Tchýně mě pořád hlídá, kontroluje, co mám dělat :’(

Anonymní
26.11.19 10:38

Tchýně mě pořád hlídá kontroluje co mám dělat :’(

Dobrý den maminky, je mi 20 let a nedávno se nám narodila dcera. Žijeme s přítelem se kterým jsem 3 roky v bytě který patří jeho mámě. Na přítele jsem vždycky hodně žárlila protože měl seznamky, scházel se svoji bývalou přítelkyní vždycky jsem mu všechno odpustila. Dokonce když už jsem byla ve 4 měsíci těhotná tak jeho maminka pozvala jeho byvalou k ni domu zatím co ona jela za mnou a poslala mého přítele k ni domu kde byla ona…je to podle vás normální? Jeho maminka ji má velice rada. takze ja sem žárlila a ona mě normálně přes svou známou domluvila schůzku k psycholzce.. No potrebuju poradit co mám dělat aby se nám nepletla tolik do života furt mi chce radit říká jak tohle dělám špatně… začínám mít z ni trochu deprese jsem 4 tydny po porodu.. dekuju :’(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21061
26.11.19 10:42

Jak se k tomu staví přítel? to on by měl máti domluvit, ať ho a tebe nechá žít a nemota se vám do vztahu. Pokud je mu to jedno a ještě schůzky s ex podporuje, tak to není moc dobrý partner :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5768
26.11.19 10:44

Přítel to musí zarazit. Sama nic nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 10:45

@Kriss Tina tak přítel furt tvrdí jak už mu je jedno.. jak se mu změnil život když se narodila jak mě miluje ale nevím no přítel mamince řekl ze si budeme všechno dělat podle sebe… ale mám z ni strach a. Hlavně je to její byt

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 10:48

@Uslava je to pro mě všechno nový… takže všechno nestíhám rychle.. tchyně přišla tady nevypráné věci neutrene nádobí protože máme psa teď miminko ja kojím je to pro mě všechno nový a ona mě pak všude pomlouva a pak děla jak mě má hrozne rada jak sem sikovna a přítel hrozne jak mě má vážně rada atd… :think: :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
394
26.11.19 10:48

Jak píšou holky, ať si bouchne do stolu chlap. Asi bych s ním hodila řeč, ať se za tebe prostě postaví… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
26.11.19 10:49

Když si vezmu zpětně, co jsem dělala ve 20ti, taky bych si sama nejraději něco řekla. Všichni jsme samozřejmě v daný moment nejchytřejší. To jsou její připomínky tak zcestné? Pokud ti to opravdu tak vadí, měl by zasáhnout partner - u nás taťka taky musel domlouvat babičce (svojí matce), protože se mamce nelíbilo, jak je přehnaně vlezlá a starostlivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7347
26.11.19 10:52

Ahoj zakladatelko,
normální mi to nepřijde, ale každý má hranici normálnosti jinde.
Vést válku s tchyní nikdy nemůže dopadnout dobře, tak bych spíš zkusil řešit s přítelem, ale zase s ohledem na to, že on nemůže za chování své mamky, ale pouze za chování své.
Scházet se s bývalkou a tímto způsobem, to už přeci je i o jeho rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 10:52

@HrozTaj achjo :’( nejvíc mi proste vadí jak mě pak všude pomlouva jaká jsem ze nic nestíhám a k nám pak přijede návštěva a ja se cítím proste blbě protože maminka o mě neustále něco vykládá… a teď furt říká když chová malou ja si te vemu chudáčku atd jak kdyby byla chudák… holky jsem úplně zoufalá…a přítele miluje i před všechno odejít od nej nechci a i kdybych chtela tak se tak hrozne tchyne bojím že by mi třeba malou chtěli vzít… :roll: :roll: :roll: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 10:56

@leylen no protože ona si maminka mysli ze jsem si miminko nechala jen abych si přítele udržela… což samozřejmě není pravda… nevím muže bejt rada za to jaká jsem… je mi 20 diskotéky drogy ani nic mě neláká… jen Proste je to pro mě novy život a to ze není uklizeno podle její představy nevím bojím se ji říkat všechno narovinu protože když sem v její přítomnosti cejtim se hrozne špatně jak psychicky labilní… chodím k ty psycholzce kterou mi mimochodem domluvila nepomoha to nevím zda je to poporodni deprese ale ten pocit už sem z ni měla dříve..:’(((((

• Citovat
  • Nahlásit
2853
26.11.19 10:59

Chlap by ji mel poslat do prdele… jednoduchy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
26.11.19 10:59

Bych hned vyjel a poslal do pr dele. By řekla děcku chudáčku, bych dodal, teď musíš do náruče starý čarodějnici. Když nestíháš, zapřáhni toho svého magora. Nádobí může změnit von. Proč si proboha berete takový kokoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:00

@Micaella22 bohužel neposle :((

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:01

@samá práce jako on pomůže všechno… chodí do práce… jen proste maminka mě bohužel rada nemá…

• Citovat
  • Nahlásit
785
26.11.19 11:10

Pošli ji do háje, buď ty ta co bude mít hlavní slovo a nenechá sebou zametat. Já bych jí dala, nechápu čeho se bojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat