Tchyně partnerovi neustále za zadkem

137
17.11.19 20:40

tchyně partnerovi neustále za zadkem

Ahoj, chtěla bych se poradit jak situaci, pro mě velmi nepříjemnou řešit. S přítelem máme malé dítě, teď se máme z nájemního bytu stěhovat do jeho domu, kde je ovšem věčně vylepená jeho matka. Je už starší a když padne večer, přijde za partnerem jen tak na tv nebo spolu pijí víno. Nebydlí tam, bydlí nedaleko, ale je u něj prakticky denně. Nemá svou zábavu a mě přijde že ani neví, jak se zabavit, takže jí stačí mít někoho vedle sebe. Je na partnera hodně fixovaná a chodit za ním je už návyk. Teď na Vánoce se máme stěhovat a už jsem naznačila, že jsem si ale pro život vybrala jeho a ne jeho plus tchyni. Vadilo by vám to? Nebo přeháním?
Nemluvím o tom, že by za mnou asi chodila i přes den, kdy bude partner v práci. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7892
17.11.19 20:50

Záleží na tom, jak se chová k tobě. Je na tebe hnusná? Vyžaduje např. abys jí denně vařila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
17.11.19 20:52

@PaníBovaryová To přímo ne, ani není nějak konfliktní. Ale nedovedu si jaksi představit, kdy večer dáme spát dítě a ona si tam bude hrát v koutku na pc karty a my dva se dívat na tv :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
17.11.19 20:54

@lljubanka mne by to vadilo hodně. Chci mít doma své soukromí s klid. Muž se k tomu staví jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 20:56

Mě by vadila, my když uspim dítě tak se v obýváku milujeme a představa že kvůli tchýně bychom nemohli i když asi tak jako se vším i tady by jsme ji řekli že se jsem posilovat a pak přijdeme. Takže nevím. Ale mojí mamku bych tu nechtěla

• Citovat
  • Nahlásit
7892
17.11.19 20:57
@lljubanka píše:
@PaníBovaryová To přímo ne, ani není nějak konfliktní. Ale nedovedu si jaksi představit, kdy večer dáme spát dítě a ona si tam bude hrát v koutku na pc karty a my dva se dívat na tv :roll:

aha, já myslela, že chodí za vámi na návštěvu a ne si hrát v koutku karty. To si může hrát doma.
Jako já bych brala tchyni, co by mi chtěla aspoň trochu pomoct - pohlídat dítě, donést uvařené jídlo - to by mi vůbec nevadilo, že k nám často chodí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95310
17.11.19 21:04
@lljubanka píše:
@PaníBovaryová To přímo ne, ani není nějak konfliktní. Ale nedovedu si jaksi představit, kdy večer dáme spát dítě a ona si tam bude hrát v koutku na pc karty a my dva se dívat na tv :roll:

ty jsi zakladatelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20037
17.11.19 21:06

Ano, vadilo a hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
17.11.19 21:07

@Emisis Muž jí to udajně říkal, že chceme soukromí, ale žádná změna, navíc on je k tomuto dost laxní. Nechápe proč by mi to mohlo vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
17.11.19 21:08
@mojmira píše:
ty jsi zakladatelka?

Ano, jen jsem se přihlásila účtem, kde diskutuji v,,dětském" oddělení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95310
17.11.19 21:15
@lljubanka píše:
Ano, jen jsem se přihlásila účtem, kde diskutuji v,,dětském" oddělení :)

jo tak, ale dva účty nesmíš mít :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
17.11.19 21:30

A vy spolu nebydlite nebo jak je to? Ze rikas, ze se tam teprve mate stehovat, ale pritom tam za nim denne chodi matka? Tak on uz tam bydli a ty s ditetem ne? Jako pokud za nim matka chodi denne a bylo to tak uz predtim, nez jste se poznali, tak se to asi moc nezmeni. Pokud to zacalo az ted, tak to by si s ni mel promluvit, ze denne to uz nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
17.11.19 21:34

@hani28 On ji to už řekl, ale chodí stále, a když už stojí u dveří tak ji nepožene domů. S ní je složitá domluva, jede si stále svoje :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19406
17.11.19 21:44
@lljubanka píše:
Ano, jen jsem se přihlásila účtem, kde diskutuji v,,dětském" oddělení :)
8o :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
17.11.19 21:45
@hani28 píše:
A vy spolu nebydlite nebo jak je to? Ze rikas, ze se tam teprve mate stehovat, ale pritom tam za nim denne chodi matka? Tak on uz tam bydli a ty s ditetem ne? Jako pokud za nim matka chodi denne a bylo to tak uz predtim, nez jste se poznali, tak se to asi moc nezmeni. Pokud to zacalo az ted, tak to by si s ni mel promluvit, ze denne to uz nepujde.

Taky jsem se pozastavila na tim bydlením???zakladatelko Prosím vyjasni nám to, děkujeme :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat