakt ne. Ale manžela chápu no, jeden z mála, co se svojí ženy fakt zastane, a prd z toho :lol: Zkusila bych si s ním v klidu promluvit, snad to třeba pochopí. Oslavu vem čert, ta je z vaší stranu už stejně v háji, ať už pojedeš nebo ne. Ať si ji hvězda nacpe do špic :roll: :lol:

Ou
Závislačka 3917 příspěvků 12.10.17 19:13

1. oceňtte to že se za vás postavil vůči své matce. Jasně, srozumitelně a výrazně. Jako že si to přeskládáte v hlavě a pak upřímě a jasně řeknete, že si toho vážíte. Navíc je to něco, co poněm chcete aby dělal, takže za to nemůže být „trestán“ tím, že se postaví matce a najednou je v konfliktu ještě s váma. To se na to pak příště vykašle a prostě bude dělat to, co po něm jeho matka chce.

To že jste to neocenila a ještě si „vymýšlíte“ je důvod toho, proč je naštvaný.

Až toto uznáte, tak se ukldní a vysvětlete mu, že je opravdu pro všechny zůčastněné lepší, abyste s dětmi zůstaly doma.

GabinkaCh
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 12.10.17 19:13
@VitaminC píše:
Nejela bych.

Já taky ne, ani omylem. Cítila bych se tam pěkně blbě

Uživatel je onlinePety2
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 12.10.17 19:13

Jela bych. Kvůli muži, je skvělé, že se za tebe postavil a hrdě dává najevo, že jste rodina a ty bys, dle méhonázoru, měla udělat totéž. jste rodina, bij se za ni. A napjatým vztahům véce bude svědřit tam být než uraženě zůstat doma…A muži palec nahoru, opravdu moc. Aby se syn postavil mamince, to se opravdu často nestává, máš skvělého chlapa.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Padající stromeček a nekončící úklid. Skoncujte s iluzí dokonalých Vánoc

Jako děti jsme si neuměly nepředstavit, co všechno stojí za vytvořením pravé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nejlepších rodinných receptů na vánoční cukroví podle redakce

Každý z nás má Vánoce spojené s chutí toho pravého domácího cukroví, které s... číst dále >

Děti o mně vědí všechno, říká moderátorka Tereza Pergnerová

Po nějaké době je zpět v hlavním vysílacím čase televize Nova v roli... číst dále >

Reklama