Tchýně mi doma uklízí, když tam nejsem

Anonymní
12.2.20 21:21

Tchýně mi doma uklízí když tam nejsem

Ahoj, holky jak by jste reagovaly? S manželem jsme byli na dovolené týden a jeho matinka mi doma uklidila. Prádlo, vyluxovala, koupelna… Prostě větší úklid. Ani jsem o tom nevěděla, akorát jsem jí poprosila o kytky. Hrozně mě to štve a manžel je flegmouš, tomu to absolutně nevadí. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14252
12.2.20 21:24

A co přesně tě štve? Co já bych za to dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1207
12.2.20 21:27

:nevim: a co ti na tom vadí? Vyhodila ti něco, mazlila se s kalhotkama? :lol: :nevim: U nás se o dovolené stará o kytky a zvířata moje mamka a taky vždycky uklidí, při třech dětech jsem za to ráda. Nemám akorát ráda, když mi přerovnává věci v kuchyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12005
12.2.20 21:28

No nejspíš vám chtěla udělat radost, až se vrátíe, abyste přijeli do čistého.

Chápu že ti vadí narušení tvé domácnosti, ale jedinné co ti zbývá je jí poděkovat a poprosit, aby to příště nedělala.

Ale jistě, nidko ti nemůže zabránit, aby ses nad tím nerozčilovala týdny a měsíce dle libosti. Jen ty sama. :-D

Vono to rozčilování nevede k řešení, či dokonce zlepšení situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26629
12.2.20 21:28
@Anonymní píše:
Ahoj, holky jak by jste reagovaly? S manželem jsme byli na dovolené týden a jeho matinka mi doma uklidila. Prádlo, vyluxovala, koupelna… Prostě větší úklid. Ani jsem o tom nevěděla, akorát jsem jí poprosila o kytky. Hrozně mě to štve a manžel je flegmouš, tomu to absolutně nevadí. :pocitac:

Tohle dělala „nájemnice“. Takova stará pani. Vždycky, když šla zalít kytky a vyvětrat, uklízela. Ale my jsme měli ložnice zamčené a jinak mi to nějak nevadilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
12.2.20 21:29

Pošli ji prosím ke mně. Pokud nepředělala byt a nemá řeči typu že neumíš uklidit, tak bych byla ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301

Taky bych nebyla nadšená, ale pokud šlo jen o jednu takovou záležitost tak bych to nechala být. Poděkovala bych a taktně bych řekla že příště si svůj binec uklidím sama. Ona to určitě nemyslela špatně, chtěla pomoct. Ale opravdu, pokud to bylo jenom jednou tak to přejdi. Horší by bylo kdyby ti tam každou návštěvu dávala najevo že máš bordel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348

To je od ní hezký.

Pokud seš na takové věci citlivá, bylo by asi dobré jí říct dopředu, ať věci nechá být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6012

Zrovna ted jsem ve stavu, ze bych ji pekne podekovala, zacervenala se a koupila bych ji bombosku. :lol: A doufala, ze priste zase bude chtit zalevat kytky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6980

Pošli ji mně, prosím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13326
12.2.20 21:30

Proč tě to štve? Vždyť jsi přijela do naleštěného bytu. Poděkuj a kup dárek. Já si takhle objednávám generální úklid cíleně na dobu dovolené. Miluju přijet do nablýskaného bytu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
12.2.20 21:36

Koupila bych kytku a čokoládu a pěkně poděkovala :) Když si vybavím ten před-odjezdový chaos, který nás doma vítá při příjezdu jen z prodlouženého víkendu, musí to být paráda, přijet do uklizeného bytu a řešit jen vybalení kufrů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10773
12.2.20 21:37

Ne, tohle bych nesnesla ani od mojí mamky. V životě ne. Nesnáším když mi někdo narušuje můj prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
12.2.20 21:39

Stava se mi něco podobného s mojí babickou a dědou :lol: např jsem poprosila, aby nám chodili týden krmit kocoura a zalít zeleninu. Rovnou zahradku okopali a vypleli a k tomu si odnesli, co se venku valelo, jako třeba květináče a pracovní rukavice, že prý je asi nepotřebujem, když to neuklidime dovnitř, tak ať se poucime a uklizime to :lol: Nebo jsme se domluvili, že mi nechají za vraty bedny na ořechy. Když jsem přijela, ořechy už sebrané v těch bedynkach :lol: no oni to myslí dobře, stejně tak určitě tvá tchyně, ale někdy je to prostě přes čáru a starším generacím se to špatně vysvětluje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
12.2.20 21:41

Moje tchyně to dělá taky. Ale mně to nevadí :lol: já se náhodou vždycky těším, že budu mít po dovolený umytá okna. Tuto činnost totiž z duše nenávidím. Tchyně mi chce prostě pomoc a udělat radost. Kupuju jí za to čokoládu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama