Tchyně mi řekla, že jsem hrozná matka

Anonymní
11.8.20 17:25

Tchýně mi řekla že jsem hrozná matka

Ahojky, mám 6 měsíčního prcka. A nedávno mě tchýně řekla že prý bych se měla nonstop starát o dítě. Řekla to proto, že u nás byla (neohlašene) na návštěvě. A syna hlídala moje mamka, syn je na ní zvyklí. Ale tchýně na mě začala řvát, že prý jsem hrozná matka. A že podle ní bych se měla neustále starát o dítě. Potom žačala řvát i na mamku, to už jsem nevydržela a tak jsem jí vyhodila. Včera i napsala příteli, že jsem hrozná matka, a že si vybral špatné. Tchýně taková nebyla, tohle byl náš první konflikt. Jsem z toho celá špatná, pořád mám v hlavě jak mi řekla že jsem hrozná matka. Myslíte že je v pohodě, když si někam odskočím a miminko je s mámou nebo s přítelem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
514
11.8.20 17:28
@Anonymní píše:
Ahojky, mám 6 měsíčního prcka. A nedávno mě tchýně řekla že prý bych se měla nonstop starát o dítě. Řekla to proto, že u nás byla (neohlašene) na návštěvě. A syna hlídala moje mamka, syn je na ní zvyklí. Ale tchýně na mě začala řvát, že prý jsem hrozná matka. A že podle ní bych se měla neustále starát o dítě. Potom žačala řvát i na mamku, to už jsem nevydržela a tak jsem jí vyhodila. Včera i napsala příteli, že jsem hrozná matka, a že si vybral špatné. Tchýně taková nebyla, tohle byl náš první konflikt. Jsem z toho celá špatná, pořád mám v hlavě jak mi řekla že jsem hrozná matka. Myslíte že je v pohodě, když si někam odskočím a miminko je s mámou nebo s přítelem?

Nevidím na tom nic špatného. Každá maminka si ráda na chvíli odpočine, když se babička nabídne. Vůbec bych ji neřešila. Jak se k tomu staví partner?
P. S: My třeba hlídací babičky nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
11.8.20 17:28

Rano si asi nedala xanax :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41939
11.8.20 17:31

8o je naprosto normální když prcka hlídá babička. Mám mladší než ty a moje mamina hlídá normálně. Tchýně nehlida, ta nemá zájem :lol:.
Co na to chlap? Ten by měl matiku srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950

Kazdy at si zamete pred vlastnim prahem nez zacne soudit neco bez souvislosti. Tipuju ze tchyne zarli, zes nechala hlidat svou mamku a neobratila ses na ni. Zadna hrozna matka nejsi, za predpokladu ze si neodskakujes 24/7 kvuli pitomostem. Vzdyt nekam ani dite s sebou vzit nemuzes popr to neni vhodne (urady, lekari)… asi bych to pro jednou presla, pokud by se to opakovalo, muzes si to s ni zkusit vyrikat, ale dost mozna ona nebude chtit. Bud v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047

Ahoj naprosto tě chápu a zažívám něco podobného a to jsem teprve těhotná ale musíš se naučit některé věci přejít neříkám že máš vyhrocenou reakci to v žádném případě ale některé tchyně takové prostě jsou. Ta moje si taky mysli ze budu běhat za dítětem aby se mu něco nestalo celý dny. Jako ano kde hrozí vážný úraz chápu ale že třeba dítě spadne na zadek když se snaží chodit je normální… Nebo takové malinké bolístky.
O tomhle bych byla schopna mluvit asi hodiny :mrgreen:
Ale neboj je naprosto v pořádku že si uděláš čas i na sebe samotnou :) čert vem tchyni pokud je spokojený dítě a nic mu nechybí nebrala bych její názory a touhy vůbec vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113

Máš teda praštěnou tchyni, na hlídání není nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 17:33

@Barry1997 přítel jí závolal, chtěl sní normálně mluvit. Ale tchýně na něho žačala řvát a vůbec ho nepustila ke slovu.

• Citovat
  • Nahlásit
1047
11.8.20 17:34
@Anonymní píše:
@Barry1997 přítel jí závolal, chtěl sní normálně mluvit. Ale tchýně na něho žačala řvát a vůbec ho nepustila ke slovu.

Citlivka ji to přejde neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
11.8.20 17:35
@Anonymní píše:
@Barry1997 přítel jí závolal, chtěl sní normálně mluvit. Ale tchýně na něho žačala řvát a vůbec ho nepustila ke slovu.

Já bych ji ještě sjela za tu neohlasenou návštěvu. U nás hlídal manžel od 4m kdy jsem chtěla do fitka. Moje máma cca od 10m když jsem se na to cítila. A opět žádné pochuzky, ale pekne sobecky relax do sauny a fitko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
11.8.20 17:36

Od měsíčního jsem se nehnula, mámu nemám. Když jsem potřebovala pohlídat, hlídal tatínek dítěte. Případně vozila kočárek tchýňka.
Ale takhle uřvanou ženskou bych taky vyprovodila a čekala omluvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
11.8.20 17:36

A neřekla to jen v záchvatu žárlivosti? Nejspíš zjistila, že tvoje mamka normálně může hlídat sama a ona ne :nevim: hodila bych to za hlavu, ono to vyšumí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 17:37

@Helca83 možná že tchýně fakt žárlí, ale jí bych nemohla nechať hlídat. Vidíme se jen dvakrát do měsíce, a syn na ní není vůbec zvyklí. Právě že jsem byla u doktora, což jsem i tchýni řekla. Ale ona žačala řvát že je dítě důležitější než doktor.

• Citovat
  • Nahlásit
23102
11.8.20 17:38

Bůh ví, jak to celé bylo. Zakladatelka nepůsobí zrovna objektivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
11.8.20 17:39
@Anonymní píše:
Žádná tchyně si nemá co otvírat na tvoje rodinné příslušníky tlamu. Takže dobře, že zavřela dveře zvenčí. Příště zvol stejný postup - jakmile začne vyšilovat, chyť se její kabelky, vynes jí za dveře a ať se pakuje. Skoro bych jí ani nepouštěla do bytu, pokud nebude přítel doma. Měli byste se domluvit a měla by chodit jen na pozvání. Aby to neskončilo rvačkou.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama