Tchyně mi nadává a před manželem vše zapírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agnes_X
Kecalka 113 příspěvků 02.01.17 10:23
Tchýně mi nadává a před manželem vše zapírá

Ahoj, tchýně mi nadávala na hřišti do sobců a že myslím jen na sebe - a před manželem mě obvinila, že jsem si na ni všechno vymyslela; nebo mi slíbila hlídání syna, sama od sebe - a pak se neozvala a že se ji nechce jezdit do prahy; nebo někdy slíbila hlídání jednoho dítěte když jdu s druhým k doktorovi a když na to přišlo, tak že o ničem neví a že jsem to na ni natáhla… a tak to jde porad do kola. Manžel řekne, že u toho nebyl a že neví, kde je pravda - prostě se jí bojí. Ale mě tohle její chování strašně vytáčí, kdo ví, co mi ještě provede. Navádí proti mě taky celou rodinu z manželovy strany - všichni mi dávají najevo, jak jsem hnusny sobec a ona je chudinka opuštěná. :-( Jak se mám bránit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

inkakřivák
Extra třída :D 13934 příspěvků 02.01.17 10:27

Netahej do toho manžela a vyřid si to s ní sama. Má pravdu v tom, že on u toho nebyl a tudíž neví, kde je pravda nebo oč jde. Takže jedině ty sama. A co když třeba tchyně zapomíná? nešlo by jí to poslat jako sms, jenom stručně - můžeme prosím počítat v pátek s tím hlídáním? Díky, moc by mi to pomohlo. A je vymalováno a kdyby napsala že jo a nedojela, máš alespon pro manžela něco v ruce.

tali98
Kecalka 315 příspěvků 02.01.17 10:27

Asi bych si nějaký rozhovor s ní nenápadně nahrála, a pak to ukázala manželovi, když jinak není schopný Vám věřit. Je to typické chování tchyně - „ukradla“ jste jí jejího malého chlapečka, tak žárlí. :roll:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:33
@Anonymní píše:
Asi bych si nějaký rozhovor s ní nenápadně nahrála, a pak to ukázala manželovi, když jinak není schopný Vám věřit. Je to typické chování tchyně - „ukradla“ jste jí jejího malého chlapečka, tak žárlí. :roll:

proč anonym? :lol:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 02.01.17 10:36
@Anonymní píše:
Asi bych si nějaký rozhovor s ní nenápadně nahrála, a pak to ukázala manželovi, když jinak není schopný Vám věřit. Je to typické chování tchyně - „ukradla“ jste jí jejího malého chlapečka, tak žárlí. :roll:

tohle je anonym proč?

Bábrdl
Generální žvanilka 21443 příspěvků 02.01.17 10:38
@Agnes_X píše:
Ahoj, tchýně mi nadávala na hřišti do sobců a že myslím jen na sebe - a před manželem mě obvinila, že jsem si na ni všechno vymyslela; nebo mi slíbila hlídání syna, sama od sebe - a pak se neozvala a že se ji nechce jezdit do prahy; nebo někdy slíbila hlídání jednoho dítěte když jdu s druhým k doktorovi a když na to přišlo, tak že o ničem neví a že jsem to na ni natáhla… a tak to jde porad do kola. Manžel řekne, že u toho nebyl a že neví, kde je pravda - prostě se jí bojí. Ale mě tohle její chování strašně vytáčí, kdo ví, co mi ještě provede. Navádí proti mě taky celou rodinu z manželovy strany - všichni mi dávají najevo, jak jsem hnusny sobec a ona je chudinka opuštěná. :-( Jak se mám bránit?

Tak s ní o tom komunikuj písemně (maily, sms). pak bude jasné co a jak.

Manželovi se nedivím, fakt u toho nebyl a když jeden dospělý člověk tvrdí, že domluva byla a druhý, že nebyla, tak co má dělat?

Agnes_X
Kecalka 113 příspěvků 02.01.17 10:38

@inkakřivák díky za odpoved. ano, pokouším s ní vsechno neustále potvrzovat nebo to dokola opakovat, aby nedoslo k nedorozumeni. Ale i kdyz to domluvim znovu a znovu, tak stejne dochazi k takovymto situacim. Pres manzela casto vyrizujem taky veci, ale on je z toho akorat otravenej. A vetsinou ona mi nabidne neco sama a pak tvrdi, ze o nicem nevi nebo ze jsem ji to spatne rekla. Proste chyba je vzdycky u mne. Kdyz ji poslu sms tak treba tvrdi, ze ji nic neprislo apod.

Agnes_X
Kecalka 113 příspěvků 02.01.17 10:39

@Bábrdl emaily nečte a sms ji často prej nepřišla nebo si nevšimla a jine výmysly

Bábrdl
Generální žvanilka 21443 příspěvků 02.01.17 10:40
@Agnes_X píše:
@inkakřivák díky za odpoved. ano, pokouším s ní vsechno neustále potvrzovat nebo to dokola opakovat, aby nedoslo k nedorozumeni. Ale i kdyz to domluvim znovu a znovu, tak stejne dochazi k takovymto situacim. Pres manzela casto vyrizujem taky veci, ale on je z toho akorat otravenej. A vetsinou ona mi nabidne neco sama a pak tvrdi, ze o nicem nevi nebo ze jsem ji to spatne rekla. Proste chyba je vzdycky u mne. Kdyz ji poslu sms tak treba tvrdi, ze ji nic neprislo apod.

Nejsi malá holka. Když ti nabídne hlídání, pošli jí sms typu „platí to zítřejší hlídání“? Pokud neodpoví, tak asi neplatí. :nevim:

inkakřivák
Extra třída :D 13934 příspěvků 02.01.17 10:41

@Agnes_X Přece když pošleš SMS, přijde ti potvrzení o doručení. No ale i kdyby ne, tak aspon víš, že se neozvala, a nemůžeš s ničím počítat. Anebo ještě líp, popros manžela, at se ujistí třeba SMS, že maminka opravdu přijde pohlídat. A je to vyřešeno. No a pokud nepřijde, tak zkrátka ty víš, že na ni moc spoléhat nemůžete, manžel bude vědět, že prostě maminka se vymlouvá a neplní sliby a budete mít doma klid.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 02.01.17 10:42

Vykašlala bych se na to a její služby nevyužívala.

Agnes_X
Kecalka 113 příspěvků 02.01.17 10:48

@Bábrdl mas pravdu, musim to tak delat, delam to nerada, protoze to zase skonci tak, ze jsem na ni neco natahla

Agnes_X
Kecalka 113 příspěvků 02.01.17 10:50

@analoja nj, jenze jsem tu sama s dvema detma a kdyz chci nekam jit, tak pro starsiho musim zaplatit soukromou skolku, a to se musi prihlasit dopredu. treba kdyz mam s malou doktora nekdy odpoledne tak proste potrebuju pomoc a taky nemuzu platit jeste pohlidani na zavolanou :-(

Bábrdl
Generální žvanilka 21443 příspěvků 02.01.17 10:53
@Agnes_X píše:
@Bábrdl mas pravdu, musim to tak delat, delam to nerada, protoze to zase skonci tak, ze jsem na ni neco natahla

Já si to nemyslím. To není nic proti ničemu se jí připomenout…

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 02.01.17 10:56

@Agnes_X taky mam dvě děti, hlídání žádné a v pohodě chodíme všude spolu. Dá se to ;) lepší než spoléhat na tchyni, která je problémová.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >