TECCO fotbalové kartičky-Zdeněk Grygera

236
3.6.08 12:51

TECCO fotbalové kartičky-Zdeněk Grygera

Maminky, moc moc prosím do :,-(y fotbalistických kartiček, které dávají k nákupům v Tescu nám chybí poslední Zdeněk Grygera. Nemáte někdo na výměnu a nebo jen tak na podarování, určitě ne zadarno, za něco to určitě vyměníme...... Zaplatím i poštovné. To každodenní loudění už se nedá poslouchat. Mám to pro prvňáčka, kde ve třídě kluci nedělají nic jiného. Tak kdyby náhodou....... MOOOOOOC děkuji. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5355
3.6.08 12:54

Ježíííš…co já jsem jich vyhodila…pokud dostanu v nejbližší době Grygeru i další jiné, klidně podaruju, já to vyhazuju a zrovna jsem si říkala, že je škoda, že to žádný chlapeček v mém okolí nesbírá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.08 13:01

ZKUS TO NA MIMIBAZARU,TAK JE SPOUSTU MAMINEK CO JE DARUJOU A NEBO VYMĚNÍ :wink: MY MÁME G JEN JEDNOHO,TAKŽE DÁT HO NEMUŽU,ALE KDYBYCH NA NĚJ NARAZILA,TAK KLIDNĚ DARUJU :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
3.6.08 13:20

Podivam se co maji kluci a když tak dam vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
3.6.08 13:23

zrovna včera jsme byli v tescu, medaile jsme dostali 4, ale G bohužel ne.taky vyhazuji, nevim o nikom kdo by sbíral

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.6.08 14:00

Teda to jste všichi zlatíčka, ani jsem to nečekala. Díky moc. Jinak mě příde, že nad 3. roky to snad sbírají všichni kluci a co jsou za to ochotni dát..... škoda mluvit. Na ten MMB kouknu. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
3.6.08 14:03

ahoj také jsem koukla co máme za týpky a některé máme 2× ale G né :-( Poptám se kámošek kdyby jsem G objevila okamžitě napíši :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
3.6.08 14:15

Ahoj,
Grygeru MÁME, jestli chceš, můžu ti ho poslat (pokud by nevadilo, že je kartička nepatrně poškrábaná - spíš na zadní straně - konkrétně tuto kartičku syn výjimečně neokousal). Dávám ty kartičky synovi na hraní, ale jelikož mu jsou jen 2 roky, tak ho nějací fotbalisti na nich vůbec nezajímají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.6.08 14:33

Deimosko poslala jsem ti SZ jen nevím jestli došla, nehlásí mi to , že je odeslané a ani neodeslaná, tak koukni. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.6.08 14:50

Tak slavného Grygeru už jsem sehnala. Všem moc děkuji za snahu. Díííííííky. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5355
3.6.08 16:23

Majko a mám Ti je shovávat? Nebo vám stačil jenom ten Grygera?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.6.08 18:14

Pavličko, deimosko, došly vám SZ? Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
4.6.08 12:31

MÁM GRYGERU…holky to fakt neocení, řehtaj se, že jsou to jen chlapy…je sice mírně dole škráblý, ale můžu okamžitě dodat.

tak jestli ještě potřebuješ není problém. dám do obálky a pošlu.

pokud by někdo chtěl mám tu

pány:

Fenin
Ujfaluši
Jankulovski
Sionko
Jarolím
Rozehnal
Zápotočný

tak jestli někdo chce..pošlu i to…

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.08 00:19

Prosím vyměníte někdo nebo darujete tesco fotbalisty, dojedu si pro ně klidně kamkoliv po Praze…

Chybí nám:
Baroš, Blažek, Fenin, Koller, Kulič, Rosický, Rozehnal, Pudil, Pospěch, Polák, Matějovský

Máme na výměnu (ještě případně upřesním):
Vlček, Plašil, Galásek, Zápotočný

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama