Tchýně, mě zřejmě za nic nemá.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 16:24
Tchyne, me zrejme za nic nema.

Ahoj holky, jak pisu, tchyne me za nic nema. Jdu si k ni umyt ruce do koupelny, kde neni rucnik. Poprosim ji, ze tam neni rucnik a ona mi posle po me dvoulete dceri takovy, ktery vypadal hrozne, proste stary potrhany rucnik. Citila jsem se trapne, protoze kdyz jsem se vratila, sledovala me, jak se zachovam. Ona me moc nemusi od zacatku. Mela jsem svatek a dala mi do velke darkove tasky jedem maly sprchac a opet rika moji dceri, bez to dat mamince k svatku. Nikdy by jsem se tak neponizila a dala nekomu jen sprchac. Nevim co s tim. A Takovych veci je vice. Bojovat s ni nechci, nestoji mi to za to. Ale trapi me to. Jak by jste to resily vy? Prosim o anonym. Dekuju.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 19.12.18 16:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak pisu, tchyne me za nic nema. Jdu si k ni umyt ruce do koupelny, kde neni rucnik. Poprosim ji, ze tam neni rucnik a ona mi posle po me dvoulete dceri takovy, ktery vypadal hrozne, proste stary potrhany rucnik. Citila jsem se trapne, protoze kdyz jsem se vratila, sledovala me, jak se zachovam. Ona me moc nemusi od zacatku. Mela jsem svatek a dala mi do velke darkove tasky jedem maly sprchac a opet rika moji dceri, bez to dat mamince k svatku. Nikdy by jsem se tak neponizila a dala nekomu jen sprchac. Nevim co s tim. A Takovych veci je vice. Bojovat s ni nechci, nestoji mi to za to. Ale trapi me to. Jak by jste to resily vy? Prosim o anonym. Dekuju.

Ja bych ji dal k Vánocům prázdnou dárkovou tašku, a když se bude ptát proč je to prázdný, řekni že si na ni zapomnela…

Nebo ji zkus přesvědčit svoji náklonnosti k ní, buď na ni o to víc milá, pokud to zvládneš zabere to. Ji bude o to víc blbi že se tak chová.

Příspěvek upraven 19.12.18 v 16:28

Adelkadd
Kecalka 409 příspěvků 19.12.18 16:27

Taky s tchýni nemám extra vztah, chováme se k sobě slušně a “tolerujeme” se kvůli dceři. Nicméně, je super, ze si vůbec vzpomnela, ne? Sprchac mi k svátku rozhodne nepřijde málo. Co by sis představovala? 8o

Elishka1
Závislačka 2855 příspěvků 19.12.18 16:28

O ručník bych si neříkala, ruce uschnou a za dárek bych poděkovala

z popisu mi nepřijde nijak hrozná

Tichošlápek
Extra třída :D 11530 příspěvků 19.12.18 16:29

Popravdě asi nijak. Nedělá ti nic hrozného, tak se na ni usmej, podekuj a neřeš

kve-tinka
Závislačka 4556 příspěvků 6 inzerátů 19.12.18 16:31

Kup ji k vanocum peknou sadu rucniku. Kdyz na to nema,co by ti mela k svatku dat?

Zwetta
Kecalka 494 příspěvků 6 inzerátů 19.12.18 16:32

Plno lidí svůj svátek neslaví vůbec anebo se jen gratuluje, bez dárku.. ;) Darovanému koni.. :P :mrgreen:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 19.12.18 16:34

A vy s ní bydlíte? :nevim: pokud máš takový pocity, asi vás tam nechce :lol:

Uživatel je onlineKráličice
Extra třída :D 13285 příspěvků 19.12.18 16:34

A nenapadlo tě, že třeba na dražší dárky nemá? Nebo na svátek prostě zapomněla a tak vyhrabala, co měla doma..A a že stav ručníků neřeší? A dát ji k vánocům sadu ručníků je dobrý nápad ;)

karkarka
Závislačka 3042 příspěvků 19.12.18 16:35

Cos ji dala k svatku ty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 16:35

Holky, ono to opravdu neni tak jednoduchy. Mam z ni pocit, ze me provokuje a dela to pres malou. Jenze se neumim ozvat. Tchan me varoval, ze si s ni jeste uziju. Kdyz videl ten rucnik a sprchac, nastvane odesel a rekl, ze je trapna. Ona ale byla spokojena a bylo videt, ze ji to dela radost.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11949 příspěvků 19.12.18 16:36

:nevim: my svatek neslavime. A rucnik :think: treba lepsi nema,nebo omylem vzala ,,pracovni,,

Kostroma
Kecalka 175 příspěvků 19.12.18 16:36

Tak ten rucnik neni podle me zadna hruza, me by to asi bylo jedno. A sprchac…to me treba taky neprijde nejak strasny, rozhodne to nevnimam jako nejaky ponizeni, to si myslim ze malinko prehanis. Treba nemela prachy, nebo nemela jinej napad, nebo se ji proste zalibil, asi bych za tim nehledala to nejhorsi. U nas treba svatky neresime vubec. Holt si lidi vzdycky nesednou, zachovejte dustojnou atmosferu a tolerujte se.

Uživatel je onlineKráličice
Extra třída :D 13285 příspěvků 19.12.18 16:37
@Anonymní píše:
Holky, ono to opravdu neni tak jednoduchy. Mam z ni pocit, ze me provokuje a dela to pres malou. Jenze se neumim ozvat. Tchan me varoval, ze si s ni jeste uziju. Kdyz videl ten rucnik a sprchac, nastvane odesel a rekl, ze je trapna. Ona ale byla spokojena a bylo videt, ze ji to dela radost.

V tom případě bych na to šla pozitivně :-) neklesni na její úroveň..

Deninka87
Kecalka 162 příspěvků 19.12.18 16:39

Já jsem za sprcháč k svátku, k narozeninám atd. ráda, nejde přece o to co dostanu, ale o to, že si vůbec druhý vzpomene ne??? Nechápu ty kteří řeší hodnoty věcí a dárků… Ručník po malé poslala, ikdyž byl roztrhnutý, tak se do něho utřít dalo ne??? Aspoň máš hned nápad, co darovat k Vánocům :nevim: Z tvého popisu bych spíš řekla, že TY máš tchýni za NIC, když ohrnuješ nos nad sprcháčem a roztrhnutým ručníkem :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >