Reklama

Tchýně mluví o nenarozeném miminku jiným jménem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:16
Tchyne mluvi o nenarozenem miminku jinym jmenem

Ahoj, zajímal by me váš nazor. Čekáme mimco, nechceme znat pohlavi. Jména mame vybrana. Tchyne a babicka (jeji maminka), ale tohle vubec nerespektuji. Vybraly si jina jmena a kdyz mluvi o mimcu, mluvi o nem tim jmenem, co si ony vybraly. Pritom vi, jake jmeno budeme diteti davat. Pokaždé kdyz mi pisou, tak se ptaji, jak se ma např. Davidek, kdyz jmeno je vybrane např. Kubicek. A dokonce pronesly, ze mu tak budou říkat i po porodu, ze si to nase jmeno, co jsme vybrali nepamatuji. Stvalo by vas to? Nechci byt zbytecne zaujata. Ani nechci pres hormony situaci videt jinak. Proto se ptám na nestranny názor.

Děkuji. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6278 příspěvků 21.02.17 19:18

Já bych hrála s nimi.
Napsala bych, že žádného Davídka neznám.
Akorát by se kulové dozvěděly a to by je děsně štvalo.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 21.02.17 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by me váš nazor. Čekáme mimco, nechceme znat pohlavi. Jména mame vybrana. Tchyne a babicka (jeji maminka), ale tohle vubec nerespektuji. Vybraly si jina jmena a kdyz mluvi o mimcu, mluvi o nem tim jmenem, co si ony vybraly. Pritom vi, jake jmeno budeme diteti davat. Pokaždé kdyz mi pisou, tak se ptaji, jak se ma např. Davidek, kdyz jmeno je vybrane např. Kubicek. A dokonce pronesly, ze mu tak budou říkat i po porodu, ze si to nase jmeno, co jsme vybrali nepamatuji. Stvalo by vas to? Nechci byt zbytecne zaujata. Ani nechci pres hormony situaci videt jinak. Proto se ptám na nestranny názor.Děkuji. :kytka:

dokud je dítě v břiše, tak by mi to nevadilo tak, jako by mu pak říkali jiným jménem, jak by se dítě narodilo.. hlavně pak chudák dítě, by v tom mělo zmatek, proč mu babička říká Davídku, když se jmenuje Kuba…

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 21.02.17 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by me váš nazor. Čekáme mimco, nechceme znat pohlavi. Jména mame vybrana. Tchyne a babicka (jeji maminka), ale tohle vubec nerespektuji. Vybraly si jina jmena a kdyz mluvi o mimcu, mluvi o nem tim jmenem, co si ony vybraly. Pritom vi, jake jmeno budeme diteti davat. Pokaždé kdyz mi pisou, tak se ptaji, jak se ma např. Davidek, kdyz jmeno je vybrane např. Kubicek. A dokonce pronesly, ze mu tak budou říkat i po porodu, ze si to nase jmeno, co jsme vybrali nepamatuji. Stvalo by vas to? Nechci byt zbytecne zaujata. Ani nechci pres hormony situaci videt jinak. Proto se ptám na nestranny názor.Děkuji. :kytka:

Je to od nich nevhodné.
Co na to říká manžel?:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 21.02.17 19:20

To by me štvalo. Naši taky nesouhlasili s jménem, ale akceptují to. Nevidím na Markovi nic špatného :think:
Já bych se jich narovinu zeptala jestli nejsou obě senilní, jestli to není dědičný :mrgreen: :mrgreen:

Pomka
Kelišová 7318 příspěvků 21.02.17 19:20
@Sany80s píše:
Já bych hrála s nimi.

První co mě napadlo :D Prostě o žádném Davídkovi nevím ;) Jo, jinak štvalo. Po porodu může být vše jinak, na jméno si zvyknou. Pokud ne, nenechala bych dítěti říkat jiným jménem.

terinka4444
Hvězda diskuse 66607 příspěvků 21.02.17 19:21

Nenech si kazit to těhotenství, úplně to ignoruj, netrap se někým jiným, za to to nestojí. Kecy o tom, že mimču budou tak říkat i po porodu úplně ignoruj. Nebudou a když budou, tak jim řekneš, že žádného Davídka neznáš, neexistuje, tudíž jim ani Davídka nemůžeš ukázat, ony si dají rychle pozor.

Alušáček
Závislačka 3078 příspěvků 21.02.17 19:21

Vadilo by mi to, asi bych začala tchýni oslovovat jiným jménem a řekla bych jí, že to její se mi nelíbí.. Na sms bych odpovídala, Davídka neznám, tudíž nevím jak se má…

Pomka
Kelišová 7318 příspěvků 21.02.17 19:21
@JetLi píše:
To by me štvalo. Naši taky nesouhlasili s jménem, ale akceptují to. Nevidím na Markovi nic špatného :think:
Já bych se jich narovinu zeptala jestli nejsou obě senilní, jestli to není dědičný :mrgreen: :mrgreen:

Jakože vašim vadí Marek? 8o Normální jméno, mně se líbí moc, taky patří mezi mé favority :)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:21

Jsou to slepice, taky bych jim vybrala jiné jméno

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.02.17 19:21
@Sany80s píše:
Já bych hrála s nimi.
:mrgreen: :mrgreen: :pankac:

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 21.02.17 19:22
@terinka4444 píše:
Nenech si kazit to těhotenství, úplně to ignoruj, netrap se někým jiným, za to to nestojí. Kecy o tom, že mimču budou tak říkat i po porodu úplně ignoruj. Nebudou a když budou, tak jim řekneš, že žádného Davídka neznáš, neexistuje, tudíž jim ani Davídka nemůžeš ukázat, ony si dají rychle pozor.

Na tak jim Davídka ukáže syn :nevim:
Lepší by bylo normálně si s nimi promluvit.

lenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 21.02.17 19:28

Začni oslovovat tchyni Blaženo nebo Kunhuto a dej vědět, jaký to mělo efekt :-))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:30

Na babku bych se vyprdla :P Prostě Davídka neznám :lol:
My máme Adolfa a to nerozdýchal skoro nikdo z rodiny, když jsme s tím přišli a neříkali mu radši nijak :mrgreen:
Prosím anonym, neb by mě někdo mohl poznat, jinak smazat.

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 21.02.17 19:30
@Anonymní píše:
Na babku bych se vyprdla :P Prostě Davídka neznám :lol:
My máme Adolfa a to nerozdýchal skoro nikdo z rodiny, když jsme s tím přišli a neříkali mu radši nijak :mrgreen:
Prosím anonym, neb by mě někdo mohl poznat, jinak smazat.

Ty kokso, to bych taky rozdýchávala dlouho. :mrgreen:  8o

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama