Tchýně vrátila kočárek v šíleném stavu..

Anonymní
3.5.21 23:49

Tchýně vrátila kočárek v šíleném stavu..

Ahoj, jsem vážně vyřízená..
Mám 14dní do termínu porodu, a dnes přítel přivezl kočárek, který jsme měli schovaný u tchyně (sama s tím přišla) že není vhodný mít doma kočárek, nosí to smůlu…
Jenže já se zděsila, když jsem ho viděla… absolutně nevím co mam dělat, nebo spis jak reagovat, nepřijde mi normální vrátit kočárek na miminko v takovém stavu? Je od chlupů, smrdí kouřem a má prasklou konstrukci.. také máme dvě kocicky, ale nikdy by mě nenapadlo něco vrátit takhle chlupatý
Jak by jste reagovali Vy?
Přidávám fotky, když jsme ho přivezli a fotky z dneska, chce se mi z toho brecet :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.5.21 23:50
:(
  • Citovat
  • Nahlásit
6857
3.5.21 23:50

Edit. no je to hnus. Ale to nebyl nový kočárek, že jo?

Příspěvek upraven 03.05.21 v 23:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 23:51

A takhle vypadal před tím než jsme ho dali ke tchánovcům :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 23:53

Nebyl sice nový, ale je to sourozenecký bugaboo, strisky byly bílé, a byl fakt téměř jako nový a byl týden po servisu…

• Citovat
  • Nahlásit
6857
3.5.21 23:55
@Anonymní píše:
Nebyl sice nový, ale je to sourozenecký bugaboo, strisky byly bílé, a byl fakt téměř jako nový a byl týden po servisu…

tak jí požádejte o vyčištění nebo ať sežene nový. :nevim: jestli máš tedy důkaz, v jakém byl před tím stavu. Ale ať to raději řeší manžel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7520
3.5.21 23:56

No tchyně bude pěkná špína, do tohoto bych fakt dítě nedala. Co s tím kočárem dělala, to ho rozbalila, složila a měla jako psi pelech.
Zkusila bych, zda to čalounění jde sundat a dala do čistírny. Nebo koupila nový kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
3.5.21 23:58

I kdyby nebyl novy, rekla bych tchyni jestli je magor a chtela bych aby mi koupila novy. Tohle by me opravdu zvedlo ze zidle.Co to je?!Tam spaly kocky, utiraly si do toho zadky a to praskly jako to je co? To v tom nekdo sedel a kouril?
8o :zed:
Ne, to by byla posledni kapka. I u popelnice bych nasla hezci,opravdu.Byt tebou, zvednu telefon a od srdce ji neco reknu a bylo by mi to jedno.Bez pritele a fakt ji servu.Co to bude priste? Takhle ti vrati dite z vikendoveho hlidani? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 23:59

Takhle vypadal… mám i spis o servisu, vážně to nechápu… hlavně nevím co na to říct, absolutně nemám chuť jí dávat vnoučata na hlídání když udělala tohle

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 00:02

Já bych pochopila, kdyby do toho vlezla kočka, ze tam par chloupků bude, ale tohle sakra nemohlo bejt z toho, ze tam jednou vlezla kočka, nebo ne?
Hlavně kočárek byl fakt v krásným stavu, mam doma i nové strisky, nové kryty na hluboké lůžko a plno novych příslušenství ke kočárku :,(
Jsem z toho fakt zoufalá
Přítel mi řekl, ze tam jednou vlezla kočka, a ze se to “vyčistí”

• Citovat
  • Nahlásit
638
4.5.21 00:02

Nene. Už si k ní příště nic neschovávej. Je to humac, že není schopna pro novorozence pro ni vnuka/ vnučku zařídit čisté prostředí ( v tomto případě kočár) a s hlídáním u ní bych byla taky obezřetná. Přece jen každá máma mimina to chce mít ve stropu, takže tě chápu :kytka: no já bych si rejpla :pankac:, ale každá to má jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7520
4.5.21 00:09

Tak to nechej na příteli, ať to vyčistí, vydesinfikuje a uvede do původního stavu, když se to vyčistí.
S tchýni promluv hned a rázně. Že pokud chce vidět vnouče u sebe doma, tak se začne chovat jako čistotná ženská a ne jako bezďák.
Raději si nepředstavují, jak to u tchyně doma vypadá, máš poučení pro příště, nic k ní nedávat, nic od ní nebrat.
Fuj, takový humus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11058
4.5.21 00:11
@Anonymní píše:
Já bych pochopila, kdyby do toho vlezla kočka, ze tam par chloupků bude, ale tohle sakra nemohlo bejt z toho, ze tam jednou vlezla kočka, nebo ne?
Hlavně kočárek byl fakt v krásným stavu, mam doma i nové strisky, nové kryty na hluboké lůžko a plno novych příslušenství ke kočárku :,(
Jsem z toho fakt zoufalá
Přítel mi řekl, ze tam jednou vlezla kočka, a ze se to “vyčistí”

Dala bych mu dva dny, aby to tedy dal do původního stavu, protože na Japonce „Onoseto“ a „Samoseto“ nevěříš. S tím, že pokud se mu to povede, spolkneš to a jen z toho vyvodíš závěry do budoucna. Pokud se mu to nepovede nebo se na to vykašle, tak bych tchyni konfrontovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4251
4.5.21 00:56

Tak takhle nevypada věc kam jednou vleze kočka, ta kočka tam musela mít pelech dlouhodobě. Nehlede na to že kočka nic nezlomí. ta konstrukce by mi vadila víc potah se vyčistí. Dala bych to vyřešit příteli. Neměli jste tam nic dávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10954
4.5.21 02:22

No a to jste ji to tam postavili do garaze nebo jak? Pokud to nemas poradne zabalene v krabici/igelitu a stoji to nekde venku pod strechou, logicky to skonci takto.

Urcite to pujde vycistit (vyluxovat, odrbat mydlem), horsi je ta konstrukce nebo co, to je dost divne, jak to vzniklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat