Tchýně nás bombarduje denně až pěti, šesti hovory...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 11.12.16 20:32
Tchýně nás bombarduje denně až pěti šesti hovory...

Dobrý večer. Potřebuji poradit. Momentálně máme angínu - celá rodinu - chceme se vyležet, prostě vykurýrovat. Babička již týden denně volá, že chce předat dětem mikuláškou nadílku - odmítáme s tím, že marodíme. Tudíž návštěvu nepřijímáme. Ona to nechce pochopit - že jí to nevadí 8o Volá celý týden až 5× 6× denně nejen mne i manželovi i deset nepřijatých hovorů jsme napočítali - už to nebereme. Jak na ni v této situaci? Je to už obtěžování? Ani si neodpočinu kvůli nadílce…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

pussy85
Stálice 100 příspěvků 11.12.16 20:34

Poslat do prdele, kdyz to nejde po dobrem,…

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 11.12.16 20:37

Tak úplně normální to není. Na tvém místě bych pověřila manžela, ať své matce vysvětlí, že jste nemocní a chcete se vyspat, že na telefonování nemáte sílu, ani náladu. Že jí třeba jednou denně večer zavoláte (nebo on jí zavolá), aby věděla, jak jste na tom, že žijete a jinak ať vám nevolá, že to nebudete brát. Že nadílka se nezkazí a potěší i za pár dní, až budete fit. A nebrat to, dát si telefon potichu, nebo ho vypnout- a je klid.

Limi123
Závislačka 3524 příspěvků 11.12.16 20:37

@klárka14 Jak říká moje mamka, příbuzné si nevybíráš. V rámci zachování dobrých vztahů v rodině bych babičku přijala, nadílku převzala a byl by klid :-)
Můžeš zkusit převychovat dospělou babičku, ale nedělala bych si na to velké naděje. A za hádku by mi to tedy nestálo 8)

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 11.12.16 20:38

Nastavit vyzvánění z jejího čísla na ticho, případně bloknout její číslo a můžeš odpočívat.
Na druhou stranu - nestačilo by jí tu nadílku předat nějak mezi dveřma, případně krátký pohled na děti zdálky? Zas chápu, že ji mrzí, že by od ní děti nedostaly dárky… Jako co se může marodícím dětem stát zlého, když na ně mrkne babička?

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 11.12.16 20:39

Ani po dobrém ani zlém. Chceme aby přestala s tím voláním. Jak předpokládám bude přístí týden chodit a zvonit…

chipsa
Extra třída :D 13141 příspěvků 11.12.16 20:40
@Knihomyš píše:
Nastavit vyzvánění z jejího čísla na ticho, případně bloknout její číslo a můžeš odpočívat.
Na druhou stranu - nestačilo by jí tu nadílku předat nějak mezi dveřma, případně krátký pohled na děti zdálky? Zas chápu, že ji mrzí, že by od ní děti nedostaly dárky… Jako co se může marodícím dětem stát zlého, když na ně mrkne babička?

Taky si myslím. Zkusila bych to diplomaticky a s klidem. V rámci dobrých rodinných vztahů nic ve zlém.

bibie
Kecalka 347 příspěvků 11.12.16 20:40

Chudak babicka teda, to uz musite byt preleceni antibiotiky atd, taky ji nezvednout mobil mi prijde od jejiho syna nezdvorile… Kolik by vas to stalo casu? Hodinku? A jeste zabavi deti…

terinka4444
Hvězda diskuse 67869 příspěvků 11.12.16 20:41
@klárka14 píše:
Ani po dobrém ani zlém. Chceme aby přestala s tím voláním. Jak předpokládám bude přístí týden chodit a zvonit…

no a nejde od ní převzít nadílku? Bože :nevim:

Limi123
Závislačka 3524 příspěvků 11.12.16 20:42

@bibie @chipsa :palec:

terinka4444
Hvězda diskuse 67869 příspěvků 11.12.16 20:42
@Knihomyš píše:

mohla by je uhranout baba jedna jedovatá. A snaše by mohla rupnout cévka asi

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 11.12.16 20:43

No když by přišla, tak to nebude podívání, ale na několik hodin. Jakoby to nemohlo počkat ten týden :nevim:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.12.16 20:44

Rozhodně se rozved, tím se zbavíš i tchýně :cert:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25045 příspěvků 11.12.16 20:44
@bibie píše:
Chudak babicka teda, to uz musite byt preleceni antibiotiky atd, taky ji nezvednout mobil mi prijde od jejiho syna nezdvorile… Kolik by vas to stalo casu? Hodinku? A jeste zabavi deti…

Upřímně taky to nechápu. Souhlasím @bibie
Navíc v tom tvém příspěvku:

@klárka14 píše:
Dobrý večer. Potřebuji poradit. Momentálně máme angínu - celá rodinu - chceme se vyležet, prostě vykurýrovat. Babička již týden denně volá, že chce předat dětem mikuláškou nadílku - odmítáme s tím, že marodíme. Tudíž návštěvu nepřijímáme. Ona to nechce pochopit - že jí to nevadí 8o Volá celý týden až 5× 6× denně nejen mne i manželovi i deset nepřijatých hovorů jsme napočítali - už to nebereme. Jak na ni v této situaci? Je to už obtěžování? Ani si neodpočinu kvůli nadílce…

Co to je jako? Chtěla bys ji udat na policii nebo co 8o

chipsa
Extra třída :D 13141 příspěvků 11.12.16 20:45
@klárka14 píše:
No když by přišla, tak to nebude podívání, ale na několik hodin. Jakoby to nemohlo počkat ten týden :nevim:

Babičky už jsou takové, chce to trpělivost. Ale ve zlém nic nevyřešíte :nevim: To je to samé, jako když mě moje babička denně volá, protože se nudí a v zimě nemůže nic moc dělat kolem baráku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >