Reklama

Tchýně nejde na svatbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 07:35
Tchýně nejde na svatbu

Ahoj, ráda bych se zeptala na váš názor. Partnerům bratr se zítra bere. Svatba po 17 letech, rok předem byl známy termín… no a 4 dny před svatbou měla jeho matka (je ji 69) otravu z jídla, v noci asi 4× zvracela. Hned druhy den za ni byl partner, postaral se o ni, dovezl léky, chtěl ji vzít k doktorovi, a jak ji viděl, říkal ze mu přijde v pořádku… no ale ono hned začala rikat, ze na svatbu nejde (3 dny předem). Obřad mají na úřadě, takže jde asi o 15 minut a dovezli bychom ji až na místo a pak zase rovnou domu. Ona ale proste nechce. Její manžel navíc před lety zemřel, takže tam ženich nebude mít ani jednoho rodiče…
Přijde vám to jako normální chování jediného rodiče, ze by nešla ani na ten krátký obřad, já jsem na ní teda hrozne naštvaná, že tam se synem nebude…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 10 inzerátů 17.08.18 07:41

Při popisu jejího zdravotního stavu, jakože jestli už nezvrací nebo ty nejhorší příznaky pominuly 3 dny před svatbou, a ona tvrdi, že nepůjde, v tom bude něco jiného. Je to smutné, že tam syn nebude mít ani jednoho rodiče. Zkuste vypátrat důvod. Má problém s nevěstou? Nebo jiným svatebcanem? Má vhodné oblečení? Jestli ne, je v jejich možnostech pořídit si nové?

marketak5
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 07:41

rekla bych, ze je jedno, jestli nam to tady prijde normalni nebo ne. Kazdy ma sve rodice, svoji hlavu, i jeho matka je svepravna. To si musi vyresit oni..kdyby onemocnela v ten den, taky tam nebude. je to blbe, to ano, ale to si musi oni vyrikat mezi sebou!

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 07:41

Nikdo nevite, jak se muze citit. Muze byt vycerpana. Tobe to prijde jako jen 4× zvracela a co jako, ale je proste uz v letech.
Taky by me to mrzelo, ale tak nejak mam uctu ke stari.
Zkuste se u ni zastavit a v klidu to s ni probrat, jak ji je, z ceho ma strach. Rict ji, jak je to daleko, kdyby neco, ze ji nekdo muze hned odvezt domu, treba se boji, ze to nezvladne.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 07:42

@Verun83 presne, tchyne mela salmonelu, taky parkrat zvracela, prujem a pak byla asi 14 dni skoro nepouzitelna..slaba

blumen
Hvězda diskuse 41291 příspěvků 17.08.18 07:43

Treba ani nezvracela a fakt nema treba obleceni :think: zluste se zeptat primo

Markéta80
Hvězda diskuse 39681 příspěvků 17.08.18 07:50
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala na váš názor. Partnerům bratr se zítra bere. Svatba po 17 letech, rok předem byl známy termín… no a 4 dny před svatbou měla jeho matka (je ji 69) otravu z jídla, v noci asi 4× zvracela. Hned druhy den za ni byl partner, postaral se o ni, dovezl léky, chtěl ji vzít k doktorovi, a jak ji viděl, říkal ze mu přijde v pořádku… no ale ono hned začala rikat, ze na svatbu nejde (3 dny předem). Obřad mají na úřadě, takže jde asi o 15 minut a dovezli bychom ji až na místo a pak zase rovnou domu. Ona ale proste nechce. Její manžel navíc před lety zemřel, takže tam ženich nebude mít ani jednoho rodiče…
Přijde vám to jako normální chování jediného rodiče, ze by nešla ani na ten krátký obřad, já jsem na ní teda hrozne naštvaná, že tam se synem nebude…

a měla vůbec otravu z jídla? To by se jen tak samo přes noc nezlepšilo. Spíš se jí vůbec nelíbí svatba tak je to jen výmluva. Zase než aby tam dělala nějaké problémy ;)

cecetka
Kelišová 7236 příspěvků 17.08.18 07:55
@Anonymní píše:

Myslim, ze to neni tvuj problem. Tvoje starost to bude, az odmitne prijit na tvoji svatbu. Toto si musi vyresit nevesta s zenichem sami.

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 17.08.18 07:57

Myslis to asi dobre, ale resit tzv. PNJ (problem nekoho jineho). Souhlasim s @marketak5

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16543 příspěvků 17.08.18 08:02
@Anonymní píše:

Myslím si, že přijde. Ona sama to ještě neví a nechce dělat potíže. To starší lidé mají jen takový pocit aby nebyli nikomu na obtíž. Nakonec to dobře dopadne. POkud tedy není vážně nemocná. Napiš pak, jak to dopadlo. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:02

@Verun83 úctu ke stáří mám, jen mi to přijde hrozne líto, je to důležitý den jejího dítěte… mluvili jsme s ni každý den dvakrát po telefonu (bydlí hodinu cesty, tak jsme nemohli přijet)
@Markéta80 říká, ze nejspíš něco snedla, já měla otravu jen jednou a prozvracela jsem celou noc, ale druhy den odpoledne jsem si sla pro maturitní vysvědčení, tak vím, ze to bylo jen ten večer.
@blumen oblečení má hodně, to není v jejím případě vůbec problém.

S nevěstou snad problém nemá, po té době :D ale je pravda, z tam bude dcera jejího manžela z prvního manželství a nemluví spolu od pohřbu, ale o tm věděla taky rok dopředu…

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 17.08.18 08:05

Jediný co můžete udělat za ní dojet a v klidu se jí zeptat jestli je nemoc opravdu důvod proč nechce jít nebo je za tím něco jiného. Případně ji zkusit nějak pomoc, pokud to bude v rámci možností. Moje babička nechtěla jít protože měla za to, že by tam někomu byla na obtíž třeba s odvozem apod. Na druhou stranu by to měl asi řešit ženich s nevěstou. Pokud ji tam chtějí. No a líto to být může. Manzeluv bratr nám na svatbu odmítl jít a to ho navíc manžel chtěl za svědka. A důvod? Jen že mu prostě manželství přijde jako blbost. A prý se soukat kuli nám do obleku nebude. Načež jsme mu řekli, že si může jít klidně v pytli od brambor, že nám je to jedno. Neukázal se a manželovi to líto bylo, ale nic jsme s tím nezmohli :nevim:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:06

@cecetka asi máš pravdu, je mi lito, jak se tím přítel trápí, jemu to taky nepřijde správně a chtěl by nejspíš udělat i bratrovi radost. Nevěsta s zenichem nemají čas, poslali za ní přítele, k když ona první volala zenichovi, ze ji bylo zle.

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 17.08.18 08:11
@Anonymní píše:
@cecetka asi máš pravdu, je mi lito, jak se tím přítel trápí, jemu to taky nepřijde správně a chtěl by nejspíš udělat i bratrovi radost. Nevěsta s zenichem nemají čas, poslali za ní přítele, k když ona první volala zenichovi, ze ji bylo zle.

Tak at se ji pritel zepta znova a rekne ji, ze by ji tam radi meli, ze ho bracha o to poprosil…a uvidi, co na to rekne :nevim:

hanzbl00
Závislačka 3374 příspěvků 17.08.18 08:27

My mame svatbu pristi tyden a pritele rodice taky nepujdou,rekli to narovinu. Nebyli ani na jedny svatbe jejich dalších 3 deti :nevim: nikdy tohle nepochopím,ale nutit je rozhodne nebudem,je to jejich volba. Ja rodice nemam,takze to bude svatba proste jen se sourozencema a kamaradama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >