Teče mi mléko - ale nekojím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:04
Teče mi mléko

Mám 3letou holčičku, kojila jsem jen tři týdny a dnes si chlap při sexu všiml že mi vytéká s prsou tekutina…ted sem si všimla ze mam trochu vetsi břicho atd.. může to být něco jiného než že jsem těhotná? Řekněte že jo prosim

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 09.06.19 16:05

Muže to byt i hormonální výkyv. Pro sichr bych ale udělala test

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:10
@Tichošlápek píše:
Muže to byt i hormonální výkyv. Pro sichr bych ale udělala test

Hormonální výkyv? Třeba falešné brezi? :lol: :zed:

Judy21L
Stálice 64 příspěvků 09.06.19 16:12

@nestarejtese může to být zvýšená hladina prolaktinu, nezažívala jsi nějaké velké stresy?

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:12

@Tichošlápek jo a v úterý sem si dělala test, protože sem měla tak o vej divnej pocit a byl negativni

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:13
@Judy21L píše:
@nestarejtese může to být zvýšená hladina prolaktinu, nezažívala jsi nějaké velké stresy?

Ne-e :nevim:

Judy21L
Stálice 64 příspěvků 09.06.19 16:16

@nestarejtese taky ho můžou zvyšovat nějaké léky, jestli si třeba nezačala brát nějaké nové léky?

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:20
@Judy21L píše:
@nestarejtese taky ho můžou zvyšovat nějaké léky, jestli si třeba nezačala brát nějaké nové léky?

Ne :,(

Judy21L
Stálice 64 příspěvků 09.06.19 16:26

@nestarejtese tak zkus za pár dní znovu, kolik si DC? Jinak já měla taky špatný pocit a byla jsem si skoro jistá že jsem těhu a nebyla jsem :think:

Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 09.06.19 16:29

Nekojim 3,5r a nekdy se mi stane, tusim, ze v dobe ovulace. Ze mi vytece trochu mleziva.

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:37
@Judy21L píše:
@nestarejtese tak zkus za pár dní znovu, kolik si DC? Jinak já měla taky špatný pocit a byla jsem si skoro jistá že jsem těhu a nebyla jsem :think:

Přiznám se, že fakt netuším co to je DC :oops:

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.06.19 16:38
@Verun83 píše:
Nekojim 3,5r a nekdy se mi stane, tusim, ze v dobe ovulace. Ze mi vytece trochu mleziva.

To jste mě uklidnila, :)

Judy21L
Stálice 64 příspěvků 09.06.19 16:39
@nestarejtese píše:
Přiznám se, že fakt netuším co to je DC :oops:

DC=den cyklu, jestli máš třeba před MS nebo po MS atd.

Tichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 09.06.19 16:40

@nestarejtese den cyklu - kolik dni od začátku poslední menstruace

Almatka
Kelišová 6931 příspěvků 09.06.19 17:50
@nestarejtese píše:
Hormonální výkyv? Třeba falešné brezi? :lol: :zed:

Mno, to si ze mě dělala legraci kamarádka, já tohle měla ještě než jsem vůbec měla děti - má nějakou zvýšenou citlivost na prolaktin, když jsem pak kojila, teklo mi mléko i ušima (a dítě se nenakojilo, potvůrka), ale zpět k věci - mlezivo je normální, nemusí znamenat vůbec nic, zkus promnout prsa a jakoby vymáčknout, mám dojem, že mi lékařka říkala, že všechny barvy jsou OK krom příměsy krve (já jsem měla mlezivo bílé, žluté, zelené i černé a to jsem se fakt vyděsila). Pokud by Tě to nějak zlobilo, tak pak sono prsou a odběry - prolaktin, cortisol to může nějak měnit, oxytocin, při orgasmu se můžou aktivovat vypuzovací mechanismy v prsou atd. atd. Laktační poradkyně mi vysvětlovala, že prsa, která už jednou kojila (jakkoliv dlouho) už jsou vlastně kdykoliv rozkojitelné nějakým vnějším vlvie. Nicméně potom všem, co píšu, tak musím dodat…nebo to může být to těhotenství :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama